Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1542. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tojblok , darkraider Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.169
Cevap
1.562
Favori
3.784.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 15401541154215431544
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: snakefatih

Ratchet i daha önce endo plus hediye etmişti indirdim oynadım biraz hiç beğenmedim bana göre değilmiş knack daha güzel çıktı onu bitirdim.

Oyunu Türkçe dublaj oynamadiginiz için öyle gelmiştir yoksa herkesin çok beğendiği bir oyundur..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylık oyunlar bende güncellenmemiş. Ne zaman gelir PSN' e ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stranger.

Hong kong psn de su an need for speed ucretsiz gozukuyor

allah allah baktım ama şuan yok. ya kaldırıldı yada hata oldu. alabildiniz mi
  • htlr H kullanıcısına yanıt
    Yeni ayın ilk çarşambası olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Peki dediğiniz gibiyse neden peki tr ps store dan da kaldırıldı?. Bence bölgelerle alakalı değil kim o demoyu indirdiyse oyun full inmiş gözüküyor 36 gb demo mu olur :)
  • Efsunger hissi kullanıcısına yanıt
    Oyun demo ama aslında tam sürüm olarak indiriyorsun. İçinde "eğer oyun satın alınmışsa o zaman oynamaya devam, yoksa şu kadar oynanabilsin" gibi ufak bi mekanizma var. US PSN'de onu eklemeyi unutmuşlar böylece full vermişler beleşe

Başka yerden indiren varsa interneti kapatsın ps4'den ve denesin oynamayı.
  • mustang_88 kullanıcısına yanıt
    ps3'ün arayüzü falan muhteşem, şimdiki ps4'ün arayüzü aptal anroidler gibi. ds3 Kollar bir defa bin basar ds4e

Şu an elimde ps1 ps2 ps3 ps4 var, gidecek bu şekilde inşallah
  • mraltun kullanıcısına yanıt
    Benim de merak ettiğim konu bu, acaba diğer psnlerden indiripte full oynayan var mı ?. Ben tr psnden indirdim dün de oynamaya başladım chapter 1 bitince herşey belli olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

Doğru hocam şu da var bir de. Önceden bi çevre vardı dediğiniz gibi beraber bişeyler yapardık. Başka sosyal şeyler mi yoktu biz mi ilgi duymazdık anlamıyorum. Şimdi biri telden okey oynar, biri şeker , biri clans of bişey, biri sabah akşam twitter biri insta.... uzar gider

Ben mi gelenekçi kaldım etrafımdakiler mi yeni şeylere yöneldi çözemiyorum.

Büyüdük Evlendik dağıldık ,alın bi tane evinize diyorum hep beraber coşalım diyorum, çok para diyorlar... kullandıkları telefon, içtikleri sigara, arabalarına fuzuli yaptıkları masraflarla (daha nice nice) senede 2 ps4 alırsın... Ama yok tek tabanca takılıyoruz . Oda eskisi kadar zevk vermiyor.

Hocam yaşınızı bilmiyorum fakat ben 90 doğumluyum, bütün konsol nesillerini yaşamış bir çocuk olarak yukarıdaki yoruma katılıyorum hem büyüdük hem onunla birlikte eğlence anlayışı çeşitlendi çoğaldı, son olarak iyi kötü herkes sahip oldu bu oyuncaklar...

Bende ps1 çıktığında oyun salonlarında görmüştüm ilk önce, kardeşimle yürüyerek giderdik yarım saat sürerdi ve yolda oyunda neler yapacağımızı konuşur tartışırdık :) Oynamayı geçtim, mevzusunu konuşmak bile heyecanlıydı o dönem...Fakat her yeni nesilde o heyecan azaldı tabi, diğer yandan erişimi kolaylaştı. Önceden oynamak için yarım saat yürüdüğüm cihaz şimdi evimin içinde...Bende evlendim, doğal olarak eskisi kadar vakit ayırmıyorum fakat hala keyif alıyorum.

Şimdi ki çocuklar bizim kadar heyecanlı değiller hepsi bizim kadar değer vermiyor bu cihazlara, doğal karşılıyorum çünkü o cihaz yerine koyabilecekleri çok fazla şey var. Bizim çocukluğumuzda eğleneceğimiz şeyler kısıtlıydı, şimdi ise sayamayacağımız kadar seçenekleri var.

• quote:

Orijinalden alıntı: moustapha129

ps3'ün arayüzü falan muhteşem, şimdiki ps4'ün arayüzü aptal anroidler gibi. ds3 Kollar bir defa bin basar ds4e

Şu an elimde ps1 ps2 ps3 ps4 var, gidecek bu şekilde inşallah

ps4 pro için üretilen ds4 v2 denediniz mi hocam? Bence ps4 kolundan daha güzel hatta diğer kollardan da..
  • moustapha129 M kullanıcısına yanıt
    Ds3 kollar ds4’e bin mi basar??
    Yanlış mı okudum diye tekrar tekrar okudum, kesinlikle katılmıyorum, ds3 kollar ergonomi yoksunu kollardı ds4ler ds3 kolları her türlü tokatlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Mesajımda da belirttiğim gibi haberde yazılan o şekildeydi, TR’den niye kaldırıldı bilemem.
    Ayrıca full oyun boyutundaki demolar bu nesilde gayet doğal, başka örnekleri de var (Mafia, Dishonored 2, The Surge gibi) Belli kısma kadar oynuyorsunuz sonra devamı için alman gerekiyor diye mesaj veriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    3 kardeşimde pro bende ... 5 almıyacağım diyorum ama o yürek bende yok herhalde :-)

Ds3 rezalet bir koldu, hiç sallamayalım yani hepimiz kullandık. Ds4 ise gayet güzeli. Ölçüsüz nostalji olmuş seninki.

• oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    + sonsuz hocam. O çeşitlilik yaşıtlarımızı da kopardı. Ben kopamıyorum. Bundan da mutluyum. Dünya dertlerinden biraz olsun kurtuluyorum da diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustang_88 -- 1 Mart 2018; 13:51:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

+ sonsuz hocam. O çeşitlilik yaşıtlarımızı da kopardı. Ben kopamıyorum. Bundan da mutluyum. Dünya dertlerinden biraz olsun kurtuluyorum da diyebilirim.

Bir + sonsuzda benden hocam, işyerinde insan ister istemez bunalıyor. Ofiste de tek kaçamağım forum :) Eve gidince yarım saat bile takılsam kafa rahatlıyor, dış dünyayı unutuyor insan :)
    hocam standart ds4 ile ds4 v2 arasinda ergonomi olarak bir fark yokki. sadece v2lerde arkadaki isik öndende gorulebilir bir hale gelmis

• PS5 ÇIKACAK TARİH BELLİ OLDU MU ACABA?
  • 4Sercio kullanıcısına yanıt
    2020 bence.

• 4Sercio kullanıcısına yanıt
    hayır
  • 
Sayfa: önceki 15401541154215431544
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.