Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tojblok , tojblok Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.101
Cevap
1.561
Favori
3.778.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
74. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 12791280128112821283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

quote:

Orijinalden alıntı: esC#

İndirimle bu oyunları almak istiyorum ancak bütçeyi aşıyor 200 tl bütçe ile en iyi seçim hangileri olur sizce suan plus ile değil normal olarak Alıyorum plus üyelikle daha da iniyor mu fiyatlar? Birde hepsini ayrı ayrı hesaplarla mı alayım?

[sizer]Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU]

Bu oyunlardan bence Uncharted 4 ve Witcher 3 ü alın.Bloodborne türünü seviyorsanız o da olabilir
    Devamı daha da düşer önümüzdeki aylarda

Witcher 3 uncharted kadar sarıyor mu videolarını izlemedim daha ratchet yerine onu mu alsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• esC# kullanıcısına yanıt
    Uzun soluklu oyun arıyorsanız: Witcher 3 GOTY ile Horizon Zero Dawn alın parasını kuruşuna kadar hakediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Uzun soluklu oyun arıyorsanız: Witcher 3 GOTY ile Horizon Zero Dawn alın parasını kuruşuna kadar hakediyor.

Horozun zere download n11 de 77 tl o yüzden almak istemedim ama witcher 3 ü bir inceleyeyim uncharted serisini bitirmek istiyorum diğer serilerini bitirdim güzel oyundu merak ediyorum baya son witcher 3 inceledikten sonra ratchet yerine alabilirim :) witcher 3 grafik acısından tatmin edici seviyede mi peki?

• quote:

İndirimle bu oyunları almak istiyorum ancak bütçeyi aşıyor 200 tl bütçe ile en iyi seçim hangileri olur sizce suan plus ile değil normal olarak Alıyorum plus üyelikle daha da iniyor mu fiyatlar? Birde hepsini ayrı ayrı hesaplarla mı alayım?

Hocam ordan Knack'i çıkarır mısınız? Oyunu bi hata dolayısıyla beleş verdiler indirip baktım geri sildim. Yüzüne bakılacak oyun değil paranıza yazık.

PRO kullanıyorsanız witcher 3'ün grafikleri çok iyi, standart ps4 kullanıyorsanız tatmin edici grafikleri var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

PRO kullanıyorsanız witcher 3'ün grafikleri çok iyi, standart ps4 kullanıyorsanız tatmin edici grafikleri var.
    Persona 5 için kutulu takip edenler amazon com da 30 dolara düşmüş duyrulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Relinquished06 -- 23 Kasım 2017; 14:10:38 >
  • quote:

quote:

quote:

Bu oyunlardan bence Uncharted 4 ve Witcher 3 ü alın.Bloodborne türünü seviyorsanız o da olabilir

Witcher 3 uncharted kadar sarıyor mu videolarını izlemedim daha ratchet yerine onu mu alsam

Witcher 3 ile Ratchet i kıyaslamayın hocam.başınıza birşey gelir
    Witcher ı kesinlikle alın bence

• Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    dijital 105 lira amazondan almakla uğraşılmaz birde onu bekliceksin gelmesini..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

dijital 105 lira amazondan almakla uğraşılmaz birde onu bekliceksin gelmesini..

O oyuna kutulu sahip olmak istediğim için beklemeyi tercih ediyorum ben :)
  • yeni indirimler gelmemiş bu gta V normal gta degil mi? gotysi falan yok hiç oynamadım onu alayım bare online oynamıyorum
  • Beyler takip ettiğiniz oyun ciddi indirim almadıysa ve hazırda oynayacağınız oyun varsa acele etmeyin, yılbaşında tekrar indirimler olacak 1 ay kaldı şunun şurasında...

Hepsini alayım hemen alayım moduna girip boşuna para basmayın,
    Uncharted 4

Uncharted Kayıp miras

Witcher 3

• Yarın yeni indirimler gelicekmi plus a yoksa bu yeni olacak playstation indirimleri sadece konsolun kendisi içinmi olacak yani slim model yada ds4 indirimleri gibi mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiraiiya -- 23 Kasım 2017; 15:9:14 >
  • persona 5 çok övülüyordu okuduğum kadarıyla. oyun serisini hiç oynamadım şimdiye kadar sadece gece youtube da bir iki videosunu izledim hoşuma gitti dayanamadım az önce aldım. umarım pişman olmam 90-100 saat ana görevler sürüyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiraiiya

Yarın yeni indirimler gelicekmi plus a yoksa bu yeni olacak playstation indirimleri sadece konsolun kendisi içinmi olacak

hocam usa psne sanırım yeni indirimler eklenmiş. TR'ye de bekliyorum bi kaç oyun daha gelebilir
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Witcher 3 ile Ratchet i kıyaslamayın hocam.başınıza birşey gelir
    Witcher ı kesinlikle alın bence

Ratchet Clank alsın

• bende hiç oynamadım bu seriyi 5'den başlasak eski serilerle bağlantılı mı ? onu biliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

persona 5 çok övülüyordu okuduğum kadarıyla. oyun serisini hiç oynamadım şimdiye kadar sadece gece youtube da bir iki videosunu izledim hoşuma gitti dayanamadım az önce aldım. umarım pişman olmam 90-100 saat ana görevler sürüyormuş

Oyun o kadar iyi mi ya
    Alıp almama arasında gidip geliyorum
    İngilizce'den anlamayanlar için oyun oynaması zevk veririm mi acaba?
  • Tavsiyeleriniz için cok teşekkür ederim,

Son liste uncharted 4 ve kayıp miras birde witcher 3 alacağım ;)

Bu arada hepsini ayrı hesaplarda alayım değil mi?

@stepspeeddd

Witcher 3 ü Torrentten indirirsin derken anlamadım torrentten ps4 oyunu indirip nasıl kuruyoruz böyle bişey mümkün mü yoksa pc için mi indirip yüklersin demek istedin?

• quote:

Orijinalden alıntı: stepspeeddd

quote:

Orijinalden alıntı: avei21

persona 5 çok övülüyordu okuduğum kadarıyla. oyun serisini hiç oynamadım şimdiye kadar sadece gece youtube da bir iki videosunu izledim hoşuma gitti dayanamadım az önce aldım. umarım pişman olmam 90-100 saat ana görevler sürüyormuş

Oyun o kadar iyi mi ya
    Alıp almama arasında gidip geliyorum
    İngilizce'den anlamayanlar için oyun oynaması zevk veririm mi acaba?

Oyuna 5. oyundan başlasanız sıkıntı olmaz Final Fantasy gibi her oyun kendi içinde başlayıp bitiyor. Yalnız internetten Persona Tarihçesi diye aratın Türk bir kanalın videosu var 30 dk lık onu izleyin.(Noldoist TV).

Diğer arkadaşa cevabım ise oyun JRPG ingilizce şart yani. İngilizceniz yoksa bulaşmayın.

• 
Sayfa: önceki 12791280128112821283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.