Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: altairstar , nier , ersno , isotam35 , carpenic Daha Az
5 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 11 Misafir - 12 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
76.192
Cevap
1.562
Favori
3.786.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
33. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 12781279128012811282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ps4ever P kullanıcısına yanıt
    Biz fakirler sana saygı duyup huzurundan çekiliyoruz öyleyse Elimi yormak istemiyorum bu saçma yorumundan sonra zaten.
  • Yûnus Y kullanıcısına yanıt
    US Plus 1 yillik amazonda $40. Psnde de indirimleri var. Horizon Zero Dawn $20 80 TLye geliyor tr psnden dusuk.
  • Psn plus türkiye 135 lira . Psn us 160 liraya geliyor. Tabi oyunlarda fiyat farkları oluyor.
    Doğru söylüyorsun ama her doğru her yerde ısrarla söylenmez hocam. Salla gitsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rime obduction hob gibi oyunlar indirim görmedi. black Friday tam hayal kırıklığı oldu. büyük babalar dışında indirim yapılmamış. zaten 5 tanesi yenidir onlarında. önceden gördü indirim çoğu. usa psn endo daha avantajlı çoğunda da. tırışka tr psn karacumada. nier persona dışında dikkatimi çeken yok. 1 senelik ubi oyunları hala pahalı. watch dogs 2 gold 59 a bekliyorum şu küsüratlı satışlarada kıl oluyorum. alasım gelmiyor. 59 49 iyiydi yine

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arsenal FC

Assassin's Creed Syndicate ve Gold Edition arasında ne fark var? Fiyat farkına değer mi?

arada kaç lira fark var hocam ona göre söyleyeyim. syndicate güzel oyun herkes beğenmedi ama atmosferi yeter. bir çok yan görev var goldda. gold alınabilir.
  • Fifa 18 aldım 160 liraya, mutluyum :D

PSN deki indirim çok büyük bir indirim değil. Yaz sonu kurban bayramı civarı 12 ay + 3 ay = 120 liraya satmışlardı, şimdi 12 ay için 130 lira falan sanırım. Alsam mı bilemedim ama bir yandanda 15 gün sonra PSN bitiyor, PSN olmadan Fifa18 i napacağım :)
  • Versace precious kullanıcısına yanıt
    plus oyunlarınız varsa oynadığınız fiyat kötünün iyisi uzatın derim yoksa endo plus alın daha uyguna gelir
    hiç alakası yok. burada eleştirilen nokta "indirim" diye lanse edilen fiyatların insanların fikrini değiştirmeye yetmeyecek olması. zaten firmaların amacı konsoldan değil oyundan para kazanmak. bugün ingiltere'de fifa 18, konsol fiyatının 1/6'sı. dolayısıyla konsol almak iş değil.

aynı mantıkla baktığında kimsenin benzin fiyatlarına itiraz etmemesi lazım. araba alabilecek durumu olan benzin fiyatını da rahatça karşılar değil mi
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Söylediğin oyunlarla GT serisinin hiç bir alakası yok, NFS serisi arcade iken GT serisi simülasyondur. Karıştırmamak lazım, çoğu kişi playstation one itibariyle GT serisini oynamış, oynanışına aşikar ve yapısını seven insanlar bu insanlara henüz tamamlanmamış bir içerik sunarsanız bu insanlarda sunduğunuz oyunu beğenmez. Şimdi ücretsiz DLC ile içerik talep edilen seviyeye gelecek. Diğer bir yandan ise fiyatının düşmesinin oyuna yapılan eleştirilere bağlıyorsanız yeni zamanda çıkmış oyunların bir çoğu Black Friday ile hem Türkiye'de hemde dünyanın bir çok ülkesinde %50 seviyelerine varan indirimlerle satılmaktadır, Bilgilerinize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anjeliqué -- 23 Kasım 2017; 11:56:33 >
  • Arkadaşlar herkes yeni oyunlara bakıyorda ben eski oyunlardan ne alayım tavsiye eder misiniz? ağırlığım fps olması.

Mesela Wolfestein the new order, metro redux, far cry 4, titanfall 2, last of us, battlefield 4, metal gear solid ground bitirdim. hepsinide beğendim hemen hemen :)

Ne alsam ucuz eski fps'lerden ne dersiniz? Multi olmasın single daha iyi. O yüzden battelefield 1 olmasın mesela :)

Teşekkürler.
  • Bunlar iyi gunlerimiz. Ulkemizin durumu ortadayken, her seye zam ustune zam geliyorken, kurlar surekli artarken, limonatanin bile ozel tuketime girdigi su gunlerde bu fiyatlara diyecek cok sey kalmiyor.

Oyunlari yeni hesap acip cift hak seklinde alin, bitirince satin. Kardeslik yapmaniza da gerek kalmaz ucuz oyun almak icin boylelikle. Guven sorununuz yoksa da kardeslik yapin.

Konu da uzamasin lutfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayforFun -- 23 Kasım 2017; 12:6:7 >
  • Gtden başka alınacak mantıklı indirim var mı? Diğerleri genelde 2.el kutulu fiyatına inmiş.

• İndirimle bu oyunları almak istiyorum ancak bütçeyi aşıyor 200 tl bütçe ile en iyi seçim hangileri olur sizce suan plus ile değil normal olarak Alıyorum plus üyelikle daha da iniyor mu fiyatlar? Birde hepsini ayrı ayrı hesaplarla mı alayım?

[sizer]Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: gurman67

Psn plus türkiye 135 lira . Psn us 160 liraya geliyor. Tabi oyunlarda fiyat farkları oluyor.

ben yillardir us psn kullaniyorum. 40$ lik indirim iyi oldu benim icin aldim 1senelik. dedigin gibi tr psn 135lira oldu ama amac uzuz psn almaksa endo psn 100lira

• esC# kullanıcısına yanıt
    hocam en cok oynamak istediginiz oyunlari alin. zaten habire indirim oluyor oyunlarda. onumuzde yilbasi indirimleri var, bahar indirimleri var. illa ki denk gelir. bir de sepetindeki oyunlar duzenli olarak fiyatlari iniyor. oyunlari oynarim satarim diyorsun hepsini ayri ayri hesaptan al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S R T -- 23 Kasım 2017; 13:26:51 >
  • esC# kullanıcısına yanıt
    hocam indirm diye çokda kasacak bir durum yok butcenizi zorlamayin. şuan oynamiyacaginiz oyunu almayin. 1ay sonra yilbasi indirimleri var fiyatlar biraz daha dusecekdir veya en kötu ayni fiyata olur. ondan 1 ay sonrada somestre indirmleri var. yani oyun stok yapmaya gerek yok. nacizane tavsiyem

• quote:

Orijinalden alıntı: esC#

İndirimle bu oyunları almak istiyorum ancak bütçeyi aşıyor 200 tl bütçe ile en iyi seçim hangileri olur sizce suan plus ile değil normal olarak Alıyorum plus üyelikle daha da iniyor mu fiyatlar? Birde hepsini ayrı ayrı hesaplarla mı alayım?

[sizer]Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU]

Bu oyunlardan bence Uncharted 4 ve Witcher 3 ü alın.Bloodborne türünü seviyorsanız o da olabilir
    Devamı daha da düşer önümüzdeki aylarda

• Teşekkürler o zaman uncharted 4 ve kayıp miras birde ratchet & clank alayım 160 tl ye gelir bence güzel bir seçim olur birde bunları ayrı hesaplarda mı alayım?

• 
Sayfa: önceki 12781279128012811282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.