Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Inferioress , Roronoa Zoro Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
76.118
Cevap
1.561
Favori
3.780.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12711272127312741275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: byvolcan

satin alinmiyor hocam zaten. hata yoktur böyle indirimler olur hep amazonda zaten storeda 17dolar. 6 dolar iyi fiyat. takipde kalalim tekrar satisa cikar.

Ben aldım demin,birdaha deneyin bence :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The witcher 3 goty sec hak için kardeş arıyorum

• WaBoSe kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim iyiymiş o zaman özledim oyunu ya
  • need for speed payback

fifa 18

amazondan kod şeklinde 36 dolara satiliyor. 143lira yapar almak istiyenler değerlendirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: aLdacTrack

Uncharted serisini oynamadıysanız tavsiye ederim. RPG seviyorsanız The Witcher 3 kesinlikle oynanması gereken bir oyun.

Assasins vs turunden oyunlari severim. Ama witcher boyle nasil oyun bilemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikolai Rostov

Gt hayranları tereddüttelerse oyunu indirimdeyken alabilirler. Kariyer modu geri geliyormuş. Offline modunun çöp olduğunu söylemiştim ama anlaşılan dolu bir oyun olacak.

https://blog.us.playstation.com/2017/11/22/gran-turismo-sport-incoming-updates-add-new-cars-offline-play-gt-league-more/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Kariyer modu nasil oluyor ? Valla piyasada araba oyunu yok. Eskiden mw felan iyiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

quote:

Orijinalden alıntı: Nikolai Rostov

Gt hayranları tereddüttelerse oyunu indirimdeyken alabilirler. Kariyer modu geri geliyormuş. Offline modunun çöp olduğunu söylemiştim ama anlaşılan dolu bir oyun olacak.

https://blog.us.playstation.com/2017/11/22/gran-turismo-sport-incoming-updates-add-new-cars-offline-play-gt-league-more/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Kariyer modu nasil oluyor ? Valla piyasada araba oyunu yok. Eskiden mw felan iyiydi

Nfs Mw'nin kariyer modu efsaneydi, hiçbir oyunun offline modu o seviyeye ulaşamaz. Kariyer modu Nfs'deki gibi değil, modifiye vs.yok. Attığım linkte ekran görüntüleri var, oradan bakabilirsiniz.

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Yani tabi tür olarak size hitap etmediğini düşünüyorsanız bir şey diyemem ama siz isterseniz biraz videolarına göz atın hoşunuza giderse ona göre değerlendirirsiniz
  • Black friday dan benim anladığım %70 %80 indirimdir. Bir şey olacak diye bekledik dağ fare doğurdu. Saçma sapan indirimler yapmışlar. Evil Within 2 ye Wolfenstein 2 ye niye 100 lira vereyim 30 lirayı görecekler zaten. Kutulu olsa neyse.

• Çok teşekkürler hocam :)
  • Yaklaşık 30 oyun aldım

Sadece alamadığım Wolfenstein 2 resıdent evıl 7 ac origins nfs ğaybaxk kaldı almak isteyenler varsa alabiliriz ortak

Hesaplasım tam 1200 lira vermişim oyunlara bu kadar bekledim daha da beklemek istemedim

Fifa 18 cod wow pes 18 va hepsini aldım daha da beklemek işkence oldu inmiyor daha fiyatlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghostrain

Black friday dan benim anladığım %70 %80 indirimdir. Bir şey olacak diye bekledik dağ fare doğurdu. Saçma sapan indirimler yapmışlar. Evil Within 2 ye Wolfenstein 2 ye niye 100 lira vereyim 30 lirayı görecekler zaten. Kutulu olsa neyse.

hocam ölücülükde level atlamışınız valla bravo

• quote:

Orijinalden alıntı: extraordinaryman45

Hocam bitcoin olarak yollayabilirsin

nasil oluyor

ortak NBA 2k18 almak isteyenler PM atsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 22 Kasım 2017; 20:3:21 >
  • Katılıyorum

• aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Witcher'ı çok ovüyorlar burdada sürekli görüyorum. Alacagim hocam sanırım batti balık yan gider=) bundan daha ucuza inmemiş galiba

• We've encountered an error while processing your order. Please try again later.

gta 5 için ykb sanal karttan 78,60 tl çekmiş..
    sizde de böyle mi?
    bankadan mı, sony den mi kaynaklanıyor?
    bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sak0575 -- 22 Kasım 2017; 20:27:20 >
  • Alastair JR A kullanıcısına yanıt
    Witcher iyi oyun değil oyun tarihinin gelmis geçmiş en büyük başyapıtı'dır.

• FIFA 18 yılbaşı indirimlerinde 105-120 liraya düşer diyerek bu indirimlerde sadece Persona 5'i aldım. PS2'de Persona 4'ü de oynamıştım. Gerçekten de aldığı puanı hak eden bir oyun olmuş.
  • Biri witcher 3 goty tr altyazili sürümü alacak olursa pri hesabı alabilirim.

• Persona nasıl tavsiye edermisiniz forumda asımı çok duydumda bakmadım hiç merak edip

• 
Sayfa: önceki 12711272127312741275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.