Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (869. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.118
Cevap
1.561
Favori
3.780.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
61. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 867868869870871
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Plus nasıl alıcam peki türk kredi kartı geçmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • endonezya plus nasıl alınır? bununla ilgili bir konu var mıdır? yardımcı olabilecek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insane1907 -- 1 Haziran 2017; 16:21:5 >
  • insane1907 kullanıcısına yanıt
    blackprague kullanıcısına yanıt
    Forumda konusu mevcut hocamhttps://forum.donanimhaber.com/endonezya-psn-turk-kredi-kartlari-gecmiyor-suan--104094060

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 1 Haziran 2017; 17:7:40 >
  • Arkadaşlar merhaba 1 yıllık plus üyeliği almayı düşünürken üyelikle beraber Star wars battlefront (bu nasıl isimdir arkadaş) ultimate edition'u da beraberinde 150 tl ye veriyor sizce böyle alayım mı yoksa endonezya dan filan mı alayım daha ucuza gelir ?
  • Hata ettim sanırım Tr yi yenileyerek Endo alsaydım keşke
  • Tr psn indirimleri normalde çarşamba günü yenilenmiyo muydu?

• oguzhantezel92 kullanıcısına yanıt
    Evet Çarşamba günleri ama indirim olduysa da diğer indirimlerin arasında gözden kaçacak önemsiz indirimlerdir muhtemelen.

• Arkadaşlar pes 17 tekrar indirime girer mi?

• erol.star E kullanıcısına yanıt
    Haziran sonu yaz indirimlerinde kacari yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34sem

Haziran sonu yaz indirimlerinde kacari yok.

İyi güzel bekleyeyim o zaman.

Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: YavuzÇ.

Arkadaşlar merhaba 1 yıllık plus üyeliği almayı düşünürken üyelikle beraber Star wars battlefront (bu nasıl isimdir arkadaş) ultimate edition'u da beraberinde 150 tl ye veriyor sizce böyle alayım mı yoksa endonezya dan filan mı alayım daha ucuza gelir ?

Şahsi fikrim Just Cause 3, Starwars BF'den daha güzel bir oyun, o yüzden endo psn diyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Jc3'te çok fazla kasma sorunu oluyor. Özellikle yoğun çatışmanın olduğu sahnelerde bu sorun mevcut. Alacak olanlar bunu da gözönünde bulundursun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar, şu anki PSN indirimlerinde (60 TL'den ucuz oyunlar) iki oyun hakkında tavsiyeye ihtiyacım var. Fallout 4 ve Dragon Age Inquisition. Bu iki oyundan hangisi oynanış açısından daha kaliteli veya daha uzun süreli? Gerçi ben Uncharted, Tomb Raider, Untill Dawn veya Heavy Rain tarzı oyun daha çok severim. Veya bu indirim fırsatında Fallout 4 ve Dragon Age Inquisition haricinde tavsiye edebileciğiniz oyunlar hangileri? Yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Not : Grafik takıntım yok, oyun kalitesi daha önemli.
  • Bir önceki indirimde Thief oyununu 15tlye almıştım.iyiki ilk çıktığında almamışım.ancak yoklukta oynanacak bir oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MurtoCano

Selamlar, şu anki PSN indirimlerinde (60 TL'den ucuz oyunlar) iki oyun hakkında tavsiyeye ihtiyacım var. Fallout 4 ve Dragon Age Inquisition. Bu iki oyundan hangisi oynanış açısından daha kaliteli veya daha uzun süreli? Gerçi ben Uncharted, Tomb Raider, Untill Dawn veya Heavy Rain tarzı oyun daha çok severim. Veya bu indirim fırsatında Fallout 4 ve Dragon Age Inquisition haricinde tavsiye edebileciğiniz oyunlar hangileri? Yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Not : Grafik takıntım yok, oyun kalitesi daha önemli.

Yazdığın iki oyun da rpg türünde olduğu için söylüyorum, hala oynamadıysan mutlaka The Witcher 3 almalısın. Şimdiye kadar konsollarda oynadığım en iyi oyun.
  • jokond kullanıcısına yanıt
    pc'de en iyi değil mi? :)
  • falcon86 kullanıcısına yanıt
    Pro da da var mı kasma sorunu hocam?

• s3rhatt kullanıcısına yanıt
    Pro'yu bilmiyorum. Ama sorun ps4 den kaynaklanmıyor. Oyunun optimizasyonunda sorun var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LBJ_23 kullanıcısına yanıt
    Pc mevzusuna girersek 20 yıllık oyun geçmişim var:)

Bugünkü genç arkadaşların dönüp yüzüne bile bakmayacağı, çok basit grafiklere ve oynanış temeline sahip olan ama benim unutamadığım bir sürü oyun var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jokond -- 2 Haziran 2017; 10:57:56 >
  • jokond kullanıcısına yanıt
    ben de yeniyim konsol dünyasında da, witcher 3'e konsolda başladım ama acaba pc'de daha mı keyifli olurdu diye de düşünmeden edemiyorum zaman zman
  • 
Sayfa: önceki 867868869870871
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.