Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TheBearGrylls , TheBearGrylls , Neco. , aylmz07 , oguzxz Daha Az
5 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 1 Misafir - 2 Masaüstü4 Mobil3 iOS
5 sn
76.174
Cevap
1.562
Favori
3.785.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 11441145114611471148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 kasımda belli olur, 7 kasımda da storedan indirilebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Preyi aldım şimdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beach Buggy Racing

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/beach-buggy-racing/cid=EP0786-CUSA02366_00-BEACHBUGGYPS4001

Telefonlarda oynadığımız ücretsiz fakat dlc li olan oyun full sürümü 6 tl ye düşmüş
    Çok zevkli bir oyun tavsiye ederim, pro ya aldığım ilk oyundur, ikinci aldığım oyun ise DOOM
    Ex oyun indirimleri çıkana kadar oyun almayacağım konsola
  • Firmalarin konsol magazasi fiyat politikalarina sinir olmaya basladim. Tamam pc icin korsan var bilmem ne var asıl parayi konsollardan kazaniyorsun da, konsol oyuncularina da gereken ozeni gostermiyosun ayni zamanda. Sony Ps4 konusunda hem konsol fiyati, hem exclusive oyun fiyatlari konusunda iyi. Ama diger firmalar can sıkıyor. 5 lira edecek oyunlar 30 lira. 30 lira edecek oyunlar 90 lira. 90 lira edecek oyunlar 200 lira. Her ne kadar kur farki olsa da, dolar uzerinden de degerlendirsek yine de 60 dolar etmeyecek 30 dolar etmeyecek 10 dolar etmeyecek cok oyun var. Yakin bir ornek de vermek gerekirse Hellblade Senua's Sacrifice. Pc icin 40 küsür tl cikis yaparken Ps4 icin 80 küsür lira ile cikis yapti. Ki hala indirim yuzu de gormedi. EA origin de Fifa 18 i indirime sokmusken Ps4 de henuz indirim gormedi. Ayrica update konusunda da Ps4 bir hafta geriden geliyor Fifa 18 de. Bi baska mevzu da on siparis konusu. Zerre avantaji yok.

• YokoGeriKekomi Y kullanıcısına yanıt
    Ben konsol için almayı düşünmedim hiç. Steam arşivimde ekli PC de oynayıp bitirmiştim vakti zamanında. Doom çok hızlı oynanışa sahip bir oyun olduğu için anlık tepkiler vermek adına klavye mause ikilisi çok daha iyi iş çıkarıyor daha çok keyif veriyor. Gamepad e kıyasla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YokoGeriKekomi

Beach Buggy Racing

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/beach-buggy-racing/cid=EP0786-CUSA02366_00-BEACHBUGGYPS4001

Telefonlarda oynadığımız ücretsiz fakat dlc li olan oyun full sürümü 6 tl ye düşmüş
    Çok zevkli bir oyun tavsiye ederim, pro ya aldığım ilk oyundur, ikinci aldığım oyun ise DOOM

life of black tiger var hocam ps4 te müthiş oyundur. onu da tavsiye ederim, konsolun sınırlarını zorlamış yapımcılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Omer687

Ben konsol için almayı düşünmedim hiç. Steam arşivimde ekli PC de oynayıp bitirmiştim vakti zamanında. Doom çok hızlı oynanışa sahip bir oyun olduğu için anlık tepkiler vermek adına klavye mause ikilisi çok daha iyi iş çıkarıyor daha çok keyif veriyor. Gamepad e kıyasla.

DOOM u torrentten indirecem
    Multiplayer için ps4 e aldım DOOM u
    78gb boyutu var oyunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

Orijinalden alıntı: YokoGeriKekomi

Beach Buggy Racing

life of black tiger var hocam ps4 te müthiş oyundur. onu da tavsiye ederim, konsolun sınırlarını zorlamış yapımcılar

Kusura bakmayın oyun çöp
    Mağazadan da kaldırmışlar gelen tepkilerden dolayı

ŞU AN 10 K BEĞENME 49 K BEĞENMEME REKORUNA SAHİP

yok hocam espirisine yazdım zaten bir ara forumda bayağı muhabbeti dönmüştü oyun ilk duyurulduğunda
    Müzik efsaneymiş. Gördüğüm en kötü şeylerden biri bu.

Bu arada PS kanalından video paylaşmışken; PlayStation Türkiye Youtube kanalı da berbat bir kanal. Gözlüklü elemanın sunumu çok kötü, yeni çıkan oyunlarla ilgili kopyala yapıştır yayınlar dışında doğru düzgün bilgi yok. Geçen WWE 2K17 videolarını izleyeyim dedim, resmen baydı.
  • hafta sonu indirimi yok bu hafta pes için beklemiştim ama olmadı
  • Geçen ay bugünlerde Ekim ayının oyunları belli olmuştu. Henüz şu vakte kadar Kasım ayının plus oyunları belli olmadı. Acaba biraz daha mı beklemek gerekiyor? Çünkü resmi olarak duyurulmasa da bi şekilde yanlışlıkla oyunlar sızdırılıyordu. Sanki biraz geç kaldı.
  • Bu ay salı günü ayın 31 olduğundan bunlar geldi başımıza malesef oyun da ertesi salı yani 7 ekimde indirilmeye başlanacak gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eonmg -- 27 Ekim 2017; 16:11:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yellow canary01

hafta sonu indirimi yok bu hafta pes için beklemiştim ama olmadı

Hafta sonu indirimleri her hafta olmuyor muydu?
    Arkadaş trolllemek için yazmış ancak insanların bütçesiyle trolleme olmaz!

• Arkadaslar suan psn us de fifa 18 ronaldo ve icon edition indirimde gorunuyor. Umarim standart surum de girer. Hafta sonu indirimi olarak tr magazasina gelebilir hazirlikli olun :)

Edit: standart surum de suan itibariyle indirimde. Hafta sonu teklifi olarak kesin gozuyle bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gertize -- 27 Ekim 2017; 19:19:19 >
  • SAVIAR kullanıcısına yanıt
    bütçeyle ilgi nasıl kurdunuz bilmiyorum. arkadaş normalde mobilde severek oynadığı oyunu ps4 e almış bende espirisine tiger oyununu yazdım. hangi oyunu severek oynuyorsanız o oyunun fiyatı önemli değildir. 5 tl lik oyunda olur 200 tl lik oyunda olur. bende riptide gp yi çok severek oynadım ps4 te ve platinledim.
  • Kara cuma indirimlerini bekliyorum

• Bu carsamba yeni indirimlerin turunu bilen var mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gertize

Arkadaslar suan psn us de fifa 18 ronaldo ve icon edition indirimde gorunuyor. Umarim standart surum de girer. Hafta sonu indirimi olarak tr magazasina gelebilir hazirlikli olun :)

Edit: standart surum de suan itibariyle indirimde. Hafta sonu teklifi olarak kesin gozuyle bakabilirsiniz.

Muhtemelen 189 liraya düşecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuDuTR -- 31 Ekim 2017; 22:15:20 >
  • 
Sayfa: önceki 11441145114611471148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.