Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1644. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
75.914
Cevap
1.550
Favori
3.758.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
165 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
43. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 16421643164416451646
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu aylarda indirim dışı oyun almak mantıklı mı?

Yani Haziran indirimlerini beklemek daha mı akıllıca?
  • baranyilmaz B kullanıcısına yanıt
    Ayın 10'unda yeni indirimler gelecek bekle derim. Elinde oyun varsa takıl şimdilik. Yaza da pek bir şey kalmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 29 Nisan 2018; 18:32:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Temmuz sonunda yaz indirimleri olur . Ondan önce büyük bir indirim olur mu bilmem . Benim tavsiyem , indirim dışı oyun almayın . Çok pahalıya denk geliyor . Her indirimden 2-3 oyun alsanız indirim dışı aldığınız oyunun parasına denk geliyor kaba taslak hesapladığınızda. Ben her indirimden 1 veya 2 oyun alıyorum . Oynayamasam bile ilerisi için iyi olur diye düşünüyorum .
    Pek mantikli degil. Her oyun indirime giriyor zaten. Tek oyun alacagina, indirimdeb istedigin 2-3 oyunu alirsin. Ayni paraya denk gelir.

• Humble paketini alsam mı kararsız kaldım.

• Hic yakuza oynamamis bir insan olarak gelen indirimlerdeki yakuza 0 intavsiye edermisiniz? Yoksa almisken son cikanimi almaliyim ?

• shalashaska kullanıcısına yanıt
    0 tabiii ki hem hikayenin başını anlatıyor hem de mükemmel bir oyun.

• Humble Bundle keylerini Tr Psn de aktif edebiliyormuyuz ? Edebiliyorsak dead rising i denemek icin 1 dolarlik kismi alicam.İlla us psn vs acmak gerekiyorsa hic ugrasmam oyunlarimin toplu hesapta durmasi gerek

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Cok tesekur ederim.

• plus'a özel indirimli oyunlarin listesini nasıl görebiliriz arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Squixse

Humble Bundle keylerini Tr Psn de aktif edebiliyormuyuz ? Edebiliyorsak dead rising i denemek icin 1 dolarlik kismi alicam.İlla us psn vs acmak gerekiyorsa hic ugrasmam oyunlarimin toplu hesapta durmasi gerek
    Hayır aktif edemiyorsun. Sayfayı biraz kurcalarsan hangi ülkelerde geçerli olduğu yazıyor.
  • Playstation store da indirim geliş periyotları nasıl ? Haftalık mı geliyor?
    Her çarşamba haftalık indirim gelir. Her 2 haftada bir çarşamba günü toplu indirimler gelir.

• Humble paketine baktım 7 oyun var Ps4 için. Hepsi 60 liraya geliyor, sanırım değer us hesabım vardı.

Valkyria Chronicles

Alien Isolation

Dead Rising 1

Dead Rising 2

Resident Evil 1

Resident Evil Code Veronica X

Megamen Legacy Collection

• By___Muzzy kullanıcısına yanıt
    Play store e psn4 yaz ilk çikan uygulamayi indir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: artar74artar

Play store e psn4 yaz ilk çikan uygulamayi indir
    hocam o program yüklü bende, ancak psn4 de fiyat siralamasi yapılmıyor. ayrıca donemsel yapılan indirimleride grup olarak goatermiyor.

• By___Muzzy kullanıcısına yanıt
    Psprices adlı siteye baktınız mı ?
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    2 yıl önce Valkyria Chronicles’ı 59 TL’den almıştım, sadece onun için bile değer ki Alien Isolation da var, RE’nin başarılı bir remake’i ve remake olmasa da serinin sevdiğim oyunlarından code veronica da var pakette, dead rising ve megaman de bonus geliyor, bu oyunları şu ana kadar almamış olan varsa hayli makul bir fiyat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba yaz için bir kaç oyun almayı düşünüyorum. Mevcut Oynadığım oyunlar;

Witcher 3, uncharted 1-2-3-4, Drive club, untildawn, TOM CLANCY'S THE DIVISION, bloodborne , battlefield 4 ve hardline, Nfs rivals ve 2015, battleborn ve cod infinite war

oyunları genelde indirimde almaya özen gösteririm, şu oyunları kesin al dediğiniz var mı?

LAst of us ve god of war düşünüyorum indirimleri takip ediyorum. Sizlerden de bir kaç öneri alırsam iyi olur. Teşekkürler şimdiden herkese
  • 
Sayfa: önceki 16421643164416451646
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.