Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mecekaa , qua28 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
76.139
Cevap
1.562
Favori
3.782.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11411142114311441145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne ile uzaktan bağlanıyorsunuz ? Ben pc ile bağlanıyorum işyerinden evdeki ps4 e. Bütün fonksiyonlarını kontrol edebiliyorum. Fakat akıllı telefon ile aynı wifi ağ üzerinde olması gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stylerbb

Ne ile uzaktan bağlanıyorsunuz ? Ben pc ile bağlanıyorum işyerinden evdeki ps4 e. Bütün fonksiyonlarını kontrol edebiliyorum. Fakat akıllı telefon ile aynı wifi ağ üzerinde olması gerekiyor.

Bilginiz olması açısından yazıyorum.
    PS Vita ile de aynı hatta bağlı olunmasa dahi uzaktan bağlanılabiliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çift kişilik oyun olarak Dijital indirimlerden Beach Buggy Racing'i gözüme kestirdim 5,99 birde Metal Slug 3 var 11,89 a başka tavsiyesi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpion28 -- 24 Ekim 2017; 14:35:49 >
  • stylerbb kullanıcısına yanıt
    mac ile bağlanıyorum.
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    anladım mac ile bağlanıyorum ben de. daha doğrusu bağlanamıyorum.
  • Scarfeys kullanıcısına yanıt
    Mevzunun uzamaması ve konuyu da kirletmemek için ben anlatayım nasıl bağlandığımı. Evde ps4 ü dinlenme modunda bırakıyorum. Yalnız ps4 den ayarlardan dinlenme modunda uzaktan bağlantıyı açmak gerekiyor. Pc den ps4 remote control uygulamasına giriyorum. Mac için de var aynı uygulama.Uygulama ilk kurulumda tek seferlik ps4 ana hesaptaki kullanıcı adı parola bilgilerini istiyor,girince kaydediyor zaten. Başlat deyince makineyi bulup eğer giriş ekranında parola varsa onu istiyor.Yoksa istemez. Eğer bunları yapıp da bağlanmıyorsa başka bir sıkıntı var. Başka sorunuz varsa pm den yazın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bu complete edition dishonored black friday ve ya yılbaşında düşer mi? ona göre böyle mi alsam daha mı hesaplı olur? yoksa tek tek mi almak mantıklı?

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/dishonored-the-complete-collection/cid=EP1003-CUSA08781_00-DISHONORCOMPLETE

bu paket indirimlerde 150TL bandında olursa alınır mı?
  • İlk oyun sanki sene içinde plusla verilecek gibi bir his var içimde

Yine de indirimlerde;
    İlk oyun 15-20 TL,
    İkinci oyun 50-60 TL,
    Son outsider da 45-50 TL bandından alınabilir.
    Yani komple paket olarak 110-130 TL bandı iyidir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

Çift kişilik oyun olarak Dijital indirimlerden Beach Buggy Racing'i gözüme kestirdim 5,99 birde Metal Slug 3 var 11,89 a başka tavsiyesi olan var mı?

METAL SLUG 3 de ilmunati öğeler mevcut
  • ex oyunlar % indirimler
    ağusto ve bu ayın 19 da bitti kaçırdım

bir daah ne zaman ex %60 indirimler gelecek
  • YokoGeriKekomi Y kullanıcısına yanıt
    Yani?

• https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/saban's-mighty-morphin-power-rangers-mega-battle/cid=EP0700-CUSA05673_00-MMPOWERRANGERSFG
    Power rangers oyunu 21 tl ye düşmüş
    Sadece xbox one ve ps4 te var

90 lıların efsane dizisiydi 2000 liler bilmez
    alsam mı oyunu kararsız kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YokoGeriKekomi -- 24 Ekim 2017; 22:2:51 >
  • Fifa tahminen ne zamana indirime girer?

• YokoGeriKekomi Y kullanıcısına yanıt
    Yalniz daha bu sene sinemalar da filmi oynadi sen de onu bilmiyosun sanirim. Yeni nesil srnden iyi biliyodur o yuzden artik. Para verilmez bu arada o oyuna.

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum hocam ama olabilir belli de olmaz malum ps plus son zamanlarda iyi gidiyor :)

O zaman hangisi daha cazip olursa öyle alırım artık oyun kalmadı valla evil within 2 bitti. Cuma günü wolfenstein 2 alıcam kutulu. Prey aldım indirimlerden hala indiremedim kaldı öyle. Şu wolfenstein 2 çıksın bi onu bitireyim prey'e de başlarız artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: the duderino

Yalniz daha bu sene sinemalar da filmi oynadi sen de onu bilmiyosun sanirim. Yeni nesil srnden iyi biliyodur o yuzden artik. Para verilmez bu arada o oyuna.

Biliyorum filmi
    Yeni nesil o eski filmlerini bilmez
    Oyun 2d, 2d ye göre değerlendirmek gerekir
  • Yok 2d olmasiyla bi derdim yok zaman harcamaya degmez bi iyun onu diyorum. Bu arada eski dedigin de dizi zaten ve 2012 lere kadar devam etmisligi var ayni mallikta rezillikte :) pokemon gibi yani 90 lara ozgu degil bitmiyo bi turlu.

• quote:

Orijinalden alıntı: YokoGeriKekomi

quote:

Orijinalden alıntı: the duderino

Biliyorum filmi
    Yeni nesil o eski filmlerini bilmez
    Oyun 2d, 2d ye göre değerlendirmek gerekir

Hey gidi günler
    Zamanında çok oynamıştım bu power rangers oyununu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YokoGeriKekomi -- 24 Ekim 2017; 23:10:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

quote:

Orijinalden alıntı: stylerbb

Bilginiz olması açısından yazıyorum.
    PS Vita ile de aynı hatta bağlı olunmasa dahi uzaktan bağlanılabiliyor

Nasıl hocam?

• 
Sayfa: önceki 11411142114311441145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.