Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1640. sayfa)

11 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü6 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
76.122
Cevap
1.561
Favori
3.780.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
57. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 16381639164016411642
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gt nin normal sürümünü mu alalım dijital deluxe sürümünü mu baktım da ek bi kaç araba veriyor deluxe mi özel yoksa ilerledikçe alabiliyor muyuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beckonn B kullanıcısına yanıt
    Araba ile ilgli bir sorun asla yok. Her gün hediye araba alabilirsin. Zaten başta sürüş okulunu vs. Bitirmrye kalkarsan araç dolar garajın. Ben araç ve para sorunu görmedim oyunda.

• mraltun kullanıcısına yanıt
    Yakuza Kiwami var 39 TL onun dışında gözüme çarpan bişey yok. Fiyatlar indirimli haliyle de yüksek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2008 yılında bilgisayar için aldığım Arcade Stick USF4'te çalıştı :) yalnız yıllarını Street Fighters'a vermiş biri olarak oyunun genlerinin feci değiştiğini söyleyebilirim, kombolar falan ve hızı bildiğin Street Fighters'dan farklı olmuş. Yine de 24TL'ye bedava, hala oynayan varsa ekleyebilir.

Ben normali aldım 2m civarı param oldu para kazanmak sorun olmuyor standart sürüm iş görür

• KenanK89 kullanıcısına yanıt
    snakefatih kullanıcısına yanıt
    O zaman düz versiyonu alıyorum T150 ile iyi olacak :)

Ds4 ün hareket sensörü ile oynadım. O bile gayet iyiydi. :)

• Arkadaşlar merhaba,

Yakın zamanda exclusive oyunlar için PS4 almayı düşünüyorum. Bu kardeşlik dışında oyunları nasıl uygun fiyata alıyorsunuz?

Örneğin God of War Yaz indirimlerini vs beklemeden aldığınız bir yer var mı kutulu veya dijital olarak yoksa direk 250-300 TL'ye oyunları alıyor musunuz?
  • Arkadaşlar yakın zamanda Ea indirimi gelir mi ? Cumartesi alacağım konsolu Fifa 18 hastası bir insanım yakın bir zamanda gelir mi teşekkürler..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SağKalanÇocuk S kullanıcısına yanıt
    Mayis-Haziran gibi gelebilir takipte kalın :)

• Yakuza Kiwami nasıl bir oyundur? Hikayesi bağlantılı mı? Hiç bir yakuza oyununu oynamadım ama merakta ediyorum alsam çok yabancılık çeker miyim acaba?
  • .Smiley. kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk oyunu o değil. İlk oyun Zero, Yakuza serisi ana konusu itibariyle oldukça ciddi ama yan görevleriyle geyik bir oyundur. Sleeping Dogsa da benziyor.Replikler çok uzun. Ona göre düşünüp taşınıp alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 27 Nisan 2018; 1:09:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam peki Zero'yu tavsiye eder misiniz? Seri Zero-Kiwami-6 şeklinde mi ilerliyor?
    İngilizce durumunuza bağlı :) İngilizceniz iyiyse Zeroyu bi deneyin. Ondan sonra Kiwami alırsınız. Ara oyunlar var geçmiş nesillere çıkmış hikaye tam anlamıyla anlaşılmaz ama seriye başlamak için Zero uygundur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 27 Nisan 2018; 0:56:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamdır teşekkürler
  • SF v alınır mı bu fiyata ne dersiniz. Online modunda ping yada kasma oluyormu gecikme varmi ?

• shankssan kullanıcısına yanıt
    Pıng vs yok rahat oynarsın. Fıyatta bence makul

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Selam ben ön siparişten almıştım Zero ve 6'yı.
    Zero'nun hikayesi çok iyi (ingilizcene de bağlı).
    6 biraz daha duygusal yönden yaklaşıyor oyuna.
    Söylendiği gibi replikler uzun ama hikayeyi güçlendiriyor.
    Ben tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Hocam ilk oyunu o değil. İlk oyun Zero, Yakuza serisi ana konusu itibariyle oldukça ciddi ama yan görevleriyle geyik bir oyundur. Sleeping Dogsa da benziyor.Replikler çok uzun. Ona göre düşünüp taşınıp alın.
    Yanlışın var, zero prequeldir, Yakuza Kiwami ise bizzat serinin PS'ye çıkan ilk çıkan oyununun yeniden yapımıdır, o yüzden de ilk oyun kiwamidir, yakuza zero serinin 6ıncı oyunu.
  • sonic forces oynayan varmı, 65 tl'ye alınırmı sizce?
  • 
Sayfa: önceki 16381639164016411642
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.