Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1638. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Enigmatical , Lawhiet , Turcopolo , Turcopolo Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil
5 sn
76.196
Cevap
1.562
Favori
3.787.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
25. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 16361637163816391640
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    RE3 ps4 için mevcut değil, ps3 veya vitada oynayabilirsin.

RE4 ps4 için mevcut. Fakat dönemin çok gerisinde grafik ve gameplay açısından.

RE7 tavsiye ederim serinin en yeni oyunu bu ama korku pek sevmiyormuşsun bilemiyorum, farklı bir deneyim yaşamak istersen hoşuna gidebilir.

Silent Hill serisinin hiçbir oyunu PS4 platformuna çıkmadı.

God of War görselinde arapça yazı göremedim ben. SS atarsan çevirebilirim.
  • K.B.V. kullanıcısına yanıt
    Hocam verdiği şeyleri oyunda zaten oynayarak kazanıyorsunuz. Fakat en başta bende olsun bu arabalar diyorsanız alın. Bana kalırsa 30 lira etmez. Son karar sizin tabi ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • westberlin kullanıcısına yanıt
    Önümüzdeki ay Street Fighter nostaljik oyunları koleksiyon olarak PS4 'e çıkıyor.

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0102-CUSA07997_00-SF30ACEUPRE00000

Çıkış fiyatıyla değilse de ilerleyen dönemde alınabilir.
  • Eskiden 59 bandında tonla oyun olurdu. Cimri davranmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

Konuyla alakasız ama pes 2018 olmayan takımları patch ile yükleyebilen bana yazabilir mi. Pc yok evde. Usb var bi adet. İndirmeyi falan ps ile yapabilir miyim. Gerçi rar falan lazım olur. Ümidim yok ama
    istersen anlatabilirim.
  • Chivalry Medieval Ultimate edition aldım var mı başka güzel oyun ?
  • MDemirbas14 kullanıcısına yanıt
    İyi olur hocam ya.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler beyond two souls nasıldır Bu ara sağlam konulu oyun istiyorum umarım iyidir

• aliuzm A kullanıcısına yanıt
    Beyond Two Souls bu ay ücretsiz verilecek sanırım plus'a, farklı bir oyun herkesi sarmıyor. Şahsen ben beğenerek oynamıştım ps3'te

• mertvontrier kullanıcısına yanıt
    şu son zamanlarda ki zam güncellemeleri bizim haftalık ve aylık indirimleri de vurdu anlaşılan

artık eskisi gibi fiyatlar bulamayacağız belli ki
  • Shadow of the Colossus'un kontrolleri the last guardian gibi sinir edicimi almayı düşünüyorum daha önce hiç oynamadım.
  • westberlin kullanıcısına yanıt
    Beyond bende ps3'de oynamıştım sinema filmi gibi oyun,genelde dialoglarla geçen sıkıcı bir oyun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • auslaender kullanıcısına yanıt

Hocam store un ana sayfasındaki olay bu arapça konusu... suriyelileri mi düşündüler acaba yoksa farklı bir şey mi var onu merak ettim.

Silent hill / hangi platformda onu sormuştum.

Re konusunda da eskiye hiç bulaşma en yenisini al kafan rahat olsun diyorsunuz herhalde. Aslında bu korku oyunu sevmiyorum muhabbeti ewil withinden çıktı. Oyun güzel ama ben sevemedim ya nedense. Ama eşimle çocuğum bu türü çok seviyor her türlü kardayım alırsam yani

Cevaplarınız için sağ olun sorduklarıma da yardımcı olursanız karar vereyim ne alacağıma.

• quote:

Orijinalden alıntı: NERO76ERS

Shadow of the Colossus'un kontrolleri the last guardian gibi sinir edicimi almayı düşünüyorum daha önce hiç oynamadım.
    Çok daha iyi seviyede diyebilirim ama hala yetersiz. At sürüşü çok kötü.

• aviator_ kullanıcısına yanıt
    Hiç gerek yok hocam kardeşlik filan. Verin 15.20 TL fazla kafaniz rahat etsin.

• God of war daki arapça yazı neyin nesi anlamadım ps tr demi arap olduğumuzu zannediyor acaba?

• mustang_88 kullanıcısına yanıt
    الإصدار الرقمي الفاخر (el-isdar'ul rakamî'ul fâhira): Üst Düzey Dijital Sürüm

URL adresinde bir hata olabilir sizin bir kontrol edin. Ben girdiğimde Türkçe yazıyor.

https://store.playstation.com/tr-tr

.Com 'dan sonra tr-tr olmalı. Buradaki ilk tr site dilini, ikinci tr ülkeyi temsil eder.

Örneğin /tr-sa/ yazıyorsa url'de Türkçe olarak Arap PSN'e yönlendirir.

Silent Hill ps3 veya vitada oynanabilir.

Evet benim tavsiyem RE7 olur ama öncekileri oynama kararı size kalmış. Youtubedan gameplay videolarına bakın biraz. Tonla güncel oyun varken nostaljik oyunlara vakit harcamak bana anlamsız geliyor. Bu benim kişisel görüşüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: auslaender

الإصدار الرقمي الفاخر (el-isdar'ul rakamî'ul fâhira): Üst Düzey Dijital Sürüm

URL adresinde bir hata olabilir sizin bir kontrol edin. Ben girdiğimde Türkçe yazıyor.

https://store.playstation.com/tr-tr

.Com 'dan sonra tr-tr olmalı. Buradaki ilk tr site dilini, ikinci tr ülkeyi temsil eder.

Örneğin /tr-sa/ yazıyorsa url'de Türkçe olarak Arap PSN'e yönlendirir.

Silent Hill ps3 veya vitada oynanabilir.

Evet benim tavsiyem RE7 olur ama öncekileri oynama kararı size kalmış. Youtubedan gameplay videolarına bakın biraz. Tonla güncel oyun varken nostaljik oyunlara vakit harcamak bana anlamsız geliyor. Bu benim kişisel görüşüm.
    mobilden deneyin yeni değil, kaç gündür böyle

• auslaender kullanıcısına yanıt
    Sağ olun hocam bakın sizin yorumunuzdan bir üstteki arkadaşta söylemiş neden arapça yazıyor diye.

Attığım ekran görüntüsü telefon uygulamasından alınmaaydı sizin verdiğiniz linke tıkladım yine o resimde arapça metin var sadece merak ettim niye böyle diye.

Dediğiniz gibi en yeni yedi olanı almalı . Güzel grafiklerle oynayalım gitsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

mobilden deneyin yeni değil, kaç gündür böyle

Alıntıları Göster
    Evet mobil app üzerinden baktım şimdi arapça yazıyor ama masaüstü tarayıcıdan girince türkçe. Kasten yapılan bir şey değildir uygulamayla ilgili bir hata meydana gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auslaender -- 26 Nisan 2018; 3:24:58 >
  • 
Sayfa: önceki 16361637163816391640
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.