Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: eltürco Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
76.122
Cevap
1.561
Favori
3.780.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
52. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 12871288128912901291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eğer VPN’in varsa vpnden ülkeyi İngiltere seçerek bağlan, sonra psn hesabına alacağın oyun bedeli kadar para yüklemesi yap ve bu yüklediklerinle alımını gerçekleştir. Son 2 seferdir yıllardır kullandığım psn hesabım kart hatası verdiğinde başka hiçbir bilgiyi değiştirmeden sadece vpn ile bağlantıyı İngiltere’den yapıyormuş gibi göstererek sıkıntısız alım yapıyorum
    Küçük harf, büyük harf, Türkçe karaktermiş, bunların hepsi müşteri hizmetlerinin sallamasyonları, dediğim gibi vpn ile hiçbir kart bilgini değiştirmeden alım yapılabiliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ask11012007

quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

Aynen oyle. Peki sen psn e kaydini yaptirdin fakat nick sectin mi? Cunku nick secmen icin seni yonlendiriyor oraya ilk defasinda.

ps store girişini becerdim ama bu sefer de kredi kartı tanımlamamı yapmama rağmen satın almada hata veriyor.Müşteri hizmetleri ekstre adresinizde türkçe karakter olmadan tanımlayın sonra bir 24 saat bekleyin sistem kendini kilitlemiştir dedi.Bekliyorum.Yapmam gereken başka birşey varsa söylerseniz sevinirim.

Müşteri hizmetlerini dinleyerek 24 saat bekledikten sonra halen alamamaya devam edebilirsin, başka birşey yapmana gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

Aynen oyle. Peki sen psn e kaydini yaptirdin fakat nick sectin mi? Cunku nick secmen icin seni yonlendiriyor oraya ilk defasinda.

ps store girişini becerdim ama bu sefer de kredi kartı tanımlamamı yapmama rağmen satın almada hata veriyor.Müşteri hizmetleri ekstre adresinizde türkçe karakter olmadan tanımlayın sonra bir 24 saat bekleyin sistem kendini kilitlemiştir dedi.Bekliyorum.Yapmam gereken başka birşey varsa söylerseniz sevinirim.

Müşteri hizmetlerini dinleyerek 24 saat bekledikten sonra halen alamamaya devam edebilirsin, başka birşey yapmana gerek yok

ee alamazsak öyle konsol bana ben konsola mı bakacam :)
    Amma zor işmiş bu playstation da :) Nerden bulaştım ) Bir sürü konu var yok endonezyadan al yok us den al gerçi en günceli hangisi bilmiyorum ama Ne güzel steamden al oyna yapıyordum

• ask11012007 A kullanıcısına yanıt
    Şakası bir yana umarım alabilirsin ama olur da halen hata alırsan us veya endo psnlerden hesap açıp sonrasında hesabına gift card ile para yüklemesi yapıp oyun veya plus üyelik alabilirsin.
    Veya oyunlarını ayrı hesaplar halinde forumdaki kardeşlik-satış-takas konusundan da alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 24 Kasım 2017; 13:35:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miles Morales

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Miles Morales

internet üzerinden alamayanlar para eklemeyi denesinler, yaklaşık 15 kere kart üzerinden denedim olmadı, daha sonra cüzdana ekledim ve sıkıntısız bir şekilde alabildim

peki kretdi kartından para eklesem ekstra bir faiz falan olur mu yoksa kredi kartı ile almış gibi mi işlem görür.
    Örnek 200 TL lik oyunu kredi kartı ile almakla , kredi kartından cüzdana 200 TL aktarıp öyle almak arasında fiyat farkı olur mu karta yansıyan

ben plus almak için önce 100, sonra 40₺ ekledim

her seferinde 56 kuruş çekti ama daha sonra karta iade edildi ücretler

Yok öyle de denedim olmuyor 3d şifre geliyor sonra server hatası verdi.Ya ben bu pc yi kıracam ya 24 saat bekliyecem ya da ps4 ü aldığım gibi satacam :)

• Yine mi kart sorunu PS İndirim konusunu yine çöplüğe çevirmişsiniz bravo
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Eğer VPN’in varsa vpnden ülkeyi İngiltere seçerek bağlan, sonra psn hesabına alacağın oyun bedeli kadar para yüklemesi yap ve bu yüklediklerinle alımını gerçekleştir. Son 2 seferdir yıllardır kullandığım psn hesabım kart hatası verdiğinde başka hiçbir bilgiyi değiştirmeden sadece vpn ile bağlantıyı İngiltere’den yapıyormuş gibi göstererek sıkıntısız alım yapıyorum
    Küçük harf, büyük harf, Türkçe karaktermiş, bunların hepsi müşteri hizmetlerinin sallamasyonları, dediğim gibi vpn ile hiçbir kart bilgini değiştirmeden alım yapılabiliyor

Teşekkürler.

• dün ben de telefon uygulamasında ödeme hatası aldım ka defa sonra ps4 store dan gırdım en ufak sorun olmadı hatta 3d için şifre geldı telefona ama ps4 ten alınca sıfreyı gırecek alan cıkmıyor dırekt satın alma onaylandı.ps4 üzerinden denesın webte ya da uygulamada sorun yaşayanlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxneto

Playstation üzerinden al.Mobil-web sorunlu.Ps üzerinden alırken şifre istemeden direkt çekiyor parayı

Teşekkürler akşam bi deniyim
  • Kutulu Playstation exclusive oyunlar indirime girmiş bugün gördüklerimi şöyle sıralamak isterim, arşivcilik yapan arkadaşlarında haberi olur.

Horizon Zero Dawn 129TL (bu internette 87 liraya satan birisi vardı o yüzden pahalı)
    GT Sport 129TL (alınabilir)
    Uncharted 4 89TL (alınabilir)
    Uncharted: Kayıp Miras 89TL (alınabilir)
    The Order 1886 49TL (alınabilir)
    The Last of Us 79TL (alınabilir)
    The Last Guardian 89TL (daha uygunu var mı bilmiyorum ama sanırım en uygun fiyat bu)
    Drive Club 79TL (dijital almanızı tercih ederim)
    Until Dawn 69TL (dijital 50 liraya düşmüştü sanırım 70 lira kutuluya verilir mi ? verilir bana göre)

ek olarak,

Bilkom'un getirdiği The Witcher 3 GOTY 99TL olmuş
  • Ben de bir ekleme yapayım bunlara;

Ratchet and Clank 29 TL'ye satılıyor.
    http://www.hepsiburada.com/sony-ratchet-clank-turkce-dublaj-p-GAMEPS719848530?magaza=Hepsisony&t=product&q=ratchet
  • Yeğenim ps4 fifa 18 istiyor. Şu an en uygun nerde ve kaça arkadaşlar?
  • WaBoSe kullanıcısına yanıt
    Dostum geçmiş olsun 14 gün bloke yemiştir o kart birdaha deneme sakın. Başka bi kart ile dene olmuyorsa zorlama çözümü yok diye biliyorum baska ps4 ten varsa arkadasların onlar alabilir.

Bnmde basıma geldi hiçbişekilde alamamıstm farklı kartla bile. Bi süre sonra geçti suan aynı kartla alabiliyorm. Sony nin saçmalıgı işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Horizon Zero Dawn'un n11'de kutulu versiyonu 78 TL civari hep ama o satilan modeller ps4 slimlerin icinden cikan uzerlerinde "Ayri olarak satilamaz" yazan kutularmis. O 87 TL olan da onlardan olabilir.
  • Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 - 29,99₺ denmiş fakat bulamadım ben store da. 29 tl ye Deluxe eklentisi satılıyor sadece... Bulan aydınlatabilir mi
  • İndirim konusu diye geldim kart sorunu konusu çıktı :(
  • batuak29 B kullanıcısına yanıt
    Horizon Zero Dawn amazondan dijital kod seklinde 78 liraya alinabiliyor almak istiyenler için güzel fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Kutulu Playstation exclusive oyunlar indirime girmiş bugün gördüklerimi şöyle sıralamak isterim, arşivcilik yapan arkadaşlarında haberi olur.

Horizon Zero Dawn 129TL (bu internette 87 liraya satan birisi vardı o yüzden pahalı)
    GT Sport 129TL (alınabilir)
    Uncharted 4 89TL (alınabilir)
    Uncharted: Kayıp Miras 89TL (alınabilir)
    The Order 1886 49TL (alınabilir)
    The Last of Us 79TL (alınabilir)
    The Last Guardian 89TL (daha uygunu var mı bilmiyorum ama sanırım en uygun fiyat bu)
    Drive Club 79TL (dijital almanızı tercih ederim)
    Until Dawn 69TL (dijital 50 liraya düşmüştü sanırım 70 lira kutuluya verilir mi ? verilir bana göre)

ek olarak,

Bilkom'un getirdiği The Witcher 3 GOTY 99TL olmuş

Hocam nerede bu fiyatlara?

• Uncharted Collection da 79 tl
    mediamarkt teknosa vatan overgame hepsisony gibi dükkkanlar veya sitelerde indirimli fiyattan satılıyor.vatan ın 89 a verdiği ürünü diğeri daha ucuza verebiliyor
  • Evil within 2 yi alacak olana ortak olabilirm

• 
Sayfa: önceki 12871288128912901291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.