Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (999. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
76.181
Cevap
1.562
Favori
3.785.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
38. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 99799899910001001
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son indirimde Witcher 3 goty aldım diğer aldığım oyunlar yalan oldu. Canım başka oyun oynamak istemiyor.

Oyunun bitmeyede niyeti yok. 2 sene oynarım sanırım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliuzm

Arkadaşlar bloodborne aldım cok sevdim ama bu kaydetme olayı nasıl bu belirli noktalara gitmem gerekiyor onu biliyorum ama onun haricinde item felan düşürülerek de yapılabilir mi

Kayıt noktalarına ulaşman lazım. Kayıt noktalarından yeniden doğuyor, canını yeniliyorsun ve avcının rüyasına dönüp level atlama işlemini yapıyorsun. Onun haricinde kayıt yaptıran bir item yok ancak seni kayıt noktasına ışınlayan itemler mevcut şuan ismini hatırlamıyorum itemin açıklamasında yazar. (Kayıt noktaları yerdeki o el fenerleridir)

Ancak oyunda ilerledin canavar öldürdün ve çıkman gerekiyor, normal şekilde menüden kayıt edip çıkış yaptığında sonradan tekrar oyunu açarsan kaldığın yerden başlar, canını vs yenilemez sadece kaldığın yerden devam edersin o kadar. Ama bu oyunları oynayanlar bu şekilde etmezler bonfire(Dark souls da ki kayıt noktalarının ismi) lara yani o esas kayıt noktalarına dönüp oyundan çıkman makuldür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 24 Temmuz 2017; 2:7:18 >

• PainOfChaos P kullanıcısına yanıt
    Doğrudur, Bloodborne'un gotik ve kasvetli bir havası var ama öyle olması gerekiyor atmosferi oyuncuya yansıtabilmesi açısından. Oyun süresi de açıkçası oyuncudan oyuncuya değişir, oyunu bir kere bitirir sonrasına kasmam dersen 50-60 saatte de bitirebilirsin, 200-300 saat hatta üzerini görenler oyunu oynadıktan sonra kopamayıp tekrar tekrar bitirenler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bf 1 75 tl de şuan plus için alınır mı bu fiyattan?
  • Dostlar bir sorum olacak until dawn indiriyorum suan biliyosunuz oyunlar iki parça şeklinde iniyor ben bu oyunu multi oynamayacagim ilk 22gb lık kısmı indirip download ï durdursam sadece seneryoyu sonuna kadar oynayabilir miyim?

• Oyunda zaten multi yok. Mecburen 40 küsür gb ın tamamını indireceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wither -- 24 Temmuz 2017; 9:17:54 >
  • KissOfH3ll kullanıcısına yanıt
    Alınır dostum en dip fiyat

• İlk parça oyunun oynanabilmesi için indirilen kısım. Daha doğrusu beklemek istemez isen hemen oynayım dersen ilk indirilen kısım bitince oyuna girip oynayabilirsiniz. Tamamının inmesi hikayenin komple oynanması için gerekiyor. Yani bir nevi ilk parti oyunun belli bir yüzdesini indirip senin oynamana müsade ediyor ikinci parti ise yüzde yüzünü indiriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtaran_ali

İlk parça oyunun oynanabilmesi için indirilen kısım. Daha doğrusu beklemek istemez isen hemen oynayım dersen ilk indirilen kısım bitince oyuna girip oynayabilirsiniz. Tamamının inmesi hikayenin komple oynanması için gerekiyor. Yani bir nevi ilk parti oyunun belli bir yüzdesini indirip senin oynamana müsade ediyor ikinci parti ise yüzde yüzünü indiriyor.

cevap için teşekkürler ben ikinci kısım online ile alakalı sanıyordum değilmiş artık mecbur indiricez 5mbit ile 25gb daha kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 24 Temmuz 2017; 10:9:8 >
  • Gece 2-8 arası normal hıza dönüyor hocam o aralikta baya iyi indiriyor :) şimdiden iyi oyunlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darktemplar1903

Son indirimde Witcher 3 goty aldım diğer aldığım oyunlar yalan oldu. Canım başka oyun oynamak istemiyor.

tam bir yılda bitirdim dlc lerle beraber

daha hala yan 10-15 tane yan görev duruyo...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darktemplar1903

Son indirimde Witcher 3 goty aldım diğer aldığım oyunlar yalan oldu. Canım başka oyun oynamak istemiyor.

Ya deli gibi merak ediyorum şu oyunu ama almışken GOTY almak istiyorum bende 119 TL şuan sanırım. 89 olsa alırım da 30 tl fark bile sarsıyor. Millet övdükçe alasım geliyor. Bu kadar mı güzel oyun ya
  • Aynen öyle hocam o övülmeleri sonuna kadar hak eden bi şahaser ;) ama şimdi alma tabi indirime giriyor sıklıkla bi dahaki indirimlerde olur gene muhtemelen o zaman yapıştırırsın ;)

• Herkese günaydın

Drıveclyb season pass 23.99

Bu sadece season pass mı?

Oyunda,dahilmi?

• Uncharted Collections

ve

Heavy Rain + Beyond Souls'u almak istiyorum.Ancak içimden bir ses git disk olarak al diyor..Neredeyse ps'de hiç yer kalmadı.En azından diski takar oynarım fazlada yer kaplamaz diye düşünüyorum.
  • profesör_x kullanıcısına yanıt
    Hayır dostum oyun dahil değil eklentiler var sadece

• ha dijital, ha kutulu hiç biri fark etmiyor direk hard diske yazılıyor, oynamadığınız oyun varsa silin.
  • brigand35 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Carl Elfman

Uncharted Collections

ve

Heavy Rain + Beyond Souls'u almak istiyorum.Ancak içimden bir ses git disk olarak al diyor..Neredeyse ps'de hiç yer kalmadı.En azından diski takar oynarım fazlada yer kaplamaz diye düşünüyorum.

Kutulu olarak indirimlerdeki kadar uyguna bulur musun bilemiyorum ama uncharted collection'ı bu indirimden almanı tavsiye etmem, daha ucuz fiyata düşmüştü.
    Sıkıntı ps4'te yer kalmaması ise kutulu alman çözüm olmaz çünkü kutulu da olsa ps4'e kurulum yaptığı için diskte yer kaplıyor, patchleri de ayrıca indirmen gerekiyor, üstüne ekleniyorlar. Kutulunun tek avantajı ana oyunu indirmiyorsun, diski takınca çok kısa sürede ps4'e kopyalayıp kurulumunu yapıyor.
    Yer sıkıntısı için tavsiyem usb 3.0 1-2 TB'lık harici disk alman, örneğin ben ps4 pro ile seagate backup plus 2 tblık harici disk kullanıyorum, yer sıkıntısı kalmadı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu indirimlerden alınabilecek oyunlar hangisi

Tekken filanda girmiş indirime ama 150 tl den satıyorlarlar

• 
Sayfa: önceki 99799899910001001
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.