Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (997. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oyungazi , oyungazi , bilgennyk , yellow canary01 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 12 Misafir (4 Mobil) - 10 Masaüstü6 Mobil1 iOS
5 sn
76.177
Cevap
1.562
Favori
3.785.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
75. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 995996997998999
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ps store dan playstation dışında hiç biyerden satın alma yapmak mümkün değil.

bu indirimlerdende gta 5 ve mortal kombat xl aldık.daha önce need for speed oynadım ama tekrar alsammı diye düşünüyorum.yada batman nasıl oynayan varmı ?
  • Melodrhyme kullanıcısına yanıt
    Batmanciysen kesin oynamalısın diğer serilerinide oynamadıysna bugüne kadar onları da oyna.gerçi son oyunu 2015 yazında çıktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar indirimden
    Bulletstorm: Full Clip Edition (54+35) almayı planlıyorum.
    Bulletstorm sec hakkına talip olan (35 TL) arkadaşlarım P.M. atabilirler
  • rerea kullanıcısına yanıt
    batmanci değilim aslında ama küçük yeğenimle (9) paylaşıyoruz oyunları kendisi çok istiyor o yüzden oynayanlara sorayım bi dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Seviyorum ama oynayış mekanikleri nasıl acaba video izledim pek güzel gelmedi witcher gibi mi

The Witcher 3 aksiyon RPG,Dragon Age ise taktiksel RPG,ikisi de çok güzel oyunlar ama oynanış tarzları çok farklı.Dragon Age'de grubu kontrol ediyorsunuz ve savaşlar sırasında oyunu sürekli durdurmanız lazım,grubunuzdaki herkese bir görev vermeniz lazım.Taktiksel ve hikaye bazlı RPG arıyorsanız Torment: Tides of Numenera'ya,Divinity:Original Sin ve Dragon Age'e bakın,aksiyon RPG arıyorsanız Bloodborne'a bakın veya Fallout 4 gibi dolu dolu bir dünyada oyuncuyu serbest bırakan sandbox RPG'ye bakın.

yorumun için çok sağ ol baya iyi oldu bunu öğrendiğim taktik falan uğraşamam çünkü bam bam

• Arkadaşlar bende mkx var ama 4 kollu abimiz ve 4 karakter daha kapalı durumda mkx xl paketi var 36 tl onu alırsam 4 kollu da geliyor mu diğer 4 yaratık geliyor onu gösteriyor görselde ama 4 kollu yok direk mk xl mi alsam o da 50 lira çünkü?? Biri yardımcı olur sa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YavuzÇ. -- 23 Temmuz 2017; 11:43:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ratchet-clank 49 liraya düşmüştü aldım bende Türkçe dublaj varmış eğlenceli görünüyor bakalım daha başlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Ratchet-clank 49 liraya düşmüştü aldım bende Türkçe dublaj varmış eğlenceli görünüyor bakalım daha başlamadım

Bende ana hesabıma quantic dream yapımı 1 adet beyond two souls aldım. Türkçe Dublaj ve Altyazılı oyunlara ne kadar destek verirsek o kadar iyi. Quantic Dream ps4 e detroit become human ı yapıyor umarım o oyunda en azından TR Altyazılı olarak gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lubuoguz

quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Ratchet-clank 49 liraya düşmüştü aldım bende Türkçe dublaj varmış eğlenceli görünüyor bakalım daha başlamadım

Bende ana hesabıma quantic dream yapımı 1 adet beyond two souls aldım. Türkçe Dublaj ve Altyazılı oyunlara ne kadar destek verirsek o kadar iyi. Quantic Dream ps4 e detroit become human ı yapıyor umarım o oyunda en azından TR Altyazılı olarak gelir.

Aynen öyle hocam Türkçe dublaj oyuna parayı kıyarım horizon zero dawn gibi bir oyunda altyazı bile olmaması zaten hep bunlardan kaynaklanıyor. Yanlız bu oyun çok eğlenceli şimdi başladım zor yaptım oyun hemen bitmesin diye :)

• quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

quote:

Orijinalden alıntı: Nathan.Drake

quote:

Orijinalden alıntı: kurtaran_ali

İndirimden Bloodborne kaptık. Bakalım kanser olmadan bitiririz inşallah :)

Bloodborne'u bitirdikten sonra nihayet bende geçen japon indiriminde dark souls 3'ü aldım. Sana şu kadarını anlatayım. Tam 1.5 saat 7 canavarın olduğu yere git gel ettim.

2-3 dk lik işlemi 1.5 saat boyunca ederek 300 bin soul kastım. Bir yandan da telefonda leyla ile Mecnun izliyordum sıkılmıyım diye

O da bir şey mi,Dark Souls 2'de Bonfire Ascetic denen bir eşya vardı,onu her kullandığında Bonfire sıfırlanıyor ve bölgedeki zorluk bir üst NG+ seviyesine çıkıyordu,bu metot ile Devlerin rüyasına girip dakikada 1 milyon ruh kasıyordun.

Hey maşallah bir milyon soul için kırk bin takla atıyoruz

• Beyler indirimden Doom ve Titanfall 2 almayı düşünüyorum. İkisinin de hikaye modlarının iyi olduğunu duydum. Ancak multileri nasıldır, hala oynayan var mı? Bilen duyan oynayan söylerse karar vermemde bana yardımcı olacaktır.
  • şu kredi kartı olayına çözüm varsa bi yönlendirin arkadaşlar :/ ekledim hata veriyor, enpara falan hata vermiyorsa onadan alayım..
  • Divisonda tek başına her yeri geçemezsin bence. Ben bi yeri geçemedim salon gibi bi yerdi mesela. Sürekli gelip duruyorlar. Coop adam lazım diyorsun su gibi geldiklerinde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tridinebandim

şu kredi kartı olayına çözüm varsa bi yönlendirin arkadaşlar :/ ekledim hata veriyor, enpara falan hata vermiyorsa onadan alayım..

Kredi kartınız eğer pc üzerinden satın almaya çalışırken hata veriyosa ps4 ü açıp ps4 menüsünden store a girip ordan almayı deneyin. Bende de cv hatası veriyo ama ps4den alınca vermiyor hata.
  • Hocam bi önceki indirimde Titanfall 2 almıştım yaklaşık 14 15 saat oynadım multide oldukça zevkli benim hoşuma gitmişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: tridinebandim

şu kredi kartı olayına çözüm varsa bi yönlendirin arkadaşlar :/ ekledim hata veriyor, enpara falan hata vermiyorsa onadan alayım..

playstationa hesabı ekleyip ordan sepet oluşturup satın alınca sorun çıkmadı arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: YavuzÇ.

Arkadaşlar bende mkx var ama 4 kollu abimiz ve 4 karakter daha kapalı durumda mkx xl paketi var 36 tl onu alırsam 4 kollu da geliyor mu diğer 4 yaratık geliyor onu gösteriyor görselde ama 4 kollu yok direk mk xl mi alsam o da 50 lira çünkü?? Biri yardımcı olur sa sevinirim.

Elinde hali hazırda 2. bölge veya TR/Avrupa psnden alınma MK X oyunu varsa 35,99 TL'ye satılan XL paketini aldığında toplam 9 karakter geliyor.
    Kombat pack 1 ile gelen 4 karakter + kombat pack 2 ile gelen 4 karakter + Goro

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaz indirimlerinden aldıklarım;

The Last Guardian
    Bloodborne GOTY
    Knack
    The Order 1886

Yaz indirimi bitmeden almayı düşündüğüm oyunlar;

LittleBigPlanet 3
    Shadow Warrior
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Yaz indirimlerinden aldıklarım;

The Last Guardian
    Bloodborne GOTY
    Knack
    The Order 1886

Yaz indirimi bitmeden almayı düşündüğüm oyunlar;

LittleBigPlanet 3
    Shadow Warrior

Lbp 3 tavsiye ederim Harika bir oyun

• 
Sayfa: önceki 995996997998999
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.