Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (961. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
76.139
Cevap
1.562
Favori
3.783.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 959960961962963
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • US psnde pluslilara $4 plussizlara $6a sattiklari Shadow of Mordoru 40 TLden indirime sokmalari sacma olmus. Steam ve Xbox liveda bile 13 TLye dusmustu gecen hafta ayni GOTY edition.
  • Abiler verdun almayın, aldırmayın...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Ghost Recon Windlands için pusudayım haziran almadım çok pişmanım keşke alsaymışım. Japon indirimlerin yerine bekliyordum 20 sine kaldı artık inşallah girerde yaz bitmeden tadını çıkartırız. Bu arada primary satan varsa anladı o beni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resident evil revelations 2 36 tl ye düşmüş, almak isteyen arkadaş olursa sec. Hesabına ortak olabilirim

• Pc de bile leş gelmişti bana, ps4te düşünemiyorum....

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Baktım oyun içi görüntülerine, fiyatına baktım, ne kadar kötü olabilir ki dedim... Ne zaman böyle desem hayat beni şaşırtıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Odrisa -- 12 Temmuz 2017; 16:14:49 >
  • Res 7 107 civarında almak mantıklı mı sizce?

• Efsunger hissi kullanıcısına yanıt
    Bende almayı düşünüyordum fakat 107 lira çok geldi, 100 liranın altına düşmesini bekliyorum 74-89TL civarı olursa alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Bende almayı düşünüyordum fakat 107 lira çok geldi, 100 liranın altına düşmesini bekliyorum 74-89TL civarı olursa alıcam

Açıkcası ben de öyle düşündüm.Hatta season passlı haliyle bu fiyata olsaydı alabilirdim.

• Efsunger hissi kullanıcısına yanıt
    valla birdaha ne zaman düşer hiç bilmiyorum aslında ben Black Friday, Yılbaşı indirimlerinde almak istiyorum RE7'yi hem kış ayında korku oyunu oynamak daha zevkli oluyor o zamana kadar çok düşer fiyatı, RE serisinin tüm oyunlarını oynadım sadece bu kaldı bunuda çok merak ediyorum açıkcası beklemekten başka çaremiz yok :)

Bende senin gibi düşünüyorum almışken season passlı alayım kafam rahat etsin
  • Shadow of Mordor 39 lira haftanın fırsatı değil de asrın kazığı gibi mübarek
  • Arkadaşlar Yakuza Zero sizce 77 lira değer mi ? Bundan önceki Yakuza serilerini severek oynamıştım ama Zero için kafamda soru işaretleri var. Almayı düşünüyorum.
  • Fifa 17 194 TL'ye düşmüş. Yumulun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverktulu

Fifa 17 194 TL'ye düşmüş. Yumulun

İki ay sonra fifa 18'in kutulusunu alacağız o fiyata İnş. 🍻

• Valla hala emulatorden digimon world ds oynayan biri olarak su digimon story cyber sleuth indirimi icin kalbim kut kut atiyor

yinede 49 tl hala cok bence. 2.5 gb ve beklentilerin uzaginda basit bir oyun. Uzun vadede duser mi daha dersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nidoran

Valla hala emulatorden digimon world ds oynayan biri olarak su digimon story cyber sleuth indirimi icin kalbim kut kut atiyor

yinede 49 tl hala cok bence. 2.5 gb ve beklentilerin uzaginda basit bir oyun. Uzun vadede duser mi daha dersiniz?

Alin oynayin. Oyunu oynamistim gayet guzel. Belki forumda satan vardir. Alinik ilanlara yazin. Jrpg ve tarz oyunlar forumda zor bulunur.

• quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

Us psn den game of thrones u izleyen var mı

İzlenebiliyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 3yuq

quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

Us psn den game of thrones u izleyen var mı

İzlenebiliyor mu ?

https://store.playstation.com/#!/en-us/playstationvue/cid=STORE-MSF77008-PSVUEWEBLP

• quote:

Orijinalden alıntı: OnurOnly

Shadow of Mordor 39 lira haftanın fırsatı değil de asrın kazığı gibi mübarek

4 dolara almıştım us psn den.
    cok pahalı bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serqan_ -- 13 Temmuz 2017; 14:46:40 >
  • 
Sayfa: önceki 959960961962963
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.