Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (953. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kamil1414 , kamil1414 , nirvana1994 , nirvana1994 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.170
Cevap
1.562
Favori
3.785.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
21. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 951952953954955
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Japon indirimlerinde FFXV 89'a düşmüş. 119'a geçen ay almıştım. Nier'de tık yok
  • Resident Evil 7 113 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: prestiggge

quote:

Orijinalden alıntı: anomaly

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tahabugra

quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar. Bu ay PS+ Until Dawn'ı veriyormuş. Bu yüzden plus alacağım bu ay. Ancak şöyle bir şey kafama takıldı: Şu an PlayStationa bağlı olan hesaptan değilde, yeni hesap açıp 14 günlük plus ile alırsam (atıyorum 3-4 ay sonra) kendi hesabıma aldığım plus ile bu oyunu oynayabilir miyim? Veya 14 günlük plus ile 1.hesaptaki oyunları oynayabilir miyim? Biraz karışık oldu ama yardımlarınızı bekliyorum

Plus ile eklediğin hesapta kalır oyun tekrar plus ı aktif ettiğinde oyunu kullanabilirsin.Yani yeni hesap açtıgın hesapta until alıp 14 gun oynadıktan sonra o hesaba 3 ay sonra plus alsan bıle untıl senın olmus olur tekrardan

Onu biliyorum da benim anlatmak istediğim şey A hesabı benim ana hesabım plusu B hesabından alacağım ve daha sonra A hesabından plus alsam bile B den oynayabilecek miyim?

Hayır o şekilde olmaz.

Bu sürekli yeni hesap açıp 14 gün beleş plus alanlar nasıl oluyor peki? Sadece online oynama için mi geçerli onlarınki? Kusura bakmayın biraz fazla oldu ama yeni sayılırım

Donanımhaber ölücüleri

Online oynamak neden ücretli diye sorarsan daha iyi çözüm elde edersin. Herkesin işi gücü yok. Bursuyla oyun kollayan kişiler de var.

Hocam konsol bedava mı dağıtılıyor 1200 lira bir konsol çalışmayan adam veya parası olmayan adam bunu alamaz alsa oyun alamaz . Ps alan hali vakti yerinde kişidir . İlla ucuz istiyorsa Xbox alır 20 liraya da oyun alır 400 e de konsol alır . Bana ps ve fakir edebiyatı kasmasın kimse

Ps3'te online oynamak ücretsizdi.

Sony nin şu an rakibi yok. ps3 te ücretsizdi ama karşısında çok ciddi bir rakip olan x360 vardı da ondan. Kar şirketleri bunlar neticede babalarını hayırlarına çalışmıyorlar. Sony exc oyun çıkarmanın parasını buradan alıyor işte zaten bu firmalar konsolun kendisinden öyle ahım şahım bir para kazanmıyor.

Walla ellerinden gelse donumuza kadar alırlar. Firma seviciliği yapmanın bir anlamı yok. Ayrıca konsolun servisinden yaptıkları vurgunu anlatmaya gerek yok sanırım.

hocam sevicilik yapmadım durumu anlattım. ben zaten kendim ps plusta almıyorum. online oyun içinde 14 günlük 2 günlük denemeleri kullanıyorum yeni hesap açıp. önce düzgün hizmet versinler öyle alırız. plus alıyorsun oyun geliyor yok neymiş sürekli yenileyeceksin. vay babam vay.

• Rocket League en düşük fiyatına inmiş yine bekleyen varsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anomaly

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar. Bu ay PS+ Until Dawn'ı veriyormuş. Bu yüzden plus alacağım bu ay. Ancak şöyle bir şey kafama takıldı: Şu an PlayStationa bağlı olan hesaptan değilde, yeni hesap açıp 14 günlük plus ile alırsam (atıyorum 3-4 ay sonra) kendi hesabıma aldığım plus ile bu oyunu oynayabilir miyim? Veya 14 günlük plus ile 1.hesaptaki oyunları oynayabilir miyim? Biraz karışık oldu ama yardımlarınızı bekliyorum

Plus ile eklediğin hesapta kalır oyun tekrar plus ı aktif ettiğinde oyunu kullanabilirsin.Yani yeni hesap açtıgın hesapta until alıp 14 gun oynadıktan sonra o hesaba 3 ay sonra plus alsan bıle untıl senın olmus olur tekrardan

Onu biliyorum da benim anlatmak istediğim şey A hesabı benim ana hesabım plusu B hesabından alacağım ve daha sonra A hesabından plus alsam bile B den oynayabilecek miyim?

Hayır o şekilde olmaz.

Bu sürekli yeni hesap açıp 14 gün beleş plus alanlar nasıl oluyor peki? Sadece online oynama için mi geçerli onlarınki? Kusura bakmayın biraz fazla oldu ama yeni sayılırım

Donanımhaber ölücüleri

Online oynamak neden ücretli diye sorarsan daha iyi çözüm elde edersin. Herkesin işi gücü yok. Bursuyla oyun kollayan kişiler de var.

Hocam konsol bedava mı dağıtılıyor 1200 lira bir konsol çalışmayan adam veya parası olmayan adam bunu alamaz alsa oyun alamaz . Ps alan hali vakti yerinde kişidir . İlla ucuz istiyorsa Xbox alır 20 liraya da oyun alır 400 e de konsol alır . Bana ps ve fakir edebiyatı kasmasın kimse

Ps3'te online oynamak ücretsizdi.

Sony nin şu an rakibi yok. ps3 te ücretsizdi ama karşısında çok ciddi bir rakip olan x360 vardı da ondan. Kar şirketleri bunlar neticede babalarını hayırlarına çalışmıyorlar. Sony exc oyun çıkarmanın parasını buradan alıyor işte zaten bu firmalar konsolun kendisinden öyle ahım şahım bir para kazanmıyor.

PS3'te konsol satisindan pek kazanmadiklarina inanirim cunku konsol ciktiginda sadece icindeki bluray okuyucu bile iyi para ediyordu fakat PS4'un tum tiplerinde paranin gozune gozune vurdular

• Haftalık indirimlerde skyrim gelmiş beklediğim bir indirimdi fakat hala fiyatı yüksek gibi geldi bana. Daha önce daha düşük fiyatları görmüş müydü bilen var mı? Ona göre alıyim bir de oyunların bugüne kadar gördüğü en düşük fiyatı gösteren bir site biliyor musunuz ?

• Beyler bu indirimlere nereden bakıyorsunuz? Ben ps storeye giriyorum ama sadece iki kat indirim var. Onların arasında ise sizin söylediğiniz oyunları göremedim. Resident evil 7 mesela 113 TL olmus ama arama kısmından aratmasam göremeyecektim. Nereden bakıyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y@KI$IKLII -- 5 Temmuz 2017; 11:46:41 >
  • MrKattchup kullanıcısına yanıt
    Gördüğü en düşük fiyat bu hocam

• Şu konu dışı tartışanlara niye ban gelmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Y@KI$IKLII

Beyler bu indirimlere nereden bakıyorsunuz? Ben ps storeye giriyorum ama sadece iki kat indirim var. Onların arasında ise sizin söylediğiniz oyunları göremedim. Resident evil 7 mesela 113 TL olmus ama arama kısmından aratmasam göremeyecektim. Nereden bakıyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/f%C4%B1rsatlar-ve-teklifler/cid=STORE-MSF75508-GAMESPECIALOFF
    buradan bakın site tuhaf güncelleyemedi düzgün kendini. halen daha haftanın fırsatı division.

• Hocam oyunun çevrimiçi oyuncu kalabalığı nasıl ? Tavsiye eder misin ?
  • anomaly A kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler dostum

• Dark Souls II 30TL
    Dark Souls III Standart 74 TL Deluxe 104TL

kaçırmayın en dip fiyatlar gelmiş
  • Dostum dark souls 2 oynanır mı nasıl sence 3ü severek oynadım

• FIFA 17 bir ara 59 TL ye düşmüştü o zaman alamadık. Tekrar düşer mi? Fifa 16 oynuyorum halen daha

• blackprague kullanıcısına yanıt
    üçüncü oyunu sevdiyseniz ikinide seversiniz hocam kaçırmayın
  • Birkaç yorum okudum kısayol mantığı pek yokmuş çizgisel ilerliyormuş bölgeler. Bu biraz soğuttu açıkçası

• blackprague kullanıcısına yanıt
    Oyunu öğrendikten sonra hangi haritaya gideceğini kestirebiliyorsun, zaten haritalara girersin baktın gördün zorlandın başka haritaya gidersin. İkinci oyun daha kolay olmuştu, ilk oyun ve PS3'de ki Demon's Souls çok zordu.

Ben internetten hiç izlemedim videolarını kurcalamadım hiç oyunun giriş kısmında kayboldum bir ara kafayı yiyordum sonradan neyin ne olduğunu anladım oyun çok kolay gelmeye başladı 2-3 tane boss dışında zorlanmadım yanıma adam çağırdım hep bir kaç harita can sıkıntısı veriyor ondada birazcık taktiksel ilerlemek lazım. Havel setini aldıktan sonra oyun baya bi kolaylaşıyor :)
  • İndirimler daha tam gözükmüyor listeye bakınca ama arama yapınca gördüm takipteydim Metal Slug Anthology 18 liraya düşmüş aldım ana hesaba dursun bi dönemin efsanesi atari salonlarında az vakit geçirmedik onun için.

• Tamam dostum sağ ol yorumların için

• 
Sayfa: önceki 951952953954955
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.