Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (944. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
76.123
Cevap
1.561
Favori
3.780.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 942943944945946
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Battlefield 4 ve Hardline paketi aldım bende mesela, oynadım, olmadı, bıraktım, Tuhaf bir his, içim acıyor. Fallout 4 var hiç oynanmamış, ama onu oynamak yerine Zero Dawn'ı sündürüyorum, bilerek bitirmiyorum. Evin kadınlarına(eşim, annem, kardeşim vb.) kızardım ucuzluk gördünüz mü gözünüz dönüyor, lazım olan olmayan ne varsa alıyorsunuz diye. Şimdi aynısını ben yapıyorum. Tuhaf bir his.
  • division a para vermeyin boşa zamanında pre order yaparak almıştım. oyunda item kasmaktan başka birşey yaptıgınız yok.
    Hikayeyi tek başınıza oynayabilirsiniz bazı yerlerde zorlanırsınız tabi. onun dışında pvp dark zone a tek girmeyin bile tek atan botlar ve sizden çok daha iyi itemlere sahip oyuncular siz takım olsanız dahi ne olup bittiğini anlamadan sizi öldürüp itemlerinizi çalabiliyorlar

oyunda tek amacınız aynı itemin daha yüksek damage verenini kasmak.

böyle bir fikri anca ubisoft mahvedebilirdi.
  • iozbakis İ kullanıcısına yanıt
    Zamanın varsa pişman olmazsın.50-60 saatini rahat öldürür. 2 ek paketi var, özellikle Blood and Wine yeni bir şehir ile geliyor. 74 TL daha düşermi bilmem, ama değermi? Kesinlikle!
  • Yeni indirim yok mu ya bu hafta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hafta haftanın indiriminden başka bir indirim değişikliği yok galiba temmuz 6 yı beklicez...

• Cod MW standalone olarak çıkmış, 80-90 lira ise alayim dicektim 165TL. YÜZATMIŞBEŞ TÜRK LİRASI. Bunlar dalgamı geçiyor bizimle ya. Adamlarda yeni oyunların rezalet olduğunun farkında tutan oyunu kilitleme çabasındalar resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: syphonfilter

Cod MW standalone olarak çıkmış, 80-90 lira ise alayim dicektim 165TL. YÜZATMIŞBEŞ TÜRK LİRASI. Bunlar dalgamı geçiyor bizimle ya. Adamlarda yeni oyunların rezalet olduğunun farkında tutan oyunu kilitleme çabasındalar resmen.

Hocam bende bunu bekliyordum kaç aydır ama fiyatı aşırı yüksek.

Bence diskli halde Legacy Edition almak daha mantıklı 130 liraya rahat sıfır bulunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CON VAYNE

Bu haftanın indirimleri bayağı güzel olacak gibi gözüküyor: https://blog.us.playstation.com/2017/06/27/save-up-to-50-with-ps-stores-mid-year-sale/

3 ,4 tane kafa oyun var gerisi pek de iç açıcı değil...Beklenilen bu değil yani..gta5 god of war last of us mortal kombat felan zaten ps4 sahiplerinin yuzde 90 ninda var...

Eğer indirimler bunlarsa hayal kırıklığı bu benim fikrim yaz indirimi eğer buysa tabiki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asus1981 -- 28 Haziran 2017; 15:57:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: asus1981

quote:

Orijinalden alıntı: CON VAYNE

Bu haftanın indirimleri bayağı güzel olacak gibi gözüküyor: https://blog.us.playstation.com/2017/06/27/save-up-to-50-with-ps-stores-mid-year-sale/

3 ,4 tane kafa oyun var gerisi pek de iç açıcı değil...Beklenilen bu değil yani..gta5 god of war last of us mortal kombat felan zaten ps4 sahiplerinin yuzde 90 ninda var...

Eğer indirimler bunlarsa hayal kırıklığı bu benim fikrim yaz indirimi eğer buysa tabiki

Birçok insan hemfikir senle dostum. Ben de dahil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    onda bir sınır yok hocam yeni hesap acip deneme plus alabilirsiniz. ama us psn de turk kartlari gecmedigi icin. 14gunluk plusda alinamiyor

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    MMORPG bir oyunun amacı ne olmalıydı?
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Birincisi, 22 level ve doğru strateji ile 20-24 lvl dz de gayet kimseye item yedirmeden lootumu alıyorum tek başıma.
    Bizden 1-2 lvl yukarda grupları da kafası çalışan bir ekiple takır tukur harcarız.
    Kafa göz plansız dalarsan ekmek çıkmaz.

İkincisi, hangi kayitlari okudun, hangi echoyu izledin, hangi telefon kaydını dinledin bilmiyorum. Fakat oyun loot dan ibaret değil, baya sağlam hikaye var.

Son olarak da dz'de sağlam item lootladiktan sonra oyunun gorevleri kolaylaşıyor, dolayisiyla grup beklemeden tum görevi tek başına geçip senaryoyu öğrenmeye devam edebilirsin.
    Açıkçası oyunun mekaniklerine eleştiride bulunabilirim. Fakat hikayesi bence gayet iyi. Yan öğeler özellikle telefon kayıtları ve insanların o çaresizliğini öğrendikçe oyun daha çok sarmıştı beni.
    Us psn'de dlc fiyatı düşerse devam edebilirim.
    İyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MEPHlSTO -- 28 Haziran 2017; 17:22:37 >
  • Japonya Temmuz 2017 Ps Plus Bedava Oyunlar

Killzone Shadow Fall
    Gravity Daze (Gravity Rush Remastered)
    Child Of Light

Önceki iki ayın Japon oyunlarına baktım. Geçen ay bir oyun bizimle aynı verilmiş, Mayıs ayında ise hiç ortak oyun yok. Fakat Japonya'da böyle sağlam oyunlar verildiyse Avrupa Psn için de iyi şeyler verileceğine dair inancım arttı açıkçası. Bugün akşam saatlerinde öğreniriz.
  • Peki Division icin normal mi alınması mantıklı gold edition mi

• quote:

Orijinalden alıntı: spongebob55

Peki Division icin normal mi alınması mantıklı gold edition mi

Kesinlikle gold dlc`ler dahil cunku. Ben de henuz almadim ama almayi dusunuyorum fiyat cok iyi geldi.
  • spongebob55 kullanıcısına yanıt
    Aliyorsaniz ve oynamaya niyetiniz varsa gold edition almakta fayda var.
    Su an 3 dlc var oyunda.Underground, survival ve last stand.
    Eger oynayacagim ben bu oyunu diyorsaniz bence değer.

Ayrıca illa arkadaşlarla oynamaya gerek yok.
    Ben nerden baksaniz oyunun yarısını hiç tanımadığım insanlarla oyun içi iletişim kurarak ve matchmaking sistemi ile oynadım. Sıkıntı olmadı.

Bir de alım satim forumunda gold edt yi, çift hak 70 tlye kadar fiyatla gördüm. O da değerlendirilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MEPHlSTO -- 28 Haziran 2017; 18:4:22 >
  • spongebob55 kullanıcısına yanıt
    Division çöp bi oyun, almaya değmez. Ekran kartının yanında bedava vermişlerdi. Keşke satsaydık diyorum şimdi. Öyle atıl duruyor.

• Temmuz ayı psn plus oyunları :

Until dawn

Game of thrones season pass

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falcon86 -- 28 Haziran 2017; 18:58:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • falcon86 kullanıcısına yanıt
    İyi mi kötü mü?

• falcon86 kullanıcısına yanıt
    heralde son zamanlarda verdiği en guzel oyunlar ama daha önceden alip platinlemiştim. benim için boş geçti bu ay. oynamiyanlar için 2 oyunda çok iyi ama

• 
Sayfa: önceki 942943944945946
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.