Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: lBoyKal , KralHarlaus24 , oyungazi , oyungazi , hystaspes Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
75.886
Cevap
1.550
Favori
3.755.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
165 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
31. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 22312232223322342235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ultimate sürümünü almayi düşünüyorum 3-5 dk oynanis videosunu izledim haloya benziyor.guzel gözüküyor. 45gb üç beş saat indirmeye değer mi diye düşünme arefesindeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

Pes bedava olmalı. Ama yok ya onca insan emek veriyor illa ki 1-2 lira hakediyor
    hocam sana yemin ederim oyun tam kanser. mesela yukarı basıyorsun pas için yukarı atması gerekirken yukarı sağa vveya yukarı sola atıyor çaprazına yani. ilerde 2 adam var sağa yöneltim bas atıyorsun soldakine atıyor falan. FIFA da böyle şeyler yok. Çalım atmak falan peste çok saçma defans yapma olayı desen rezalet otomatik yapıyor X e bas yetiyor çocuk oyunu gibi. FIFA da manueldir kendin yaparsın
  • DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    Multiplayer oynamayacaksan Ultimate almana gerek yok. COD'un güzel hikayelerini özlediysen değer kesinlikle.
  • filojistoN kullanıcısına yanıt
    Tamamdır koydum bi kenara bunu

• Üç oyundan belki ikisini alırım ama bir tane kesin alicam.

Sıralamanızı bekliyorum.

The witcher 3:wild hunt
    Titanfall 2
    Watch dogs 2

Oyunu deneyimleryenlerden de çok kısa yorum da alırsam Harika olur

• quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

almadıysan sakın alma berbat oyun. ben fifacıyım asla pes oynamam arkadasım oynuyor diye kendi aldı rezalet resmen

Alıntıları Göster
    valla aldım kuzene verdim. memlekete gidince deneyecem ben.giden 44 tl olsun. vicdanım rahat
  • gta V alsakmı, xbox ta bitirdim pc de bitirdim online oynamadim hic ps4 de almayı düşünüyorum koleksyonda olması lazım diye düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dragon age inquisition ın fiyatı çok uygun geldi bana. Fakat daha önce hiç bu seriden oyun oynamadım. Mass effect serisi ile aram iyidir ama dragon age serisine girme fırsatım olmamıştı. Satın almamı tavsiye eder misiniz?

witcher alacaksan goty almanı tavsiye ederim. dlcleri de oynamalısın.
    titanfall 2 de çok güzel ama hikayesi kısa.

watch dogs 2 bilmiyorum.
  • bcan402 kullanıcısına yanıt
    Yıllardır pes oynarım bu seneki oyun cidden sağlam. Fifa demosunu denedim pes yanında hiçbir şey. Atmosfer vs daha gerçekçi kabul ediyorum lakin oynanışta çuvallıyor. PES kesinlikle tavsiye ediyorum. 15 dk içinde lisans yaması yapıp keyfini sür. Bakma bu fanboy fifacılara.

• GTA V i PlayStation a mı yoksa PC ye mi almalıyım?
    PC de yüksek ayarlarda oynayabilirim. İki platformda deneyimlemiş arkadaşlar dan tavsiye alabilirsem sevinirim.

• lorenzen L kullanıcısına yanıt
    Watch dogs 2 yi bitirdim ilk başlarda mantığı çözmek de zorlandım sonra alışınca zevkli geldi fiyati ne kadar bilmiyorum 89 tl zamanlarında almıştım baya bi önce

• Gta V iyi fiyata inmiş,kardeşlik konusunda 50₺ sec-pri falan satıyodu uyanıklar

• Witcher game of the year yerine normali alsam çok büyük bi kaybım olurmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Witcher game of the year yerine normali alsam çok büyük bi kaybım olurmu?
    Sana tavsiyem goty versiyonunu alman oyun süresini fazlasıyla uzatıyor. Yeni setler, mutasyon ağacı gibi ekstralar da getiriyor. Bunlar gelmese bile hikayesi için bile farka değer.

The witcher kesinlikle ben tam surumunu aldim ek paketlerin konusunu cok basarili buldum her paket ayri konu ama soylede bi durum var ana gorevlerin yaninda ek gorevler var ek gorevleride yaparsan doyuruyor. Sana kalmis bisi wger 2 kisi alcaksan ful al ama tek alcaksan 39 tl al gec ama ek paketlerin konusuda bayagi basarili
    Ek paketlerin fiyatina baktimda en iyisi 64 lugu al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toprak12345 -- 6 Mart 2019; 19:40:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mudrunner öneren var mı? Alınır mı?

• fukachuu F kullanıcısına yanıt
    Spintires Mudrunner mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • perhanpayidar kullanıcısına yanıt
    Oyun 30 FPS konsollarda. Standart Ps4 de 30 fps nin altına düşebiliyor Pro da boost modu aktif stabil 30 fps.

FPS takıntınız yoksa ve özellikle online oynamayı düşünüyorsanız kesinlikle konsol platformu tercih edilmeli. PC de hilecilerden geçilmiyor oyun ama konsollarda hile söz konusu bile değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 6 Mart 2019; 19:52:18 >
  • Evet

• 
Sayfa: önceki 22312232223322342235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.