Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2232. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 8 Misafir - 12 Masaüstü6 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
76.200
Cevap
1.562
Favori
3.787.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
32. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 22302231223222332234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yavaştan alışıyor insan hocam. İlk zamanlar tokatlarlar ama pes etmeyin Ben de daha önce hiç denememiştim ama alışınca şimdi hiç de fena olmuyor BF 1 falan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTA halen oynanır mı ? Hiç oynamadım eski oyun ama fiyatı cazip geldi

• daha geçen hafta indirimde online versiyonunu almıştım GTA'nın. boşuna fazladan para vermişim sanki.
  • vc1903 kullanıcısına yanıt
    Biraz zorlanabilirsin hızlı bi oyun çünkü ama alıştığında çok zevk alırsın hikayesi ve online kısmını uzun bir süre oynadım çok zevkliydi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s3rhatt

Yavaştan alışıyor insan hocam. İlk zamanlar tokatlarlar ama pes etmeyin Ben de daha önce hiç denememiştim ama alışınca şimdi hiç de fena olmuyor BF 1 falan.
    Sleeping dogs oynayayım dedim öylesine. Pc de yumruk yemeden oyunu bitirdim. Tuşlara alışasıya kadar baya sopa attılar Mouse arıyor insan. Zorlayayım biraz kendimi o zaman
  • Dead cells alasım geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Jacogi

GTA halen oynanır mı ? Hiç oynamadım eski oyun ama fiyatı cazip geldi
    Gta halen oynanır hocam, grafik ve oynanış olarak hala çok iyi duruyor.
  • Final Fantasy indirimi yapmışlar, indirimde 7 yok 12 yok 10 yok 14 yok. Sizin yapacağınız indirimin
  • Teşekkürler bi bakayım alacağım yüksek ihtimal

• bende UFC 3 ve WWE 2k18 sec hak var bunların kaç para olduğunu bilen varmı pri haklar bende sec haklarını satayım unutmusum satmayı geçen sene almıştım
  • Jacogi kullanıcısına yanıt
    Oynanır, plus üyeliğiniz varsa online’ı hala canlı yaklaşık ayda bir oyuna yenilik katan güncellemeler geliyor.

• Titanfall 2 ' yi hala oynamayan varsa kaçırmasın.
  • Bu witcher 3 de türkçe altyazı desteği gelmemişmiydi. Ps store de gözükmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimyageray

Bu witcher 3 de türkçe altyazı desteği gelmemişmiydi. Ps store de gözükmüyor.
    var hocam, bakmayın siz oraya. dil paketini ayrı indiriyorsunuz.
  • Dead cells alacağım sec hakkına talip olan varsa beraber alabiliriz.

• Yeniyim psn de Birşey soracağım bilen biri cevaplayabilir mi PSN US den division 2 alsam online oynayabilir miyim acaba tr hesabımda plus var bir de Kardeşlik yaptığım kişi benim psn tr deki plus'dan faydalanıyor psn us deki division 2 yi online oynayabilir mi ? şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: drlecTer10

Yeniyim psn de Birşey soracağım bilen biri cevaplayabilir mi PSN US den division 2 alsam online oynayabilir miyim acaba tr hesabımda plus var bir de Kardeşlik yaptığım kişi benim psn tr deki plus'dan faydalanıyor psn us deki division 2 yi online oynayabilir mi ? şimdiden teşekkürler
    Playstation plus cihazda primary ise tum hesaplardan,secondary ise sadece plus oldugu hesaptan girerek online oynayabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

pes 44 liraya düşmüş. fifacıyım 2011 den beri ama bu yıl merak etmiyor değilim. oynanış videoları güzel gibi.
    almadıysan sakın alma berbat oyun. ben fifacıyım asla pes oynamam arkadasım oynuyor diye kendi aldı rezalet resmen
  • Endonezya neden gelmedi plus
    Ekleme yanlış konu pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haklısın toprAAm -- 6 Mart 2019; 16:44:8 >
  • samtiger kullanıcısına yanıt
    Pes bedava olmalı. Ama yok ya onca insan emek veriyor illa ki 1-2 lira hakediyor

• 
Sayfa: önceki 22302231223222332234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.