Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nier , Alp Badem , dream54 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 15 Misafir (2 Mobil) - 14 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
76.185
Cevap
1.562
Favori
3.786.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
40. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 22262227222822292230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Rockstar San Diego tek başına değil bir kaç Rockstar ekibi birleşip hazırladı oyunu. En çok pay kimin bilemiyorum.

Darısı GTA 6'ya artık. O da muhtemelen ps5in çıkışından bir süre sonra duyurulur.
  • Arkadaşlar UFC 3 ve UFC 2 kıyaslaması yapsanız ne dersiniz? UFC 2 deluxe sürüme sahibim 1.5 yıldır oynarım çok sevdim beğendim, öğrenme eşiğini aştıktan sonra zevk ala ala oynadım ama fark ne kadardır oynayış ve yenilik olarak?

Ve Wild Hunt hakkında söylersiniz? Pro sahibiyim ama sanırım oyun 30fps ve pro güncellemesi sonrası fps düşüşü oluyor diye duymuştum.. Ne alemde? Önerir misiniz?

Hadi şunu da aradan çıkarayım :) Watch Dogs (ilk oyun) genel olarak beğendim (çünkü tanıtım videoalrını izlememiştim ve hype yapmamıştım) ikinci oyuna ne dersiniz?
    Standart sürüm Watch Dogs 2 önerir misiniz? Grafik ve fps durumu nasıl konsolda? Ve Deluxe ya da Gold sürüme oranla çok mu içerikten mahrum kalırım?

Assassin's Creed The Ezio Collection hakkında neler söylersiniz? Çok kötü bir port mu yoksa almaya değer mi? FPS durumu ve çözünürlüğü nasıl?

Bilen arkadaşlar biri de olsa cevap verirse çok sevinirim, şimdiden teşekkürler

• Xeat X kullanıcısına yanıt
    Witcher 3 GOTY sürümünü alın oynayın hocam.
    Diğerlerini konuşmaya gerek yok özellikle watch dogs falan witcher'ın yanında baya bi teneke oyun
    Üçüncü oyun ikinci oyuna göre daha kolay kontrol aşamasında. Ve tabiki grafikleri daha üstün. Bu indirimde bende aldım. İkinci oyunu sevdiyseniz almamanız için hiçbir sebep göremiyorum.

Watch Dogs'a gelince bütçeniz el veriyorsa mutlaka alın. Çok eğlenceli bir oynanışa sahip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 2 Mart 2019; 1:9:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunlar en düşük hangi fiyatları görmüş. Takıp edebileceğimiz bir yer var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bluemoon kullanıcısına yanıt
    psprices
  • bluemoon kullanıcısına yanıt
    https://psprices.com/

Platform olarak ps4 ve bölge olarak TR seçebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black_belt B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunu mayıs 2015'te oynayıp bitirdim dlc'ler dahil de merak ettiğim performansı ne alemde? O konuda ne dersiniz?
  • Teşekkürler, WD 2'yi alacağım gibi duruyor da bir de burada danışayım dedim olumlu örnek olması iyi oldu bana
  • Us psn de Detroit 20$ 110 kusur e denk gelir heralde. Sizce almali miyim yoksa mart ayinda spring indirimi falan olur mu? Gecen sene olmusmuydu hatirlamiyorum. Turkce olup olmamasi sorun degil.Ama TR psn de daha uyguna inebilir.eger spring indirimi olursa. Bunun yani sira ac origins 75 tl. kac saatlik oynanisi var yan gorevleri falan?

Edit: 2 oyunu da almaktan vazgectim cunku easter sales olabilirmis yakinda. Ps bloglarinda 2017 yilinda 4 nisan da easter sales ve 2018 mart 21 de ise easter satislari olmus. Beklemedeyim acikcasi alacagim diger oyunlarda da indirim olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cityzens -- 2 Mart 2019; 16:59:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cityzens

Aslinda bu football biraz da beklentilerimizle ilgili. mesela benim beklentim gercekte izledigim football u sahada uygulamak.Pep futbolunu sahada en verimli oyuncularla yapmak.Bunu yaparken de fifa 18 de Bayern ile oynuyorum.Gercek hayatta da sadece premier league i takip ediyorum hatta football un vizyon gelistirici bir spor oldugunu dusunuyorum.Man utd yi tutmama ragmen, Pep in getirdigi dinamik football daha cok hosuma gidiyor ve (city maclarini kacırmıyorum.) Bunu mac gunu mac baslamadan 1-2 saat once zevk alarak gosterdigim vakit gecirdigim platform fifa.

Cunku gercekte kafamda kurdugum yada izlerken kafamda kurdugum pas ritimlerini, takim oyununu en kolay, goze hos gelen,mantik cercevesinde gelisen fiziklerin olmasi,lisanslarin olmasi gibi etmenleri fifa da goruyorum.Boyle dusunmemin baska bir sebebi de yillar boyu gelen aliskanlik.
    ilk olarak Pes 07-08 ile basladim ta ki fifa 11 e kadar. fifa 11 den bu yana hep fifa oynadim.İnsanlarin aliskanliklarini degistirebilmeniz gerekiyor.Pes in oyle bir sey yapmasi gerekiyor ki '' game changer '' olmasi,Kurallari yeniden yazmasi ( top fizigi, oyuncu haraketleri,lisanslar) gibi

Suana dek sanki ''pes2010 versiyon 16 yi oynuyormus gibi hissediyorum''.Her sene fikir sahibi olabilmek icin Pes in Demosunu deniyorum.Ama olmuyor. yok yani.Konami nin butcesi yok. EA de Fifa ya cok yatirim yapiyor.Cunku yapmak zorunda ( fifa gibi Baska para kazandiran oyunu cok az ) o yuzden her sene '' Tamam bu sene FİFA cepte '' diyebiliyorum.Benim gercek hayatta izledigim football varken ve oyun oynarak oynadigim degerli zamani da kisisel olarak en yakin ve mantiksal bir football oyunu bekliyorum bunu da karsilayan Fifa oluyor.

Pes19 u oynamis biri olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum cunku PES bence bedava olmali.yada Free to play olmali.Para verilmesi gereken bir football oyunu degil bana gore

@omer687

Bu durumun boyle olmasi ne yazik ki rekabetsizlik
    Hocam kesinlikle size katılıyorum ben FIFA 16 ile FIFA'ya geçtim 2000 li yıllardan beri pes oynardim ama hep aynı top ve fizik kurallarını bence sil baştan degistirmeli pes ..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sdoner S kullanıcısına yanıt
    Cidden bende merak ediyorum bunu oyunları alıcam 2 gün sonra indirim olur korkusu var resmen :) Geçen sene olmuş her sene oluyormuydu acaba
  • uncharted 4 cd li ücretsiz kargo 59tl fakat dijital maliyeti olmayan oyun hala 84tl. yurtdisinda fiyati bi ara iyi bir dusmustu tr de populer satislarda diye hic dusmedi bunlar Allah belalarini versin. kutuluya yonlendiriyorlar ama oylede almayacam kazandirmayacam bunlara gecende 45tlye cift hak alacaktim birinden sonra oyle kalmisti, pri hak ta 25tlden gidiyor. Bu sekilde almayi dusunuyorum bakalim. satan cikana kadar neyseki cod oyununu oynarim bare.

Düz ps4te bile 2015teki haline göre çok çok iyi bir iyileşme söz konusu.
    Proda daha iyidir tabi.

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Tamamdır, teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xeat

Arkadaşlar UFC 3 ve UFC 2 kıyaslaması yapsanız ne dersiniz? UFC 2 deluxe sürüme sahibim 1.5 yıldır oynarım çok sevdim beğendim, öğrenme eşiğini aştıktan sonra zevk ala ala oynadım ama fark ne kadardır oynayış ve yenilik olarak?

Ve Wild Hunt hakkında söylersiniz? Pro sahibiyim ama sanırım oyun 30fps ve pro güncellemesi sonrası fps düşüşü oluyor diye duymuştum.. Ne alemde? Önerir misiniz?

Hadi şunu da aradan çıkarayım :) Watch Dogs (ilk oyun) genel olarak beğendim (çünkü tanıtım videoalrını izlememiştim ve hype yapmamıştım) ikinci oyuna ne dersiniz?
    Standart sürüm Watch Dogs 2 önerir misiniz? Grafik ve fps durumu nasıl konsolda? Ve Deluxe ya da Gold sürüme oranla çok mu içerikten mahrum kalırım?

Assassin's Creed The Ezio Collection hakkında neler söylersiniz? Çok kötü bir port mu yoksa almaya değer mi? FPS durumu ve çözünürlüğü nasıl?

Bilen arkadaşlar biri de olsa cevap verirse çok sevinirim, şimdiden teşekkürler
    UFC3 birsürü oyun var ama ben sadece bunu oynuyorum ciddi manada zevkli ve gerçekçi.

• psn4 sitesi çökmüş sanırım, müadili var mı acaba bulamadım ben çok işe yarıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HunterInTheNight -- 3 Mart 2019; 10:25:39 >
  • Far cry 5 nasıl beyler ? En son far cry 3 oynadım, keyifli mi ? Dünyası nasıl görev dışında keyif alınabiliyor mu ? Oynanış dinamikleri nasıl ?

Witcher 3'ü Ps4 Pro üzerinde Blood and Wine ve Hearts of Stone ek paketleri ile birlikte oynayıp bitirmiştim genel olarak performans problemi söz konusu değil. Kırsal alanlarda da kalabalık alanlarda da gayet stabil çalışıyor oyun. Sadece ilginç bir şekilde geceleri açık alanlarda meşale yaktığımda bir fps düşüklüğü oluyordu o kadar, gelen güncellemeler ile düzeltilmiştir belki de bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 2 Mart 2019; 22:45:47 >
  • 
Sayfa: önceki 22262227222822292230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.