Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Inferioress , Roronoa Zoro Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
76.118
Cevap
1.561
Favori
3.780.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22242225222622272228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu para card mı ne varmış bunu nerden alıyoz bılen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Pes 19 da fifa 19 da serinin en baierbst oyunları açık ara. Pes single çok iyi fakat multide berbat. Ben hala pes 2017 ve fifa17 oynuyorum halen en iyiler onlar bana göre..
    Gün gectikce kötüye gidyor desene hocam osaman 2021 beklemek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06keskin06

Gün gectikce kötüye gidyor desene hocam osaman 2021 beklemek lazım

Alıntıları Göster
    Pes bu sene yeni motora geçiyor şans veririm yine. Zaten her yıl iki seriyide alıp oynarım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Pes bu sene yeni motora geçiyor şans veririm yine. Zaten her yıl iki seriyide alıp oynarım..

Alıntıları Göster
    Denemek lazım hocam.
  • David Beckham farkı

Şimdi al ve bonus PES 2019 myClub içeriği kazan:

• PES Efsane Oyuncu
    • David Beckham 2018
    • 10 maç kiralık Philippe Coutinho
    • Seçkin Oyuncu Menajeri (3 Oyuncu) x 30 hafta
    • 3 Oyuncu Kontratı x 30 hafta

Yeni Özellikler:

• YEREL LİGLER – Çok sayıda lisanslı lig ilavesi

• BÜYÜLÜ ANLAR – Oyuncu özgünlüğü 11 yeni beceri özelliği ile bir sonraki aşamaya geçiyor, geliştirilmiş şut çekme hareketi ve animasyonu ile harika goller at ve Görünür Yorgunluk ile dayanıklılığa etkisini gör

• YENİ MYCLUB - Oyuncularla nasıl imza attığından oyuncuların yıl boyunca piyasaya sürülen özel versiyonlarına her unsur baştan yapıldı

• GÜZEL OYUN – 4K HDR destekleyen büyüleyici animasyon akışı ile fotoğraf gerçekçiliğini deneyimle

• GERÇEK ML SEZONU – 3 mühim değişiklik ile hayatı gerçek bir menajer gibi yaşa: ICC sezon öncesi,detaylı transfer sistemi ve yeni lig lisansları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boRa. -- 1 Mart 2019; 11:9:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan_44

geçen ay paypal us hesabı açtım sanal kartımı tanıttım. daha sonra paypalı konsol üzerinden psn us hesabına ekledim. 14 Günlük plus denemeyi aldım. Oyun almadım. Ama bu şekilde yaparak oyun alan arkadaşlarda oldu.
    kredi kartını kabul etmez. Paypal us hesap açmanız gerekiyor.
    Bende aynı şeyleri yaptım fakat konsol üzerinden ekleme yaptığımda şifre uyarısı verip paypal eklenmiyor. Şifre yi kaç defa denedim doğru halbuki. Bir şeyi atlıyoruz demekki ama neyi. Sanal kart adres bilgisini ne olarak giriyorsunuz amerika mı.
  • paypal hesabı açarken google map üzerinden abd deki otel adreslerinden birini yazıyorum psn us hesabı açarkende aynı adresi yazıyorum.
  • Watch dogs 1 e şans verilir mi arkadaşlar ne diyorsunuz?

• birde webden deneyin yeni bir hesap açıp paypalı ekledim kabul etti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_44

paypal hesabı açarken google map üzerinden abd deki otel adreslerinden birini yazıyorum psn us hesabı açarkende aynı adresi yazıyorum.
    Anladım hocam paypala sanal kart eklerken adrese otelin adresini mi yazıyorsunuz.
  • mustang_88 kullanıcısına yanıt
    Ozur dilerim eger yanlis anlasildiysam ama bu oyun 44 tl cidden etmez bazi oyunlar vardir fiyatini hak etmelidirler. Siz biz bu oyuna para vererek konami ye dogru mesaji vermiyoruz.

Kesinlikle football oyunu dusunuluyorsa 44 tl yerine eski fifalari alip oynamak daha mantikli olur pes19 un yerine.cunku mantik disi bir oyun. Her yil bedava oluyor. Ya plus ile geliyor ya da hafta sonu bedava veriliyor. Ben yeni nesil de de bir sey beklemiyorum cunku bu isler butce isleri bildigimiz gibi konami nin butcesi yok. isitilip isitilip onumuze koyulan oyunlar keyif vermiyor. Fifa ise kotunun iyisi ve ne yazik ki 2 tane var. keske soyle 6-7 tane olsaydi da rekabet olurdu.

Xbox ile fifa nin anlasmasi yok bildigimiz gibi . Pes 19 da gamepass da bedava buna ragmen yabanci arkadaslarimdan bir kisi bile pes oynamiyor.Herkes fifa da . Yani bu bir gosterge. Bunun yani sira pes19 u actigimda karsima oyuncu bulmadi bir sure. Insanlar zaten bedava olan bir seyi bile oynamazken 44 tl vermek bos bence. Insanlarin oynamayisi da bir seyi gosteriyor oyun ile ilgili tabi ki her insanin keyifi farklidir

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLuBu

Anladım hocam paypala sanal kart eklerken adrese otelin adresini mi yazıyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Evet

• Paramın telef olduğu bir oyundur. Açıkçası sevememiştim.

• Ne ilginçtir bende de bir kez rakip bulunamadı hatası vermedi. 44 lira verilemez dediğiniz oyuna millet 349 lirayı verdi zamanında emin olun Ağustos ayında 2020 çıktığında yine vereceklerdir

• Estağfurullah hocam ne demek yanlış anlamadım. Aslında ben oyunu arkadaşımın hesabından oynuyorum para vermedim. Ama inanın ki oynayanı çok , ha FIFA eziyor satış rakamlarında o ayrı konu kabul ediyorum. Ama aslında oynanış olarak bu nesle hiç yakışmayan oyunlar tamamen reziller. Bi wining eleven (kaçtı hatırlamıyorum) , pes6, fifa07, pes13 ün tırnağı olamazlar. Oyunda herkes myclup oynuyor, o yüzden rakip bulamamışsınızdır, En son şunu söyleyeyim, momentum olayı yüzünden bir dünya kolu kırıp, sinirlenip oyun CDsini bile kırıp, fifayı bırakanlar var, Bu iki oyun tamamen başka bir yere doğru gidiyor, yok futbolcu kartları, yok siyah toplar , puan kasmalar, bilmem neler ,şunlar bunlar oynanış sıfır ama dediğiniz gibi. 2020 yılına doğru giderken kesinlikle yakışmıyor bu oyunlar bu çağa ben bu görüşteyim.

• 06keskin06 kullanıcısına yanıt
    Bir bakıma öyle. Ben ve arkadaşlarım FIFA'yı her sene demı olsun arkadaşların hesaplarından emaneten alarak olsunoynuyoruz, yok bize kesinlikle pesin tadını vermiyor. Robotlarla oynuyormuşsun gibi geliyor. Onlarda bize peste çok kolay gol atıyorsun diyorlar, aslında olay şurada, artık otomatik defans yapmıyor mu diyim, yapay zeka olarak defans kötü mü diyim ne diyim , hep manuel yapmak zorundasınız defansı , onu da oynaya oynaya alışıyorsunuz, oyuna alışan, eliyatkın birine denk gelirseniz zor gol atarsınız aslında.
    Ama iki oyunda kesinlikle 2020li yılların hakkını veren oyun değil
    Son olarak pes 2020'de umutluyuz çünkü oyun yapımında kullanılan motor değişiyor şimdi unuttum unreal olacaktı herhalde, sallamış olabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

Bir bakıma öyle. Ben ve arkadaşlarım FIFA'yı her sene demı olsun arkadaşların hesaplarından emaneten alarak olsunoynuyoruz, yok bize kesinlikle pesin tadını vermiyor. Robotlarla oynuyormuşsun gibi geliyor. Onlarda bize peste çok kolay gol atıyorsun diyorlar, aslında olay şurada, artık otomatik defans yapmıyor mu diyim, yapay zeka olarak defans kötü mü diyim ne diyim , hep manuel yapmak zorundasınız defansı , onu da oynaya oynaya alışıyorsunuz, oyuna alışan, eliyatkın birine denk gelirseniz zor gol atarsınız aslında.
    Ama iki oyunda kesinlikle 2020li yılların hakkını veren oyun değil
    Son olarak pes 2020'de umutluyuz çünkü oyun yapımında kullanılan motor değişiyor şimdi unuttum unreal olacaktı herhalde, sallamış olabilirim
    Bende aynı duyumu aldım hocam cok başarılı olacak denılıyor 2020 de bakalım

• Pes alsak mı? Yeni versiyon hangi ay çıkıyor?

• bluemoon kullanıcısına yanıt
    Ağustos veya eylülde çok var daha

• mustang_88 kullanıcısına yanıt
    Alalım o zaman :) eyvallah

• 
Sayfa: önceki 22242225222622272228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.