Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gxlyxlxylxg , nier , Jaxson Ryker , Dürüstİnsan , Neco. Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 16 Misafir (4 Mobil) - 14 Masaüstü7 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
76.203
Cevap
1.563
Favori
3.787.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
21. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 21872188218921902191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• tam kandırmalık çok güzel indirimler aynı pilavı ısıt oğlum
    https://store.playstation.com/tr-tr/grid/STORE-MSF75508-GAMESUNDER202018/1
  • Herkes pupg oynuyor playstationda nasil oynuyabiliyoruz arkadaslar satin almamizmi lazim illa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VoLTySoN V kullanıcısına yanıt
    Parayı veren düdüğü çalar

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyatlar dip olmadıkça hiç bir indirim indirim değildir 😄😄

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Broon kullanıcısına yanıt
    İşin aslı psn tr den umudu tamamen kestim işim olmaz bu saatten sonra. İndirimleri de yalan.

Fırsatçı esnaf gibi birşey oldu zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

İşin aslı psn tr den umudu tamamen kestim işim olmaz bu saatten sonra. İndirimleri de yalan.
    Nasıl yalan hocam yapmıyormu indirim?
  • Broon kullanıcısına yanıt
    Ne kadar da haklısın
  • 06keskin06 kullanıcısına yanıt
    Hep aynı oyunlar tarihi geçmiş oyunları bile indirim adıyla bindirimle satıyorlar. Bazı oyunları çıktığı fiyattan daha pahalıya satıyorlar. Şimdi aklımda değil ama örneğin 40tl ye satılmış oyunu indirimle 80 e satıyorlar bunun gibi şeyler. Gün gün takip etsen not alsan örneği çok fazla. Yeni oyunlar zaten uçuk fiyatta.

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Hep aynı oyunlar tarihi geçmiş oyunları bile indirim adıyla bindirimle satıyorlar. Bazı oyunları çıktığı fiyattan daha pahalıya satıyorlar. Şimdi aklımda değil ama örneğin 40tl ye satılmış oyunu indirimle 80 e satıyorlar bunun gibi şeyler. Gün gün takip etsen not alsan örneği çok fazla. Yeni oyunlar zaten uçuk fiyatta.
    Biz yeni başlayanlarda indirim var diye direk atlıyoz meğer indirim dğil bindirim yapıyolarmış takip etmek lazım
  • 06keskin06 kullanıcısına yanıt
    Mevzunun geçmişini bilmezsen bir de yeni oyun fiyatlarına bakıp değerlendirirsen gerçekten indirim gibi gelir. Aslında öyle değil 2013 te çıkan gta 5 i 200 küsürden satıyorlar (6 yıllık oyun)sonra indirimle 89 a indiriyorlar halbu ki oyun ilk çıktığında 120 130 tl civarındaydı. Şimdi bunu bilmezsen güzel indirim zannetmem normal. Biz bu psn tr nin ayak oyunlarına şerbetliyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 30 Ocak 2019; 11:16:30 >
    Demiyim diyorum da 5 yıl öncesinin kuruyla şimdiye bir bakın 15 euro’ya oyun satıyorlar şuan, yani oyunları tl ile karşılaştırmayı bir bırakın.

• MrKattchup kullanıcısına yanıt
    Halen kur muhabbeti halen savunma daha çok bekleyin indirimleri

• Asgari ücretin 2000 olduğu ve bu fiyatın bile işverenler tarafından fazla olduğunu düşünürsek 1000 liralara yaklaşan (en yuksek fiyatlı oyunlari) döviz hesabı değil bu. Resident evil 2 pc de ve xboxta yanlış bilmiyorsam 209 tl den on siparişe çıktı. Hadi pc de optimizasyon yok. Xboxtada mı yok? Şu anda ps4 sağ olsun o platformlarda da fiyat 400 e cıktı. Ya 400 tl verip bu oyun alınır mı? 2 yıl bekliyecegizde 200 tl ye düşecek alacağız. Savunulacak bir yani yok fiyatların.

• lordofrock84 L kullanıcısına yanıt
    ps4 dede 209 ön siparişle cikti sonra 400 fiyati. şuan oyun fiyatlari çok yüksek malesef. us psnden alinsa 300e geliyor fiyati. 400lira verip tr psnden alan olduğunu sanmiyorum

• 1000 lira olur inşallah oyunlar da hepimiz rahat ederiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonyi savunanları göreceğim diye aklım çıkıyor en iyisi okumamak
    2015-2016 civarlarındaki heyecanı tadı kalmadı artık en eski oyunlar bile 40-50ye anca düşüyor neyse neyse ben bir şey demiyorum sonra biz suçlu oluyoruz (b)indirimlere devam

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Bu gözler bu forumda ne yazıları okudu. Sony maaşlı adam tutsa kendini bu kadar savunduramazdı. Kimisi ban yedi kimisi artık yazmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

1000 lira olur inşallah oyunlar da hepimiz rahat ederiz.
    valla traji komik ama ilk çıkacak 1000 liralık oyunu merak ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 21872188218921902191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.