Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2103. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 8 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü6 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
76.168
Cevap
1.562
Favori
3.784.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 21012102210321042105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

RDR 2 ye indirim bekleyenler.maalesef çok bekleyeceksiniz.tr psn indirim yapmaz
    kutulu uygun yine.alıp oynayıp satın online ile işiniz yoksa.yada kutuluyu tutun hep.
    burada çoğu kişi 300 tlye istemeyerek verdi.rockstar ın indirim yapmayacağını bildiği için
    Ubisoft çöpleri,Spiderman,God of War,Tomb Raider gibi 134-180 tl lere inmiyor 2 ay sonra Rockstar oyunları.
    adamlar standart sürüme indirim bile yapmıyor.deluxe ye yüzde 10 indirim yapıyor.zaten standart dışında hepsi gereksiz bana göre.oyundan silah elbise veriyor.soygun yeri söylüyor.zaten oyunda para sıkıntısı yok.istediğin herşeyi alabiliyorsun
    kısaca 470 den inse inse 300 e iner çıkış fiyatına.300 tl ye kutulu alınabiliyor galiba şu an.onu alın geçin.bir oyuna 300 fazla ise.oynayıp satın 50 tl zararına en fazla.dijitale indirim bekleyene kadar çok zaman geçer
    Eskiden rockstar oyunlarına özel indirimler olurdu gta v ilk çıktığı zamanlar max payne 3 ve l.a. noire ile birlikte baya uyguna almıştım bu indirim yönünden cimrilikleri yeni nesille başladı heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• The Witcher 3 de acayip bir şekilde input lag var. Karakter basılan tuşlara çok geç cevap veriyor. Bunu bir çözümü var mı ?
  • Spider-Man almak istiyorum fakat alsam bile 4-5 ay oynayamayacağım. Sizce şimdi alıp bekleyeyim mi yoksa yılbaşı indirimi vs bu fiyata tekrardan bulabilir miyim?
  • Faxinn kullanıcısına yanıt
    bence almayın oynamayacaksanız.
    aralık ve ocak indirimleri idare eder oluyor birde.
    134 e kadar düşebilir.en kötü 180 e yine alırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vespucci

Hocam zaten su oyunu kac senedir bekledik, bir de tam on siparis verecekken fiyatin artmasiyla hevesim kursagimda kaldi

Alıntıları Göster
    Us psn’den 320 ye geliyor. Ben bu siteden kod alıp satın aldım:

https://www.mtcgame.com/tr-TR/playstation-network/psn-us-card-satin-al

• Arkadaşlar merhaba, Amerikadan 200 dolarlık PS4 Spider-man bundle siparişi verdim. Oyuna ek olarak kargom gelmeden hazır indirimler devam ederken City That Never Sleeps ek paketini almak istiyorum. Dün forumdan bir arkadaş amerikadan alınan oyunu burda açtığımızda türkiyedeki psStoredan alınan ek paketkerin eklenmediğini aynı bölgelere ait olması gerektiğini yazmıştı. Gerçekten böyle bir durum var mı? Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkür ederim yardımcı olan herkese =)

• Sony oyunları güzel indirimler görüyor lakin rdr gibi başı şirket yapımları, hele ki yılın oyunu dalında neredeyse her dalda aday olan bir oyunun yakın zamanda 150 liralara düşmesi bence de mümkün gözükmüyor, eğer gow u 2k yapsaydı muhtemelen benzer süreçler yaşanırdı

• quote:

Orijinalden alıntı: afkazankayaa

Arkadaşlar merhaba, Amerikadan 200 dolarlık PS4 Spider-man bundle siparişi verdim. Oyuna ek olarak kargom gelmeden hazır indirimler devam ederken City That Never Sleeps ek paketini almak istiyorum. Dün forumdan bir arkadaş amerikadan alınan oyunu burda açtığımızda türkiyedeki psStoredan alınan ek paketkerin eklenmediğini aynı bölgelere ait olması gerektiğini yazmıştı. Gerçekten böyle bir durum var mı? Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkür ederim yardımcı olan herkese =)
    Alakasi yok ben PS4 Pro mu Amerika dan satin aldim. PSN hesabin TR oldugu surece istedigin konsolda oynayabilirsin. US PSN den satin alinan kodlar TR PSN de calismaz o ayri mesele.

Edit: Oyunun da Amerika dan geldigi detayini kacirmisim ve Amerika dan satin aldigim oyunlara hic TR psn den dlc eklemeyi denemedim ama PS4 de region lock yok diye biliyorum sorun olucagini sanmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMF -- 21 Kasım 2018; 14:39:58 >

• afkazankayaa kullanıcısına yanıt
    Doğru söylemiş. Oyunla dlc paketi aynı bölge olmalı. Aldığın spider man için dlc alacaksan us psn den almalısın

• quote:

Orijinalden alıntı: Dismoor

Fifa 19 şuan us psn de mi daha ucuza geliyor ?
    bence gelmiyor, kutulu olarak 260 hatta 250 ye bulabilirsiniz..

edit: us psn demişsiniz. şimdi dikkat ettim. evet us psn de her şekilde ucuza gelir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insane1907 -- 22 Kasım 2018; 11:3:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMF

Alakasi yok ben PS4 Pro mu Amerika dan satin aldim. PSN hesabin TR oldugu surece istedigin konsolda oynayabilirsin. US PSN den satin alinan kodlar TR PSN de calismaz o ayri mesele.

Edit: Oyunun da Amerika dan geldigi detayini kacirmisim ve Amerika dan satin aldigim oyunlara hic TR psn den dlc eklemeyi denemedim ama PS4 de region lock yok diye biliyorum sorun olucagini sanmiyorum.

Alıntıları Göster
    Oyun amerikadan alındıysa dlc de o bölgeden olmalı, tr psnden alınan dlc çalışmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Oyun amerikadan alındıysa dlc de o bölgeden olmalı, tr psnden alınan dlc çalışmaz.

Alıntıları Göster
    Cevabınız içim teşekkür ederim hocam hiç iyi olmadı bu haber. Türkiye fiyatı 69 lira dlc'nin, US fiyatı 24 dolar, o da 130 küsüra denk geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Doğru söylemiş. Oyunla dlc paketi aynı bölge olmalı. Aldığın spider man için dlc alacaksan us psn den almalısın
    Peki US regionlu oyuna Tr regionlu dlcyi eklemek için alternatif yollar var mıdır hocam? Bir kaç yerde ana hesap muhabbeti gördüm ama anlayamadım nedir ne değildir

• afkazankayaa kullanıcısına yanıt
    ana hesap olayi başka bir konu hocam. oyun - dlc aynı bölge olmak zorunda başka altarnatifi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: afkazankayaa

Peki US regionlu oyuna Tr regionlu dlcyi eklemek için alternatif yollar var mıdır hocam? Bir kaç yerde ana hesap muhabbeti gördüm ama anlayamadım nedir ne değildir

Alıntıları Göster
    DLC'nin çalışması için oyunun bölgesiyle aynı olması şart, bir yolu yok maalesef. Daha uygun olacaksa gelecek olan oyunu elden çıkarıp trden alarak çözebilirsiniz sorunu
  • disc oyunu güzelmiş 22 lira da iyi fiyat, bu tarz küçük oyunlar ala ala 200 lirayı gömdük yine 2 saatte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yıllık plus aldım başka ilgimi çeken bir oyun olmadı fiyatlar rezalet sözde black friday indirimi bu indirimlerde insanlar oyun alamayacakda ne zaman alacak.

• sercan3734 kullanıcısına yanıt
    Geçen seneyi hatırlıyorum da yine aynı şekilde olmuştu. Asıl indirim yılbaşında oldu. Son çıkan oyunlar yine bu şekilde düşmüş ama özellikle 2 şer gün arayla 12 oyuna yapılan indirimler bunların kat ve kat iyisiydi.

Tomb raider, spiderman oddysy gibi oyunlar geçen seneki gibi olursa yıl başında daha da düşecek.

• Arkadaşlar uygun fiyatlı araba yarış oyunu ariyorum arada oynamak için ne tavsiye edersiniz

• Arkadaşlar Hindistan Psn de fifa 19 145 tl ye denk geliyor ve almak istiyorum ama alamıyorum çünkü bu sitede 2000 Hindistan parası olan gif kartı satın alamıyorum yardımcı olabilecek var mi ?

https://prepaidgamercard.com/category/playstation/psn-indir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 21012102210321042105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.