Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Nightingale88 , TheUnderTaker- , kun0s , kun0s , axeleon Daha Az
5 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 15 Misafir (1 Mobil) - 15 Masaüstü5 Mobil1 Android
5 sn
76.189
Cevap
1.562
Favori
3.786.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
54. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 20992100210121022103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-5A067BF0A

Hocam amazondan gift card alip us psnden direk oyun alabilir miyim .Bir de us psnden alirsam tr hesabimda oynamam icin us hesabi ana hesap mi yapmam gerekiyor?
    2si de evet.
  • mraltun kullanıcısına yanıt
    fiyata bak ya, bizde geri dönüşüm kampanyası yapsalar 200 liradan sayarlar anca.
  • Bu instagram'da konsolum adında ps4 oyunlarını psn hesap üzerinden satan bir satıcı var. Bakıyorumda gerçektende baya ucuza veriyorlar. Bunu nasıl yapıyorlar? Çalıntı hesap desem değil. Çünkü hangi oyunu istersen sadece onu veriyorlarmış yani hesapta başka oyun bulunmuyormuş.

Bi fikriniz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azeroth_ -- 20 Kasım 2018; 20:31:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mraltun

Elin amerikalısı veriyor ilk çıkan 500 gb eski konsolu, 35 dolara 1 tb slim ve spider man oyununu alıyor. Biz burada hâlâ oyun fiyatını tartışalım.
    Hocam yanlış olmasın müşteri elindeki 1TB slim cihazı vermiş yerine fark vererek 1TB standart sürüm cihaz+oyun almış. Yine uygun ama eğer orada belirtilen mağaza garantisi değilse cihazın garantisi de yok. Çok da bir getirisi olmamış oluyor. Hali hazırda slim cihazın fiyat daha yüksek sonuçta.

• azeroth_ A kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum ama olur da bir şekilde bilgi sahibi olursanız burada paylaşmanız çok iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Americas Worst Nightmare -- 20 Kasım 2018; 20:56:21 >
    Çalıntı kredi kartıyla alınmış olabilir

• HunterInTheNight kullanıcısına yanıt
    Resimdekini örnek olarak verdim. İlk çıkan 500 gb PS4'ü şu an 140$ (slim kasaları 175$ olarak sayıyor) olarak sayıyor Gamestop. 25$'da promosyon kodu var ediyor 165$. Üstüne veriyorsun 35$ mis gibi sıfır 2 sene garantili 1 TB Slim Spiderman bundle alıyorsun.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    200 tl saymazlar turk teknoloji magzalari(tefeciler) eski makinayi 1000 tl derler yeni makinanin fiyatini 4500 cikarir 1000 tl indirim alsana 3500 tl sifir ps4 🙃 yersen ama inanin yiyende cok

• USA mağazada spider man de indirime girdi sanırım. Ancak TR mağazada daha ucuza geliyor.
  • Hindistan store

Fifa 19 tr altyazili 145 tl

Rdr2 300 tl

Battlefield 5 250 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_44 -- 21 Kasım 2018; 8:17:18 >
    Ben de denk geliyorum o hesaba. Kardeşlik gibi iki kişiye aynı hesabı satıyorlardır diye düşündüm başta ama bilemiyorum. İlginç derecede ucuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_44

Hindistan store

Fifa 19 tr altyazili 145 tl

Rdr2 300 tl

Battlefield 5 250 tl
    bf5'te türkçe yok değil miydi?
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Pardon hocam battlefield serisi tr altyazi oluyor diye seriye baglamis yazmisim dogru yok..

• Battlefield 5 yeni kurdan güncellenmiş güzel.

Demek ki kura göre hareket yapıyorlarmış. Darısı diğer oyunların başına...

60 euro > 367TL

Standart > 359TL
    Deluxe > 450TL
  • hakan_44 H kullanıcısına yanıt
    birde battlefield 5 değil.Battlefield V
    bf 5 sonraki oyunun ismi olacak büyük ihtimal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemanja Bjelica -- 20 Kasım 2018; 23:56:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

birde battlefield 5 değil.Battlefield V
    bf 5 sonraki oyunun ismi olacak büyük ihtimal
    roma rakami kullanmiyorum ..

• quote:

Orijinalden alıntı: hEro_

USA mağazada spider man de indirime girdi sanırım. Ancak TR mağazada daha ucuza geliyor.
    zaten onlarda tr mağazasından alıyor hocam, işi bilenler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim kimseye söyleyecek yalanım ya da yanlış yönlendirmem yok! kendime alacağım oyunları hesapladım ve yayınladım! sizi terbiyeli konuşmaya davet ediyorum! sanırım ps turkiye'nin trolüsünüz ki saldırıyorsunuz. hem usa hem tr ps store dan hesapladım ve yayınladım. asıl sizin yaptığınız terbiyesizlik ve hadsizlik! sizi blokluyorum cunku troller ile işim olmaz!
  • Rdr 2 300 liraymış. Kutusu 300 lira dijital en kötü 250 lira olmalı

• oyun almayın aldırmayın şu fiyatlarla
  • 
Sayfa: önceki 20992100210121022103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.