Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2097. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
76.139
Cevap
1.562
Favori
3.783.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20952096209720982099
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DakotaFred

Thief oynayan var mı? Us psn’de 3 dolara düşmüş 16 lira yapıyor. Tr psn’de 84 tl. Alınır mı?
    Ekmek arası birşeyler yiyin o paraya daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lyldz kullanıcısına yanıt
    Hahaha o derece diyorsunuz yani eskiden bilgisayarda oynardık fena değildi bir sorayım dedim ama demek ki alınmazmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DakotaFred

Thief oynayan var mı? Us psn’de 3 dolara düşmüş 16 lira yapıyor. Tr psn’de 84 tl. Alınır mı?
    3doları yiyin daha çok keyif alırsınız
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Anlaşıldı

• fasakasa kullanıcısına yanıt
    Haykırdım mk😀😀😀😀😀😀

• Arkadaşlar sizce fifa daha düşer mi?

Alıp almama arasında kaldım.

Plus mı alsam diye düşünüyorum şu fiyatta ikenç
  • us psn veya endonezyadan fifa 19 alip pri hakkini paylasacak olan var midir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Drima

Geçen yıl bu zamanlar 132TL'ye almıştım Plus'ı güzel olmuştu.. Yenileme niyetim yoktu ama 143TL'yi görünce almaya karar verdim.
    Zaten TR PSN'den oyun alma gibi bir şansım yok artık fiyatlar uça uça uzaya ulaştı. Plus oyunları ile bit yıl daha devam ederim
    hocam spiderman var. 180 tl us psnde 60 dolar
  • Uncharted kayip miras indirimde fakat uncharted deluxe sahipleri ucretsiz erisebilir diyor. Deluxe u bulamadim store de sadece bir hirsizin sonu var kaldirildi mi?

• Kayıp Miras çıktığı gün deluxe satışı kaldırıldı.
  • DakotaFred kullanıcısına yanıt
    Seneler önce PC versiyonundan keyif aldıysanız şans verebilirsiniz.

Aksiyonla şişirilmiş ara oyunlardan ziyade gizlilikle tanınmış kök oyuna biraz daha geri dönmüşler.

• RDR 2 Oynayan arkadaşlar, nasıl durum. Oynanış falan sarıyor mu? bir de nişan alma olayı nasıl oto kilitlenme var diye duydum
  • tiestoly kullanıcısına yanıt
    Oynanış keyifli. Aksiyon kısmı hızlı akan bir FPS gibi falan değil, oyunun olayı çok aksiyon üzerine kurulu diyemem. Aim helper olmadan oynamayı denemedim zaten senaryosundan keyif almak için oynadığımdan aksiyonun biraz limitli olmasına da takılmıyorum.
  • Marvel’s Spider-Man Dijital Deluxe  : 219 TL
    Assassin's Creed® Odyssey - GOLD EDITION : 299 TL

Ben bunların TR PSN fiyatlarını beğendiğim için satın alıp geçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pablo Vader

Oynanış keyifli. Aksiyon kısmı hızlı akan bir FPS gibi falan değil, oyunun olayı çok aksiyon üzerine kurulu diyemem. Aim helper olmadan oynamayı denemedim zaten senaryosundan keyif almak için oynadığımdan aksiyonun biraz limitli olmasına da takılmıyorum.
    ben de öyle bf yada cod gibi aksiyon istemiyorum. mafia 2 kıvamı olsa bile olur az ama öz. Helper ile iş görürüm diye düşünüyorum çünkü nişan alma işinde BERBAT durumdayım. bir de ingilizce seviyesi sıkıntı. o oyunun tam senaryosuyla falan anlamak için yeterli olmayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

ben de öyle bf yada cod gibi aksiyon istemiyorum. mafia 2 kıvamı olsa bile olur az ama öz. Helper ile iş görürüm diye düşünüyorum çünkü nişan alma işinde BERBAT durumdayım. bir de ingilizce seviyesi sıkıntı. o oyunun tam senaryosuyla falan anlamak için yeterli olmayabilir.

Alıntıları Göster
    Oyunun kendi başlığına bir bakın bence, ilk mesajda güzel bir rehber de var onu da görmüş olursunuz.

İngilizce bilmeden düz oynasaydım bu kadar keyif alır mıydım emin değilim. Ana görevlerde de yan görevlerde de challenge kısımlarında da konuşulanları anlamadan şahsen keyif alacağımı düşünmüyorum ama oyun başlığına bakacak olursanız bir çok İngilizce bilmeden oynayan var zaten. AIM konusunda ben de çok noob seviyedeyim ve genelde hikaye için oyun oynamayı severim. Oyunda nişan almak çok rahat, hiç onu düşünmenize gerek yok. Aksiyonlar aşırı kolaylaşıyor diye eleştiri konusu bile oluyor ama istenirse Auto AIM (asistan) kapanabiliyor. Ben tercih etmedim.

Dediğim gibi RDR2 özelini bence ana konuyu inceleyip oraya yazmaya devam edin, buradaki ana konuyu sabote etmiş gibi olmayalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pablo Vader

Oyunun kendi başlığına bir bakın bence, ilk mesajda güzel bir rehber de var onu da görmüş olursunuz.

İngilizce bilmeden düz oynasaydım bu kadar keyif alır mıydım emin değilim. Ana görevlerde de yan görevlerde de challenge kısımlarında da konuşulanları anlamadan şahsen keyif alacağımı düşünmüyorum ama oyun başlığına bakacak olursanız bir çok İngilizce bilmeden oynayan var zaten. AIM konusunda ben de çok noob seviyedeyim ve genelde hikaye için oyun oynamayı severim. Oyunda nişan almak çok rahat, hiç onu düşünmenize gerek yok. Aksiyonlar aşırı kolaylaşıyor diye eleştiri konusu bile oluyor ama istenirse Auto AIM (asistan) kapanabiliyor. Ben tercih etmedim.

Dediğim gibi RDR2 özelini bence ana konuyu inceleyip oraya yazmaya devam edin, buradaki ana konuyu sabote etmiş gibi olmayalım.

Alıntıları Göster
    teşekkürler hocam hemen bakıyorum.

• tiestoly kullanıcısına yanıt
    80 saati devirdim, Ender hikayeli oyunlardan, fazla söze gerek yok

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    İngilizce yok yine de sarar mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 20952096209720982099
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.