Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1908. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
76.087
Cevap
1.561
Favori
3.778.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19061907190819091910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O değil de yeni gelen indirimlere sinirim bozuldu şaka maka. DmC, Devil May Cry Collection ve Devil May Cry 4 alacaktım. Biraz daha indirime girer diye bekleyeyim dedim. hepsinin fiyatlarına temiz bir 20 lira eklemişler.

DmC'nin geçen ayki indirimli fiyatı 30 lira, normal fiyatı 119 lira idi. Şu an indirimlisi 49 lira normali de 179 lira. 4 gün önce değiştirmişler normal fiyatını.

Devil May Cry collection'un eski indrimli fiyatı 53 liraydı, olmuş 79 lira.

Devil May Cry 4 Special edition 24 liraymış olmuş 44 lira.

Ufak tefek şeylerde bile bu kadar fazla fiyat artışı varsa normal oyunlar komple uçar gider artık. Ne yapacağız bilmiyorum.
  • Dark Souls 3 nasıldır, illa al der misiniz? Seriyle uzaktan yakından alakası olan bir insan değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Dark Souls 3 nasıldır, illa al der misiniz? Seriyle uzaktan yakından alakası olan bir insan değilim.
    Bu sıralar ds oyunu alma, yakınds aynı fiyata 3'lü koleksiyon paketi çıkacak.
  • Drima kullanıcısına yanıt
    O zaman iyi mi ? :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizaya

Alıntıları Göster
    Nioh nasıldır peki? Daha önce hiç Souls, Bloodborne türü bir oyun oynamadım ama Rpg'leri severim. Çok zor diyorlar ama neye benziyor mesela, hangi türe yakın insanlar beğenebilir?
  • Dark Souls eskilerden Castlevania var, dovus icin degil tabii ama ilerleme olarak onlara benzer tarzda oyun. Dovusleri de zor ama strateji gelistirince ilerlemek nispeten rahat. Pata kute dalayim tarzi bir oyun degil tabii.

• quote:

Orijinalden alıntı: denizaya

Alıntıları Göster
    Sadece Asya ve Amerikada çıkacak trigoly avrupa için yok hatta twitter sayfalarında ONLY diye belirttiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 22 Ağustos 2018; 18:41:16 >
  • Şimdiden diğer indirimin heyecanı sardı, bakalım fiyatlar artacak mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Teemo Erdoğan

Nioh nasıldır peki? Daha önce hiç Souls, Bloodborne türü bir oyun oynamadım ama Rpg'leri severim. Çok zor diyorlar ama neye benziyor mesela, hangi türe yakın insanlar beğenebilir?

Alıntıları Göster
    Yok mudur öneren ya da yardımcı olabilecek bir arkadaş? Biraz farklı bir oyun sanırım, indirim bitmeden alsam mı dedim kararsız kaldım
  • ygrkmklnc kullanıcısına yanıt
    ben almanızı öneririm. üstelik ön siparişten sonra çıktığında iki gün sonra zam alan bir oyun birde öyle düşünmek lazım.

• The Unforgiven T kullanıcısına yanıt
    WWE adına konuşursam, eğer güreşsever bir insansanız WWE alın derim. UFC oynamadım ama sanırım onda da WWE gibi kariyer var. Yani kısmen aynı tarz oyunlar gibi. Ancak bir süre sonra sıkılabilirsiniz. Ne kadar sevsem de ara ara girip oynuyorum.

• Mr.Seko kullanıcısına yanıt
    Aldım hocam. Size ve diğer arkadaşlara beni gazladığınız için teşekkür ederim.

• ygrkmklnc kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Zaten doğru karar verdiğinizi oyuna başlayınca anlamışsınızdır :)

• The last guardian alsam mı diyorum da bu oyun garanti olarak Plus ile bedavaya gelecekmiş gibi geliyor bana, er ya da geç. Shadow of the Colossus'u da aynı şekilde istiyorum ama o da girer diye tahmin ediyorum. Ne diyorsunuz bedava olur mu, olsun diye beklenir mi bu oyunlar?
  • UFC aldım hocam. Kariyere başladım bir taraftan oynamaya, bir taraftan öğrenmeye çalışıyorum. Sıkılmamak için araya boşluk koyarak oynuyorum. Arkadaşınla oynayınca çok zevkli oluyor.
  • Shadow of colossus hakkında ne düşünüyorsunuz alınır mı ? Psn özel oyunlar olduğu için ileride bedava verilir diye düşünüyorum ama emin değilim. horizon için deluxe sürümü almaya gerek var mı? Bir de araba yarışı olarak payback alasım var ama emin olamadım. Tavsiyelerinizi bekliyorum

• kraljulien kullanıcısına yanıt
    İyi hocam iyi olmaz mı ya.. NFS 2015'te Teeee eski ve ilk Most Wanted'daki BMW aracını oyun beleşe verecektir demek
    Şimdiden iyi oyunlar
  • Sevgili arkadaşlar, Dark Souls Remastered ne zaman 50 TL seviyelerine düşer acaba? Hala pahalı geliyor bana tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum.

• Last resort L kullanıcısına yanıt
    İlerde bedava verme ihtimalleri var da bu Knack 1 gibi olur bekle babam bekle bekle babam bekle, aa plus'a geldi ücretsiz yumul
    Önceden iyi kötü oynamışlığın varsa Shadow of the Colossus ve gerçekten sevdiysen indirimdeyken al derim şahsen ben öyle yaptım.
    Last Guardian için bi önerim olacak.. Az buçuk oynayış videolarına bak ve sararsa seni al zira o yönetmeye çalıştığın koca arkadaşımız pek söz dinlemiyor, bir kısım oyuncu bundan (söz dinlememesinden) nefret etti, bir kısmı da e normal zaten o da bir birey (oyunu yapan adamlar bilerek bunu eklemiş) dinlemeyebilir sözünü vs dedi.

Özetle oynamak için yanıp tutuşmuyorsan bekle derim. benim gibi görür görmez heeyt bea deyip ara ara aklına takılacaksa al gitsin

• quote:

Orijinalden alıntı: The Unforgiven

UFC aldım hocam. Kariyere başladım bir taraftan oynamaya, bir taraftan öğrenmeye çalışıyorum. Sıkılmamak için araya boşluk koyarak oynuyorum. Arkadaşınla oynayınca çok zevkli oluyor.
    bende aldım ama çok zorlanıyorum easy de hemde :) bu arada gökhan saki yi bulamadım oyunda ben
  • 
Sayfa: önceki 19061907190819091910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.