Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1906. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 9 Misafir - 12 Masaüstü6 Mobil2 iOS
5 sn
76.152
Cevap
1.562
Favori
3.784.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 19041905190619071908
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen hocam katılıyorum
  • İndirimler tek kelime ile rezillik, bin şahit ister indirim demeye. En ucuzu dip fiyatına 10-15 lira uzak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ac odysses pre order 209 tl olarak açılmış arkadaşlar ilk oyun güzeldi buda güzel olur ama bekleyelim biraz daha bence

• kaet odeme problemi yasayan arkadaslar cozum soyle psne uye olurkenki isim soyisimle kart bilgilerini girdiginiz sayfadaki bilgiler ayni olsun ki hata vermesin. keza ilce ve adres posta kodunada dikat edin. son 1 aydir aldigim ogunlari bu sekilde odedim. eskisen psn ismi soyismi ve kaet bilgileri uyusmadasa sorin olmuyordu.

• Bindirim indirimleri gelmiş.

Bir çok oyun 10-15 TLyi geçmişte görmüşken 30-35 TLlere satılıyor.

Kur değişikliği net bi şekilde görünüyor.

• İndirimsiz fiyatlarda bir değişiklik yok ama indirimli fiyatlarda 1 euro=4.5 lira civarı olmuş.

Örnek olarak; Yakuza Zero 20 eurodan 13 euroya inerken, bizde 59 liradan 57 liraya inmiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu PSN’de hata alan arkadaşlar kesinlikle hiç bi şekilde türkçe karakter kullanmayın. İ,ı,ç,ş,ğ gibi aklınıza ne gelirse kullanmayın. Bayrampasa yazın mesela Canakkale yazın adres kısmına. No:20/d:2 şeklinde değil de numara:20/daire:2 şeklinde yazın. Ben kendim bu şekilde deneyimledim 2 senedir böyle sorunsuz alımlarımı yapıyorum. Dün yine The Journey aldım sıkıntı olmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Niye bu kadar şaşırıyorsunuz ki, ülkede yüzde elli devalüasyon oldu. Her şey gibi oyunlarda etkilendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

Ac odysses pre order 209 tl olarak açılmış arkadaşlar ilk oyun güzeldi buda güzel olur ama bekleyelim biraz daha bence
    hayret ucuza açılmış
  • Need for Speed Deluxe Edition Plus üyeleri için fena değil 36TL
    Bu yıl Origin Access ile bitirmesem kapardım hemen..https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0006-CUSA01866_00-NFS16DELUXEED000

Fiyat artışı herhalde önceden bildiğim için bi Mass Effect Andromeda'da fark ettim 29TL idi şimdi 44 diyor. Ben gene iyi diyorum PSN Türkiye dayar uçuk zamları anında diye düşünmüştüm..

Edit: Bir ek daha yapayım Thief net hatırlıyorum 10TL altına düşmüştü şu an 22TL diyor. Uçuk olmasa da fiyatlarda oynama var (haklı olarak)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drima -- 22 Ağustos 2018; 12:27:13 >

• Drima kullanıcısına yanıt
    Mass effect andromeda 17 TL'ye kadar düşmüştü.

• Resident Evil serisi ve Tomb Raider ilk oyun dahil indirime girmiş.
  • Bunlar ne sanıyor kendini acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • UFC 2 zamanında 20 lira gibi bir fiyata almıştım. Şimdi 44 lira olmuş. Çok güzel bindirmişler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirimlere bindirim gelmiş.
  • indirimlerde 3 olarak alınan eur kuru 4.5 olmuş, sebep bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizaya

Bu sürümün içinde ilk çıkan ana oyun var mı?
    https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0082-CUSA08487_00-BTS0000000DELONE
    Yok. Ekstra bir bölüm(çok kısa) ve birkaç kıyafet var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Göttingenli Ethem -- 22 Ağustos 2018; 14:22:17 >
  • A HAT İN TİME almak isteyen varsa beraber alabiliriz. İndirime girmiş. 3D platformer türünde.

• 
Sayfa: önceki 19041905190619071908
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.