Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1905. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Cloose35 , axeleon Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
75.896
Cevap
1.550
Favori
3.756.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
165 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
63. Sırada  bugün en iyi #23
Sayfa: önceki 19031904190519061907
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçen indirimde 43 liraya satılmıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveheart655

Yanlış hatırlamıyorsam Guacamelee 2 nin ön sipariş fiyatı 59 tl idi. Oyun çıkınca 89 olmuş. Yüzde 50 zam!

Spiderman, Tomb raider falan belki Black Friday'de güzel indirimler görür ama RDR2' yi yakın zamanda almayan cidden pişman olacak gibi
    Spider belli olmazda Tomb Raider kesin görür indirim.

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    1800 lirayken almadığım Ps4 Pro şimdi 2400 olmuş , her şey artıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barad-dûr

Hiç bir oyunu alamıyorum kart sorunu yaşıyorum ve indirim sezonu bitecek ve PS kafeme acilen oyun almaliyim çözüm önerecek var mı ? Komisyon verebilirim alacak arkadaşlara .
    12 yıllık forum üyeliğimin 4-5 yılı ps3 ve ps4 sayfalarında geçti. her gün aynı şeyler, kart geçersiz, kartla alamıyorum, kart çekmiyor, kart bozuldu, kart ayıldı, kart bayıldı... kart kart kart :) abiciğim konsoldan alın, sıkıntı yaşamazsınız. konsolda atın sepete ürünü, sonra gidin ödeme sayfasına, verin kart bilgileriniz, caart diye çeksin.
  • Hesapta eksik olan araba yarışı kategorisini Need for Speed™ Ultimate Bundle satın alarak kapattım. 89 lira çok uygun fiyat bence. Ancak gözüm hala Driveclub'ın grafiklerinde kaldı. Videolardan izlediğim kadarıyla bir çok oyuna fark atmış grafik anlamında. İleride indirime girerse ya da uygun kutulu bulursam onu da almak istiyorum.
  • Aynen , bu kart olayının geçtiği her yerden bıktım usandım . Konu varsa net 5-6 sayfa kart kart gidiyor.

Oluşturun bi sanal kart. Alacağınız şey kadar verin limitini , telefon mesajı filan gerek kalmadan hemen alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: billy brown

12 yıllık forum üyeliğimin 4-5 yılı ps3 ve ps4 sayfalarında geçti. her gün aynı şeyler, kart geçersiz, kartla alamıyorum, kart çekmiyor, kart bozuldu, kart ayıldı, kart bayıldı... kart kart kart :) abiciğim konsoldan alın, sıkıntı yaşamazsınız. konsolda atın sepete ürünü, sonra gidin ödeme sayfasına, verin kart bilgileriniz, caart diye çeksin.

Alıntıları Göster
    Ben yıllardan beri bu şekilde alırdım taki bir ay öncesine kadar. Olmadı mı olmuyor konsoldan da internet sitesinden de hata veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: billy brown

Alıntıları Göster
    9 yıldır ps store'dan alışveriş yapıyorum kart sorunu ben de yaşadım konsol veya pc'den alın sorun yaşamazsınız diye bir şey yok tamamen şans işi

• Onceden konsoldan alabiliyordum artik olmuyor. Hicbir turlu alamiyorum sirf bu yuzden ps4 e almak istedigim bazi oyunlari baska platformlara aldigim oldu. Sony devam etsin bu kafayla.

• 5 ya da 6 taksitten ön siparişimi verdim.

• gowlet kullanıcısına yanıt
    Kutulumu aldınız hocam hangi site burası?

• premiumbeyin kullanıcısına yanıt
    N11 hocam. Kargo gönderim tarihi olduğuna göre kutuludur heralde

Hayırlı olsun hocam bende dijital aldım ama keşke kutulu alsaydım pişman oldum sonradan. Buarada sadece a4 kağıt üzerinde bir kod geliyormuş acayip fail olurdu

Şu an tekrar sordum içime kurt düşürdünüz eğer öyle bişeyse iptal ederim

Satıcı bizim memleket olunca herşeyi beklerim hocam daha öncede başka sitelerde 300 tl den kutulu önsipariş alanlar olmuştu hepsi iptal edildi daha sonra.

Evet bende yaşadım aynı durumu. Şu an sordum cevaba göre siparişi iptal edicem artık.

• Almayı düşünen varsa The Order indirime girdi. Önceki sayfalarda yazan çok vardı The Order bekleyen. Yanlış bilmiyorsam PS+ yoksa fiyat 58TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HunterInTheNight -- 22 Ağustos 2018; 8:11:10 >
  • 6 eylül'e kadar geçerli yeni indirimler gelmiş. Görebildiklerim metro redux ve fallout 4.

• Yeni gelen indirimlere şöyle bir baktım da içler acısı. PS2 klasiklerini bile 22 tl ye sabitlemişler ki çoğu oyun geçmişte 11 tl yi görmüştü. Bunlar son iyi günlerimiz olsa gerek.

Link:https://psprices.com/region-tr/discounts/?platform=PS4&sort=date
  • 
Sayfa: önceki 19031904190519061907
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.