Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1901. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Herkmen87 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.118
Cevap
1.561
Favori
3.780.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18991900190119021903
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben başlangıcına ısınamadım oyunun öyle kaldı gitti sonra da sildim. İlk oyunu severek oynamıştım
  • Bu indirimi;

Far Cry 5
    Watch Dogs 2
    Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands ile kapatım ben de..
  • Steam Türkiye icin sabit kur uygulamasina devam edecegini acikladi. Demekki yapimcilardan ziyade dagiticilar bu iste asil rolu oynuyorlarmis. Umarim ps cephesinde de bu tarz hareketleri goruruz.

Bir oyun daha onceki indirim doneminde aldigi indirim oranindan daha kotu bir oranda indirim almamali bence. Ya ayni fiyattan ya da daha azindan satilmali bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metro exodus steam fiyati 89 tl Xbox fiyati 179 tl ps Tr fiyatı ise 300 tl iyice bizi keriz bellediler böyle giderse Xbox a geçicem bu nedir arkadaş ya

• quote:

Orijinalden alıntı: cgonen

şu fiyat farkı/artışı olayını enpara kredi kartıyla yaşayan oldu mu arkadaşlar? bugüne kadar hep enpara kredi kartıyla oyun aldım hiç fark olmamıştı da merak ettim şimdi.
    Daha önceden öyle bir şey olmamıştı ama dün enpara kredi kartı ile aldım, 8 TL fark koydu

• Red dead 2 xboxda 369 tl olmus almayı düşünen ertelemesin, bende yarın alacağım, spideri aldık bu kaldı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Steam adamdır. Çok iyi bir bilgisayarım olmasa da metro için ve birkaç oyun için ön sipariş vereceğim. Bu adamlık bunu hak ediyor. İlerde oynarım.

• Shadow of Colossus nasıldır, biraz izledim de oyun at ile git devlerin özel noktalarını bulup öldürmekten mi ibaret?
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Evet, en basit haliyle öyle, bossun yerini bul, ortata çıkar ve bossu alt et şeklinde ilerliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SnavS kullanıcısına yanıt
    Benim tahminim şu yaz indirimi bitsin ondan sonra sağlam geçirecekler neyse ki almış olduk

Evet o yüzden mc 91

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    Mc91 nedir hocam?

Metacritic 91 puan vermiş hocam.
  • PS3’üm olmadığı zamanlarda Steam’ın PS3 oyunları satacağı gibi bi hareketlilik olmuştu. Keşke o hayata geçmiş olsaydı belki daha uyguna alırdık diyeceğim ama PC’de fiyat uygunluğunun en büyük faktörü korsana daha açık olduğu içindir heralde..

• Steam in kur güncellemesi yapmayacağını açıklaması büyük bir olay. Boşuna Lord Gaben demiyorlar gerçekten.

Umarım Sony TRde bi şeyler yapar

• braveheart655 B kullanıcısına yanıt
    Hocam. Dediklerinin çoğuna katılsamda aşağıdaki yazdigin konudan alıntıladığım kısmın mümkün olacağına pek katılmıyorum.

"Burda oyun dağıtıcılarının her ülkeye özel fiyat belirlemesi ve insanların başka ülkelerden oyun almasını engellemesi yeterli olacaktır. "

Dijital oyunlar sonuçlar bir hesap üzerinden alınıyor. Hesabi aç, oyunu al, yurtdışına sat. Bu düzeni kurmak 10 dk.

Zaten bukadar kolay şekilde dediğin sistem bozulabildigi için her ülkede fiyatları paralel tutmaya çalışıyorlar.

Olan da bize oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Steam in kur güncellemesi yapmayacağını açıklaması büyük bir olay. Boşuna Lord Gaben demiyorlar gerçekten.

Umarım Sony TRde bi şeyler yapar
    sony tr de bişeyler yapacak hocam zaten zam yapacak steamin fiyat artisina gitmeyecek olmasi gerçekten guzel haber pc kullanicilari için

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    O adam çok değişik bir şahıs. Zamanında steam i satar mısın dediler batırırım yine de satmam dedi

• Hayaller steam hayatlar sony tr

• Ben Sony TR'ninde belli bi rakama sabitleyecegini düşünüyorum kuru aksi halde işleri hiç kolay değil kendileride farkındadır.

• 
Sayfa: önceki 18991900190119021903
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.