Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1842. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 3 Misafir - 5 Masaüstü3 Mobil
5 sn
75.896
Cevap
1.550
Favori
3.756.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
165 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
58. Sırada  bugün en iyi #23
Sayfa: önceki 18401841184218431844
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps konsol devri benim için son buldu. Artık başka hobilere yelken açma vakti. Her türlü önerilere açığım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Locaste Siarnaq

Ps konsol devri benim için son buldu. Artık başka hobilere yelken açma vakti. Her türlü önerilere açığım.
    En temizi kırdırmak olacak sanırım, sistem bir otursun da.
  • Kitap oku. Bir oyuna vereceğin 300 liraya 10-15 civarı kitap alırsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam bir saçmalık ps hits geldi 1 hafta olmadan hemen yukarı çektiler fiyatı bakıcaz ilgilenicez diye milleti oyalarlar anca. azımsanmayacak kadar ps kullanıcısı var bu ülkede şu oyunları bile 60tl ye sabitleyemediler helal olsun. tr store dan oyun almamaya devam.
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Fifa 99'dan beri FIFA oynayan biri olarak FIFA 17'den sonra FIFA serisi ekstra bir değişim gösteremedi. FIFA 18'de çok umutluydum hatta önsipariş yapmıştım ama tam bir fiyasko oldu.
    Oynayan yine oynar mı alır oynar. Ben indirim bekleyeceğim, değmez o kadar paralar o oyuna.
  • Sony Türkiyenin bu uygulamalarına karşılık artık TR PSNden oyun almamaya karar verdim tercihimi ya spottan yana ya da digital oyun satışı bölümünde pri hak veya çift hak oyunlardan yana kullanacağım.Artık bunları yapmanın zamanı geldi bir kişi ile ne olur diyen birisi değilim bir kişi bir kişidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NERO76ERS -- 21 Temmuz 2018; 14:21:2 >
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Bn aldım 19 u ön sipariş fut hastasıyım çünkü ama us psnden aldım coinse filan para harcamam zaten

• NERO76ERS kullanıcısına yanıt
    hocam zaten olmasi gereken bu geç bile kalmişsiniz. oyun nerde ucuzsa ordan alinir. bakarsiniz hangi psnde ucuz endo usa tr gibi veya kardeşlik konusunda alir satarsiniz. türkçe oyunlarda mecbur tr psnde aliniyor ama turkce olmiyan oyunlarda araştirmak lazim

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    olayin özü tamda bahsettiginiz gibi hocam paramizin değeri düşuyor malesef. doğal olarakda herşeye zam geliyor sadece oyunlara deyil..

Arkadaşım da aynısını söylüyor ama yine de her sene önsiparişle alıyor. Kadroları güncellemiş ler diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

hocam zaten olmasi gereken bu geç bile kalmişsiniz. oyun nerde ucuzsa ordan alinir. bakarsiniz hangi psnde ucuz endo usa tr gibi veya kardeşlik konusunda alir satarsiniz. türkçe oyunlarda mecbur tr psnde aliniyor ama turkce olmiyan oyunlarda araştirmak lazim
    Çok saçma ya mesela fifa 19u kuponla felan digitalden ucuza alabiliriz ama digital oyun kutuludan daha ucuz olmak zorunda bakın olmalı demiyorum olmak zorunda.Sony TR kesinlikle amatörce yönetiliyor son dönemde yapılanlar akla mantığa sığmaz gerçekten.

ayrıca şu hits oyunların 59tlden 84tlye çıkarılma olayı gerçekten facia bakkal dükkanı yöneten adam yapmaz bu hatayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NERO76ERS -- 21 Temmuz 2018; 14:40:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrhmshn

Cevap bekliyorum ama PS TR kanadının da bi bilgisi yok olaydan, tek bildikleri global kaynaklı olduğu. Fiyat politikasını global yönetiyormuş, PS TR fiyat belirlemiyormuş.
    Külliyen yalan. UK store'da tüm oyunlar 16 paund şu an. Global falan hikaye. TR store'daki fiyat artışı PSN Türkiye'nin adiliği başka bir şey değil. Diğerlerine göre daha fazla revaçta olan ve daha fazla satan oyunları 84'e çektiler, olan bu.

• Zevkine göre belgesel tavsiye ederim. Vahşi doğa, hayatta kalma, araba,icatlar vb...

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Külliyen yalan. UK store'da tüm oyunlar 16 paund şu an. Global falan hikaye. TR store'daki fiyat artışı PSN Türkiye'nin adiliği başka bir şey değil. Diğerlerine göre daha fazla revaçta olan ve daha fazla satan oyunları 84'e çektiler, olan bu.

Alıntıları Göster
    Google'a 16 pound to try yazarsan 100 TL ettiğini görürsün.
    Bence 59 TL hiç bir şekilde kurtarmadığı için arttırdılar.
    Son 2 aydir tum.oyunlar 59 lira olacak diye ilan verdiler,tum internet siteleri yayinladi,1 gun icinde 84 liraya cekmeleri buyuk saçmalik,insanlarini resmen aptal yerine koyuyorlar,dunyanin en amatorce yonetilen platformu bence sony tr...

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Pound 6.2 lira olmuş yuh be. Adamların 16 pound’u 100 lira ediyor.

Onu ben de biliyorum. Benim demek istediğim oyuna göre fiyat çekilmesi. Neden UK'de hepsi fix 16 da bizde bazısı 59 bazısı 84... Ya hepsini yap 84, ya da hiç yapma... O zaman baştan demeyeceklerdi 59 TL olacak diye. Duyurusu yapılırken kurtarmadığının farkında değiller miydi.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 21 Temmuz 2018; 15:33:26 >
    https://steamdb.info/app/323190/

Steam bu işi çözmüş biz hala tartışıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrhmshn

Neler aldınız? Bir de gümrük problemlerini site mi hallediyor? Ödediğimiz ücret kargo+gümrük+vergi dahil mi?
    Call Of Duty Infinite Warfare sipariş verdim, gümrükten sorunsuz geçecektir. gümrük vergisi için 22 dolar sınırı vardı sanırım. 22 dolar altı alışverişlerde ekstra ücret yansımıyordu. Yeni %20 ekstra vergi gelmişti yurt dışı alışverişlerine. Alt limiti yoksa belki o yansıyabilir. oda 28 tl lik alışverişime 5.60 tl yapar, kargo kapıya getirdiğinde tahsil edilir. Kargo ücretinin olmamasıda güzel.
  • harun26180 H kullanıcısına yanıt
    Elinize ulaştığında bilgi verirseniz sevinirim, siteden Darksiders 3 almayı düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 18401841184218431844
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.