Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1814. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nomoregume , guneyayhan Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
76.085
Cevap
1.560
Favori
3.777.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18121813181418151816
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne zamandır almayı düşündüklerim arasındaydı, merak ediyordum. Hazır güzel bir indirim görmüşken değerlendireyim bu fırsatı teşekkürler bilgi için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam,iyi oyunlar.

• Yanlış mı gördüm, temmuz ayı oyunları absolver ve heavy rain mi?
  • Doğrudur.

• Tekrar görüşene kadar hepiniz kendinize iyi bakın dostlar. Temmuz ayı oyunlarından sonra PS4 dosyasını kapatıyorum.

• SAVIAR kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun keyifli oynamalar.
  • Teşekkürler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

Tekrar görüşene kadar hepiniz kendinize iyi bakın dostlar. Temmuz ayı oyunlarından sonra PS4 dosyasını kapatıyorum.

Hocam bırakmanızın sebebi nedir hayırlı olsun bu arada

• Shadeforty-5 kullanıcısına yanıt
    Hocam hem fiyatlar aldı başını gidiyor, hem de şu tatil döneminde verdikleri oyunlardan sonra benim için bardak taştı. Xbox tarafında sürekli yeni ve güncel oyunlar eklenen, oturmuş bir sistem var. Zaten 2-3 ay daha doğru düzgün exc. oyun da yok. Geçiş için tam zamanı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAVIAR -- 29 Haziran 2018; 11:14:32 >
  • SAVIAR kullanıcısına yanıt
    Aslında bende pişman oldum bir süre sonra Xbox One'da Xbox 360 oyunlarını oynayabilme özelliği gayet mükemmeldi ve Sony bunu hala eklememeye inat ediyor...
  • Shadeforty-5 kullanıcısına yanıt
    Sony Retro adı altında eski oyunları yeni oyun fiyatına satmaya başladı. Bir PS Store’a göz atın derim. Fiyatları görünce hevesiniz kursağınızda kalacaktır gerçi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

Sony Retro adı altında eski oyunları yeni oyun fiyatına satmaya başladı. Bir PS Store’a göz atın derim. Fiyatları görünce hevesiniz kursağınızda kalacaktır gerçi.
    peki deli gibi indirimler yaparken nerdeydiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

peki deli gibi indirimler yaparken nerdeydiniz?

Alıntıları Göster
    Eksi butonu geri gelmeli

• Black ops 3 verilmeseydi bende ciddi ciddi satacaktim ps4ü. Uncharted ve god of war dışında özel oyun çıkmadi dogru düzgün. Plusı millet sadece online oynamak icin alıyor. Zam yapilirken bir, iki güzel oyun verdiler, şimdi yine fi tarihinden kalma yapimlar var. 1 yıllık üyeligim olmasa kesinlikle xboxa gecerdim.

• Ben deli gibi hiçbir indirim görmedim. Size yapılan indirimler ve sonrası dayatılan bu fiyatlar makul geliyorsa devam edebilirsiniz. Kimsenin kimseye hesap sorma hakkı olduğunu düşünmüyorum

• Yaz indiriminde dayarlar birkaç oyun hadi neyse deriz bizde :D
  • Bugün çok acayip bi durum oldu geçenlerde 126₺ 12 aylık psn plus üyeliği almıştım. Üyeliği aldığım hesap pes 2018de biriyle tartıştığım için tamamen kapatıldı bende iade talebi için sony’e mail attım kartıma bugün parayı aktarmışlar ve psn plus üyeliğide hala duruyor o hesap sayesinde online oyunlara girebiliyorum

• blackbox34 B kullanıcısına yanıt
    Black ops 3 gibi sıradan bir oyun mu cihaz değiştirmeye engel oldu, ilginç. Xbox’a geçince mucizevi şekilde oyunlar 20 liraya satılacak sanıyorsunuz herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: MDemirhan23

Bugün çok acayip bi durum oldu geçenlerde 126₺ 12 aylık psn plus üyeliği almıştım. Üyeliği aldığım hesap pes 2018de biriyle tartıştığım için tamamen kapatıldı bende iade talebi için sony’e mail attım kartıma bugün parayı aktarmışlar ve psn plus üyeliğide hala duruyor o hesap sayesinde online oyunlara girebiliyorum

hak ggSony genel anlamda müşteri dostudur, bir jest olma ihtimali az değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Vallahi bu kadarını beklemiyordum 12 aylık üyeliği hediye ettiler resmen

• 
Sayfa: önceki 18121813181418151816
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.