Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1647. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: steven_stiffler , Cncvdr , nier , MrFontana , yoney Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 10 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
76.193
Cevap
1.562
Favori
3.786.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
31. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 16451646164716481649
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aslında online fifa oynamak ta elbette keyifli olur evde tek başına arkadaşın olmadan oynamaktan iyidir. Yine de başlangıçta plus aboneliği yerine de indirimde bazı oyunları kütüphane ye almak ta mantıklı. Daha sonra plus alırım. Yeterince yardımcı oldu neredeyse sıfır bilgi vardı sagolun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

önümüzdeki ay plus verir

Alıntıları Göster
    Ahahaha ne kadar komik

Herkes oyunu exclusive diye ilk çıkış fiyatından almak zorunda değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: AİGUN

Ahahaha ne kadar komik

Herkes oyunu exclusive diye ilk çıkış fiyatından almak zorunda değil

Alıntıları Göster
    10-11 gün önce çıkan, bu kadar beklenen ve beklentinin karşılığını veren oyuna hemen indirim istemek benim verdiğim cevaptan çok daha komik

• quote:

10-11 gün önce çıkan, bu kadar beklenen ve beklentinin karşılığını veren oyuna hemen indirim istemek benim verdiğim cevaptan çok daha komik

Alıntıları Göster
    Burasi DH

Adam konsolu yeniden acacakmis bak oyun icin. Ama cok para verecek kadar da acmiyor. Ince cizgiyi gordun mu. 50 liralik bir hayranlik

• Dante kullanıcısına yanıt
    Konsolu 50 liralık açmışsa çok erkenden açmış demektir, bence en az bir sene daha kapatsın konsolu, seneye açar artık gow için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cod infinite warfare season pass ı en son ne zaman indirime girdi bilen var mı acaba? Bir de kaç liraya inmişti?
  • quote:

Alıntıları Göster
    Adam indirim bugün gelir mi diye birşey söylememiş.Ne zaman indirim görür indirim için beklemelimiyim demiş.Neyse siz türkiye şartlarında oyunlara 200 tl vermeye devam edin.İndirim de beklemiyorsanız bu konuda takılmayın

• valla bende fifa 18 peşindeyim yeni oyunu bekleyip 350 tl veremem .o yüzden ilk indirimde işi bitiricem bakalım kısmet.
  • Mesajı okuyan da ciddi ciddi 200 tl verdiğimizi sanacak oyun başı

fifa için ne olacağı belli değil çünkü dünya kupası paketi ücretsiz gelecek. Normalde ea access'e bu dönemlerde gelirdi oraya da gelmedi. ps de geçen sene bu zamanlarda fifa 17 74 tl olmuş, bu sene olur mu sanmıyorum ea bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hagiosmann -- 1 Mayıs 2018; 20:16:14 >
  • quote:

Mesajı okuyan da ciddi ciddi 200 tl verdiğimizi sanacak oyun başı

fifa için ne olacağı belli değil çünkü dünya kupası paketi ücretsiz gelecek. Normalde ea access'e bu dönemlerde gelirdi oraya da gelmedi. ps de geçen sene bu zamanlarda fifa 17 74 tl olmuş, bu sene olur mu sanmıyorum ea bu
    Kaç veriyorsunuz hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanki eskiden Norveç, İsviçre gibiydik de şimdi böyle olduk bu ülke hep böyleydi oyun oynamak her zaman lükstür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Burasi DH

Adam konsolu yeniden acacakmis bak oyun icin. Ama cok para verecek kadar da acmiyor. Ince cizgiyi gordun mu. 50 liralik bir hayranlik

Alıntıları Göster
    Forumun komikleri sizi.. Paraya nasıl bağladın belli değil. PC oyuncusuyum, takip etmiyorum PS4'ü. Oyunlarım 2 tane: Uncharted ve TLoU sadece exclusiveler için duruyor yani.
    Hiçbir fikrim yok bu platformla alakalı ; indirim olur mu olmaz mı, ne zaman ne sıklıkla, gelirse kaç TL düşüyor, yeni çıkmış oyunlara gelmeme gibi bir durum var mı bilmiyorum. İndirim istemek ne oluyo onu da anlamadım satın alıcam zaten oyunu.

İndirimle alakalı genel bi bilgi vermek yeter sizin gibi para babalarının boş yapmasına gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0F7B056BC -- 1 Mayıs 2018; 20:43:27 >

• Şahsen tek yeni çıkacak gta oyununa 200₺ veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 1 Mayıs 2018; 20:53:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar çıkan demoları psn üyeliğimiz olmadan da indirip oynayabiliyor muyuz? Evimde internetim yok gerçi bu demoları da nası indireceğim bilmiyorum. İş yerinde WiFi den indirip usb den ps4 hafızasına atabiliyor muyuz acaba

• Yeni cikan HER oyunu ciktigi anda oynamak icin cebinizden 15-20 liradan fazla cikmis oluyorsa size pahali gelir tabii oyunlar. Indirim beklemeye ne gerek var. Ne bicim de para babasiymisiz be hey gidi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 1 Mayıs 2018; 22:47:47 >
  • Bundan 10 yıl öncede oyunlar 100 liraydı şimdi 300 lira oldu yine aynı tartışmalar, insan ayrıştırmalar. Birisi 200 lira verdi mi ''baba parası'' yiyorsun demeler. Hiç yakışmıyor gerçekten. Sen tanımadığın adamı nereden biliyorsun baba parası yediğini, içtiğini belki babası vefat etti? abi birazcık olgun olun ya valla bu kadar düşmeyin. Klavyeden yazmak çok kolay ama tanımadığın birisine laf atmak bu kadar da alçalmayın.
  • radko kullanıcısına yanıt
    kur böyle giderse 200 tl gibi fiyatlar iyi fiyatlar olacak zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Bundan 10 yıl öncede oyunlar 100 liraydı şimdi 300 lira oldu yine aynı tartışmalar, insan ayrıştırmalar. Birisi 200 lira verdi mi ''baba parası'' yiyorsun demeler. Hiç yakışmıyor gerçekten. Sen tanımadığın adamı nereden biliyorsun baba parası yediğini, içtiğini belki babası vefat etti? abi birazcık olgun olun ya valla bu kadar düşmeyin. Klavyeden yazmak çok kolay ama tanımadığın birisine laf atmak bu kadar da alçalmayın.
    Yanlış yerden duyar kasıyorsun baba parası yani zengin demiş mesajında

• Rocket league alicam. Game of the year ile normali arasinda cok fark var mi ?

• açıkçası, last of us gibi bir oyunu ön siparişten 300’tlye gözüm kapalı alabilirim.

ama fifasıydı pesiydi bunlara 300-350tl vermem, veremem, ilk indirimleri beklerim.

sonuç olarak hak edene verilir, gow’u ön sipariş ile aldım pişman değilim, gerçi 100tl zam gelmiş, iyi de yapmışım.

• 
Sayfa: önceki 16451646164716481649
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.