Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1646. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Venomstr , Roronoa Zoro , Cncvdr , Neco. Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
76.177
Cevap
1.562
Favori
3.785.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
77. Sırada  bugün en iyi #20
Sayfa: önceki 16441645164616471648
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustang_88

Mantıklı. Ama dörtay içinde 150 lerden fazla vermeye gerek var mı oda tabi herkesin kendi alacağı kararı saygı duymalı
    Tabi bir de işin o kısmı var...

Umudum bu sıralar da tekrar 90 civarlarına gerilmesi , çünkü 19 a daha olduğunu düşünürsek bir de araya yaz giriyor fazlasıyla tat alınabilir bence Eylül sonuna kadar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: djangobjk

benim önceliğim Fifa 18

Aslında Pes 2018 de olabilirdi ondaki indirim bitmiş digitalde.

Daha sonra online aylık verdiği oyunlar yeter diye düşünüyorum. Birde koleksiyone Nfs eklerim o kadar.Açıkçası formda kardeşlik olarak yönettiğim kullandığım başka platformlar var da bunda cesaret edemiyorum ne yalan. 60-70 çok iyi fiyat ama yaza kadar bekleyebilirmiyim o mechul :) Tabi ikinci kolda mutlaka alacağım.

tabi 500 gb hafızalı ps4 içinde digital indirmelerde en fazla ne kadar oyun olabilir oda var. Gerçi oyunlar bittikçe silme yapabilirim. arşiv olarak kalamaz işte..
    Dostum verdigi oyunlar yetmiyor. Ben de senin mantikla hareket ettim. İlk basta fifa 18, ucnharted, gta v aldim. Plus oyunlari yeter bana dedim. Ama yetmedi. Sacma sapan oyunlari verdi hep (bloodborne haric). Far cry, gran turismo, battlefield, nfs, mortal kombat, nba gibi oyunlari kolay kolay vermez plus. Mecbur indirim oldukca aliyorsun.

Ama online oynamak icin sart. Bazi oyunlarin zevki de online’da cikiyor. Battlefield 1 gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• K.B.V. kullanıcısına yanıt
    Buradan çıkacak sonuç sıfır kol, plus ve fifa olmazsa olmaz sonra da peyder pey diğer oyunları almak olacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • God of War indirime girer mi 1.5 senedir ps4e dokunmadım sirf bu oyun icin geri açıcam ama beklesem mi bilemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0F7B056BC

God of War indirime girer mi 1.5 senedir ps4e dokunmadım sirf bu oyun icin geri açıcam ama beklesem mi bilemedim.
    önümüzdeki ay plus verir
  • çok iyi satıyor.1 aydan önce indirime girmez.girsede önsipariş fiyatına iner fiyatı
    bakalım fiyatı nasıl değişme gösterecek.ona göre diğer çıkacak oyunlar için bir yol izleriz alırken.
  • Arkadaşlar oyunsuzluktan kafayı yiyeceğim, lütfen bana oyun önerir misiniz :(

Oynadığım oyunlar: GoW 3, God of War, Uncharted 1-2-3-4-Kayıp Miras, The Last of Us, Witcher 3, Horizon Zero Dawn, South Park The Fractured but Whole, Injustice 2, Hellblade Senua's Sacrifice.

Genellikle RPG oyunlardan çok hoşlanıyorum, mümkünse Türkçe ya da İngilizcesi hafif olan RPG tarzı oyun önerir misiniz? Oyun açlığı çekiyorum
  • ibrhmshn İ kullanıcısına yanıt
    Ac origins. Ac revelationsdan sonra oynadığım ve keyif aldığım tek ac oyunu. Al pişman olmazsın.
    İngilizcesi hafif- orta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 30 Nisan 2018; 21:48:23 >
    Bloodborne ve Dark Souls 3 sinir krizi geçirtebilir ama iyi oyunlardır.

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    AC serisini hiç sevmiyorum ya, biraz Origins oynadım arkadaşta da beni sarmadı açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lotalan

Bloodborne ve Dark Souls 3 sinir krizi geçirtebilir ama iyi oyunlardır.
    Akşamları stres atmak için oyun oynuyorum, streslenmek için değil :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrhmshn

Akşamları stres atmak için oyun oynuyorum, streslenmek için değil :D

Alıntıları Göster
    Nier Automata öneririm. Sinir krizi de gecirtmez. Rehabilitasyonu kuvvetlidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam origins acnin diğer tüm oyunlarına benzemeyen bir oyun. Açık dünyası da devasa. Ama siz bilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

çok iyi satıyor.1 aydan önce indirime girmez.girsede önsipariş fiyatına iner fiyatı
    bakalım fiyatı nasıl değişme gösterecek.ona göre diğer çıkacak oyunlar için bir yol izleriz alırken.
    Teşekkürler bilgilendirme için.

@hagiosmann Plus kullanmıyorum maalesef.
  • Horizon Zero Dawn™ Complete Edition tavsiye eder misiniz? Dlc güzel mi?

• moustapha129 M kullanıcısına yanıt

alınır , sırf kar efekti için bile dlc alınır yani
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Kar severim hocam o zaman tamam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: moustapha129

Kar severim hocam o zaman tamam :)
    Karı kim sevmez😂😂

• Merhabalar indirimden overcooked aldım ancak oynayacak pek arkadaş olmayınca zevki çıkmıyor. Eğer oyuna sahip olan varsa shareplay üstünden oynayabiliriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djangobjk

Plus üyeliği yok sanırım şimdilik sizin
    ben ps4 dü aldığımda + 3 kutulu oyun ve yanında 3 ay bedava psn cart vardı paketin içinde o yüzden şu anda psn online aboneliğim açık ama ps4 yeni aldığım ilk 2 ayda kullanmamıştım ve indirimli olan bloodborne game of the year edition almıştım 60 tl indirimli fiyatına birde online psn aboneliğin ekstra bazen özel indirimleri oluyor ama her oyunda değil

örnek

bu oyunuhttps://store.playstation.com/tr-tr/product/EP9000-CUSA08809_00-SOTC0000000000EU

psn online paketiniz yoksa bile 74 tl ye alabiliyorsunuz ama dediğim gibi bazı oyunlarda

https://store.playstation.com/tr-tr/grid/STORE-MSF75508-BIJ18PS4/1

aynı şekilde burada sunulan bütün oyunları psn online aboneliğimiz olmasa bile alabiliyorsunuz

ekstra online psn aboneliğinde indirim var ama bu her zaman olmuyor ve her oyunda da olmuyor kısıtlı yani zaten ekstra psn indirimi olursa sarı etiket çıkar oradan anlarsınız yani indirimli oyunları psn online aboneliğiniz aktif olmadan da alabilirsiniz örnek linkteki gibi

• 
Sayfa: önceki 16441645164616471648
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.