Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1645. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Black_Ang3l , Black_Ang3l , saameet_06 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
76.115
Cevap
1.561
Favori
3.779.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16431644164516461647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: torossidis

Herkese merhaba yaz için bir kaç oyun almayı düşünüyorum. Mevcut Oynadığım oyunlar;

Witcher 3, uncharted 1-2-3-4, Drive club, untildawn, TOM CLANCY'S THE DIVISION, bloodborne , battlefield 4 ve hardline, Nfs rivals ve 2015, battleborn ve cod infinite war

oyunları genelde indirimde almaya özen gösteririm, şu oyunları kesin al dediğiniz var mı?

LAst of us ve god of war düşünüyorum indirimleri takip ediyorum. Sizlerden de bir kaç öneri alırsam iyi olur. Teşekkürler şimdiden herkese
    Dark Souls 3, Hellblade (bu daha düşebilir gerçi?) Humble bundle da al o oyunları oynamadıysan güzel oyunlar; Metal Gear'lar; Nioh da olabilir belki...
  • yeni ps4 aldım fakat hiç oyun yok elimde. Plus aboneliğide yapmadım henüz. Benim ihtiyacım olan oyun Fifa 18 . onun haricinde kutulu oyunlara mı yoksa plus aboneliği 15 aylık yaptırıp digital oyun mu satın alacağım hala karar veremedim. Ayrıca bir kol daha almalıyım ufak hesap yapınca , plus fifa ve tek kol 500 leri geçecek. İlk aşamada nasıl yol izleyebilirim. Öneriniz var mı ?.
    ayrıca online oyunlar haliyle uygun oluyor ve 179 tl üyelik her türlü parasını çıkarıyor mu?
    Birde ödeme yöntemlerinde kredi kartı taksit vs yapıyorlar mı?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djangobjk -- 30 Nisan 2018; 13:2:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djangobjk

yeni ps4 aldım fakat hiç oyun yok elimde. Plus aboneliğide yapmadım henüz. Benim ihtiyacım olan oyun Fifa 18 . onun haricinde kutulu oyunlara mı yoksa plus aboneliği 15 aylık yaptırıp digital oyun mu satın alacağım hala karar veremedim. Ayrıca bir kol daha almalıyım ufak hesap yapınca , plus fifa ve tek kol 500 leri geçecek. İlk aşamada nasıl yol izleyebilirim. Öneriniz var mı ?.
    ayrıca online oyunlar haliyle uygun oluyor ve 179 tl üyelik her türlü parasını çıkarıyor mu?
    Birde ödeme yöntemlerinde kredi kartı taksit vs yapıyorlar mı?

Teşekkürler.
    Fifa'yı internetten oynamak istiyorsan plus şart, her ay ps plus oyunu da veriyorlar AAA oyunları ender verseler de idare eder. Fiyatı çıkarır mı, değebilir ben internetten oynamıyorum o yüzden ben almadım ama netten oynayacaksan her türlü mecbur abonelik. Dijital oyun daha uygun fiyatlıdır kutuludan, indirimleri takip edersin, tanıdık ps4 sahibi varsa Fifa 18 için kardeşlik de yapabilirsin daha uygun bir fiyata gelir. Taksit yok benim bildiğim, kolay gelsin.

• lycantrophic kullanıcısına yanıt
    Kutulu Fifa plus tan daha uygun satılıyor piyasada sıfır 180 civarında bulunuyor. Kutulu oyunda alsam plus aboneliği ile online oynayabiliyorum doğru anladım değil mi?
    Kardeşlik olayına açıkçası aklım çalışmıyor. Okudum baya karıştı kafam :)
    Teşekkür ederim.
  • djangobjk kullanıcısına yanıt
    Plus dediğin şey Oyunları online oynamaya ve indirimli oyun almaya yarıyor.online oynayacaksan plus şart ve ayrıca ayda iki tane de oyun veriyorlar bazen iyi çıkıyor bazen değil.

FIFA 18 İndirimlerde 90 TL'yi gördü dijitalde yakında belki de 60 70 civarına düşebilir en kötü yazın düşer.

Kardeşlik konusuna gelince Yeni başlayanlar için biraz karışık evet ,forumda konusuda var oyun takas satış fakat dolandırıcı da çıkabiliyor.

Ne almak istiyorsan yazarsan sana ona göre yorum yapabilirim sen şimdi ne almak istiyorsun ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustang_88 kullanıcısına yanıt
    benim önceliğim Fifa 18

Aslında Pes 2018 de olabilirdi ondaki indirim bitmiş digitalde.

Daha sonra online aylık verdiği oyunlar yeter diye düşünüyorum. Birde koleksiyone Nfs eklerim o kadar.Açıkçası formda kardeşlik olarak yönettiğim kullandığım başka platformlar var da bunda cesaret edemiyorum ne yalan. 60-70 çok iyi fiyat ama yaza kadar bekleyebilirmiyim o mechul :) Tabi ikinci kolda mutlaka alacağım.

tabi 500 gb hafızalı ps4 içinde digital indirmelerde en fazla ne kadar oyun olabilir oda var. Gerçi oyunlar bittikçe silme yapabilirim. arşiv olarak kalamaz işte..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djangobjk -- 30 Nisan 2018; 13:54:40 >
    Basit bir şekilde forumdaki kardeşlik meselesini açıkladığım bir konum mevcut hocam. Dilerseniz bakabilirsiniz yardımı olur büyük ihtimalle.

https://forum.donanimhaber.com/ps4-primary-secondary-hakkinda-basit-anlatim-kardeslik-mevzusu--132332480#132332480

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Mühendis kullanıcısına yanıt
    paylaşım için teşekkürler.
    Hem konuyu güncel tutmak, hemde benim gibi burada bu konuda acemi, yeni cihaz almış kişilere faydası dokunacaktır.
    Online oynayacaksanız plus şart mecbur alacaksınız artık burada kaçış yok.

Pes18 in online oynanan kısmı pes18 lite ücretsiz diye biliyorum. Bi araştırın.

En azından indirime kadar idare edin dediğim doğruysa

Cihaza harici disk takabiliyorsunuz böylece daha fazla yerlluyor her ps dörde takılıyormu onu tam bilmiyorum ama sizinki hangi model

Plus kışın 130 gibi bir fiyatta aslında yazın yine indirim gelebilir gerçi şuan da 15 aylık 180 TL ama emin değilim indirim geleceğine yazın

• quote:

benim önceliğim Fifa 18

Aslında Pes 2018 de olabilirdi ondaki indirim bitmiş digitalde.

Daha sonra online aylık verdiği oyunlar yeter diye düşünüyorum. Birde koleksiyone Nfs eklerim o kadar.Açıkçası formda kardeşlik olarak yönettiğim kullandığım başka platformlar var da bunda cesaret edemiyorum ne yalan. 60-70 çok iyi fiyat ama yaza kadar bekleyebilirmiyim o mechul :) Tabi ikinci kolda mutlaka alacağım.

tabi 500 gb hafızalı ps4 içinde digital indirmelerde en fazla ne kadar oyun olabilir oda var. Gerçi oyunlar bittikçe silme yapabilirim. arşiv olarak kalamaz işte..
    Aynı durumu yaşıyorum bende :)

Acaba Fifa 18 i alsam mı , yoksa beklesem fiyatı düşer mi ikilemindeyim...
  • baranyilmaz B kullanıcısına yanıt
    Tabii ki düşecek sadece 60 70 civarına mı 80 90 civarına mı o bilinmez (en geç temmuz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustang_88 -- 30 Nisan 2018; 14:51:57 >
  • mustang_88 kullanıcısına yanıt
    pes 2018 lite eğer o şekilde oluyorsa mantıklı şimdilik idare eder.Aslında ücretsiz kategoriden indirmiştim de onu bilmiyordum açmamıştım henuz.Plus ta bazı oyunlar var aylık ücretsiz dışında (ücretsiz yazan) bunlar tam sürüm eski oyunlar mı oluyor yoksa demo olarak mı veriyorlar. Yani plus olmadan oynamaya devam edebilecekmiyim bilmiyorum. Bilgilendirme için ayrıca teşekkür ederim
    Açıkçası tam anlayamadım ama ücretsiz online oynanan oyunlar var oyunun içinde mikro ödeme alan galiba onlardan bahsediyorsun

• quote:

pes 2018 lite eğer o şekilde oluyorsa mantıklı şimdilik idare eder.Aslında ücretsiz kategoriden indirmiştim de onu bilmiyordum açmamıştım henuz.Plus ta bazı oyunlar var aylık ücretsiz dışında (ücretsiz yazan) bunlar tam sürüm eski oyunlar mı oluyor yoksa demo olarak mı veriyorlar. Yani plus olmadan oynamaya devam edebilecekmiyim bilmiyorum. Bilgilendirme için ayrıca teşekkür ederim
    dijital sürümünün düşmesini bekle derim ben fıfa 18 i psnde 80 - 90 arasına görmüştüm bir ara birde kol alacağım demişsin bekle derim bence oyunun fiyatını düşmesini

ben kendim genelde ps4 özel oyunlarını alıyorum örnek bu oyun bir ara untıl dawn 45 lere düştü psnde şimdi 104 tl ye çıkmış gene yazın bir daha indirim yaparlar

birde the order 1886 30 tl ye almıştım şimdi 119 tl ye çıkmış
    https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP9000-CUSA00076_00-TO1886GAME000000

kutulu dijital olayı ise bazen dijital daha ucuz oluyor bazende kutulu yani oyunu alacağın zaman kutulu fiyatını da bakmanı öneririm bazen psn indirim düşünce kutulu oyunlara da indirim sunuyorlar

kardeşlik konusu ise bende yeni ps4 kullanıcısıyım bu konuda pek bilgim yok ama benim tavsiyem güvendiğiniz bir kişiyle psn kardeşlik yapmanızdır uzaktan birisi ile sıkıntı çıkabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 30 Nisan 2018; 15:21:34 >

• arkadaşlar aranızda firewatch ve the escapist almak isteyen varsa ortak olabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

Tabii ki düşecek sadece 60 70 civarına mı 80 90 civarına mı o bilinmez (en geç temmuz)
    Temmuz gibi 80-90 baremine gelse almak mantıklı değil sanki..

Fifa 18, 29 Eylül de çıkış yapmıştı, 19 da o tarihler de olabilir.

2 ay bekleyip , üstüne biraz daha koyup 19 u almak daha iyi sanki..
    Temmuz ayına kalmayabilir indirim ,daha mayıs ayına bile girmedik iki haftada bir indirimler geliyor.

Ayrıca en son 90'a düşmüştü ondan daha da aşağı düşeceğine eminim ama son kararım değil işte:-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustang_88 -- 30 Nisan 2018; 15:36:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

Temmuz ayına kalmayabilir indirim ,daha mayıs ayına bile girmedik iki haftada bir indirimler geliyor.

Ayrıca en son 90'a düşmüştü ondan daha da aşağı düşeceğine eminim ama son kararım değil işte:-)
    Benim düşüncem Mayıs ayında ki indirimleri beklemek, en azından indirim gelecek mi onu görmek..

Yoksa Haziran başı gibi alıp en azından 4 ay oynama düşüncesindeyim :)
    Mantıklı. Ama dörtay içinde 150 lerden fazla vermeye gerek var mı oda tabi herkesin kendi alacağı kararı saygı duymalı

• harce74 kullanıcısına yanıt
    Plus üyeliği yok sanırım şimdilik sizin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 16431644164516461647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.