Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1559. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 7 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü5 Mobil2 iOS
5 sn
76.198
Cevap
1.562
Favori
3.787.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
26. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 15571558155915601561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -RAUL

Selam arkadaslar,

Bilen arkadaslar sorularımı cevaplayabilir mi?

1- Horizon Zero Dawn almaya değer mi? Eğer değer ise direk oyunu mu alayım complete edition u mu alayım? Compelete edition da oyunun ek görevleri (DLC) ler mi var yoksa oyunun görsel etkisi cart curt şeyler mi? Bana biraz öyle geldi anlamadığımdan size sorayım dedim ve son olarak bu oyun tek oyun mu yani 2si 3ü falan var mı ?

2- The last Guardian almaya değer mi ? Videolardan cok anlamadım nasıl bir oyun?

3- Son olarak Killzone shadow fall anladıgım kadarıyla bir seri oyun. Bu serinin ilk oyunu değil galiba eğer bunu alırsam hikayeyi anlamadan sacma sapan mı oynamıs olurum yoksa her oyun farklı bir hikaye gibi bisey mi?

Yanıtlarınızı bekliyorum. Özellikle ilk oyun hakkında.

Horizon Zero Dawn ı İngilizcen varsa kesin al oyna, dlc yi ben sevmedim ama sen sevebilirsin bilemem ama ana oyunu kesin al.
    The last guardian çok seveceğini sanmıyorum videolarını izle, daha çok bulmaca tarzı bir oyun.
    Nathan Drake Collection ise bir efsanenin ilk 3 oyunu, ilk oyun biraz tırt olsada 2 ve 3. oyun çok iyidir. Hiç oynamadıysan şiddetle oynamanı tavsiye ederim. Sonra da 4. oyunu ve son çıkan uncharted lost legacy i alır oynarsın keyifle, hepside Türkçe dublaj ve alt yazılı daha ne olsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 8 Mart 2018; 5:04:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Last Guardian Rime ile benzerlik gösteriyor mu? Bulmaca tarzı deyince aklım ona gitti Rime'ı çok beğendim ben.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: auslaender

Last Guardian Rime ile benzerlik gösteriyor mu? Bulmaca tarzı deyince aklım ona gitti Rime'ı çok beğendim ben.

Yok hocam onun gibi değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyond two souls heavy rain collection aldım. Beyond türkçe, heavy rain türkçe değil. Normalde böyle mi? Heavy rain de türkçe olması gerekmez mi?

• Heavy rain türkçe deyil hocam. normal yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Santa_Monica

quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Selam arkadaslar,

Bilen arkadaslar sorularımı cevaplayabilir mi?

1- Horizon Zero Dawn almaya değer mi? Eğer değer ise direk oyunu mu alayım complete edition u mu alayım? Compelete edition da oyunun ek görevleri (DLC) ler mi var yoksa oyunun görsel etkisi cart curt şeyler mi? Bana biraz öyle geldi anlamadığımdan size sorayım dedim ve son olarak bu oyun tek oyun mu yani 2si 3ü falan var mı ?

2- The last Guardian almaya değer mi ? Videolardan cok anlamadım nasıl bir oyun?

3- Son olarak Killzone shadow fall anladıgım kadarıyla bir seri oyun. Bu serinin ilk oyunu değil galiba eğer bunu alırsam hikayeyi anlamadan sacma sapan mı oynamıs olurum yoksa her oyun farklı bir hikaye gibi bisey mi?

Yanıtlarınızı bekliyorum. Özellikle ilk oyun hakkında.

Horizon Zero Dawn ı İngilizcen varsa kesin al oyna, dlc yi ben sevmedim ama sen sevebilirsin bilemem ama ana oyunu kesin al.
    The last guardian çok seveceğini sanmıyorum videolarını izle, daha çok bulmaca tarzı bir oyun.
    Nathan Drake Collection ise bir efsanenin ilk 3 oyunu, ilk oyun biraz tırt olsada 2 ve 3. oyun çok iyidir. Hiç oynamadıysan şiddetle oynamanı tavsiye ederim. Sonra da 4. oyunu ve son çıkan uncharted lost legacy i alır oynarsın keyifle, hepside Türkçe dublaj ve alt yazılı daha ne olsun?

Teşekkürler.

İlk oyunun TR desteği olmadıgını bilmiyordum. Dün farketmemisim.

Diger oyun için
    Oyunların içine tek tek girince TR dublaj ve altyazı özelliğini gösteriyor ama Uncharted™: The Nathan Drake Collection ' linkine tıklayınca orada TR dub ve altyazı yok? Collection alınca TR versiyonu olmayabilir mi?

Bir de bu ilk oyunu eyvallah. Birde lost legacy(kayıp hazine) var dediniz. Bir de store da Uncharted 4 bir hırsızın sonu var diyor. Lost legacy için 4 yazmıyor o sanki 3.5 gibi bisey mi

• -RAUL kullanıcısına yanıt
    Collectionda TR altyazı ve dublaj var

Kayıp Miras için 4.5 demek daha doğru olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 8 Mart 2018; 8:52:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nathan Drake Collection Türkçe hocam, 3 oyun beraber onda. Uncharted 4 ile seri bitiyor. Uncharted Lost Legacy ise Uncharted 4 ten sonra geçen ayrı bir macera, orada baş karakter kadın. Nathan Drake yok yani. 3,5 değilde 4,5 aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 8 Mart 2018; 8:51:57 >
  • horizon zero down far crya mı benziyor

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

Heavy rain türkçe deyil hocam. normal yani

Teşekkür ederim hocam. Türkçe olsaydı süper olurdu.

• barisdragon B kullanıcısına yanıt
    [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 21 Mart 2021; 11:8:9 >
  • Uncharted collection ı kesinlikle oynayın arkadaşlar ilk oyunların cilası çok güzel atılmış ben seriye 4 ile başlamıştım. 1 ve 2 bitirdim 3 e niyetliyim şimdi. Zaten dublajda Okan yalabık çok başarılı bir iş başarıyor. Her oyun şöyle titiz dublajlansa ne güzel olacak.

• selamlar,

driveclub alacağım, bikaç versiyon var.

hangisini almalıyım?

• spidey99 kullanıcısına yanıt
    Driveclub yerine Grand Torismo Sport almanı tavsiye ederim, illa Driveclub diyorsan standart 39 TL lik paketi alabilirsin. (Bu pakette oyundan soğuyacağın için DLC vb. gerek kalmayacak

• Horizon indirime girmis alacaktimki.Kutulusuda ayni fiyatmis kafam karisti?

• shadow of the beast alınmaz mı amiga klasiği

• quote:

Orijinalden alıntı: IIHAYALPERESTII

Horizon indirime girmis alacaktimki.Kutulusuda ayni fiyatmis kafam karisti?

full paket almanızı öneririm DLC si güzel olmuş

• barisdragon B kullanıcısına yanıt
    11 TL gibi bir fiyata kesinlikle kaçmaz.

• Horizon zero dawn alsam bile yazın oynayabileceğim memlekete gidince üniversite dolayısıyla sizce almalı mıyım yoksa yazın gidince mi indirim beklemeli

• nano6824 kullanıcısına yanıt
    Acele etmeyin gittigidiyoru takip edin arada ucuz saticilar oluyor. Sifirini teb indirimiyle 44₺’ye edindim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 15571558155915601561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.