Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1553. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ersno , isotam35 , carpenic , iissoo35 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir - 10 Masaüstü2 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
76.192
Cevap
1.562
Favori
3.786.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
33. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 15511552155315541555
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an giremiyorum siteye ama sabah baktığımda çok fazla indirim vardı hatta çizelgeden tarih baktım eski olabilir mi diye, 06.03.2018 yazıyordu indirimlerde çift fiyat vardı bir normal indirim birde plus indirimi. Aklımda kalanları yazayım hatta COD WWII %35, Last of us %50 bitek bunlara baktım plusa özel olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamerasker -- 6 Mart 2018; 12:42:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tamerasker kullanıcısına yanıt
    nerden baktık hocam ben baktım the last of us 119 tl

Anladım, onların hepsi geçen haftaki Critics’ Choice Sale indirimleri, bu gece sona erip yenileri gelecek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    TR değil US PSN indirimleri onlar, Last of Us almak istiyorsan amazon.comdan 10 usdlik gift card ile alabilirsin, yalnız us psn olduğu için oyunda Türkçe altyazı olmaz

• bilmiyorum hocam us psnde miydi onlar? cünkü tr de olsa bir kaç haftadır cod ww 2 bekliyorum istek listemde görürdüm geçen hafta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamerasker -- 6 Mart 2018; 14:2:4 >
  • crwly kullanıcısına yanıt
    Evet split-screen özelliği bulunuyor oyunda.

Evet, us psnde halen geçerli olan indirimler onlar ama öyle çok güzel indirimler değil bana sorarsan, parite çok yükseldi TR indirimlerinin yanına yaklaşamıyırlar

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Evet, us psnde halen geçerli olan indirimler onlar ama öyle çok güzel indirimler değil bana sorarsan, parite çok yükseldi TR indirimlerinin yanına yaklaşamıyırlar

Hocam bende sevinmiştim COD WW2 indirime girecek diye :)

Girer bakarsın, umudunu kesme

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Anladım, onların hepsi geçen haftaki Critics’ Choice Sale indirimleri, bu gece sona erip yenileri gelecek

hocam bize de uğrasınlar ya :D bi iki tane alcaz oyun. mart sonunu mu bulur acaba?

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Sizce Last of Us'ın yaz sonuna kadar Plus ile bedava verilme ihtimali var mı? 30-35 tl olsa plussız da alınabilir ama orda 10$ iken burda 49 tl olması pek makul değil Tr kullanıcıları için.

• quote:

Orijinalden alıntı: auslaender

Sizce Last of Us'ın yaz sonuna kadar Plus ile bedava verilme ihtimali var mı? 30-35 tl olsa plussız da alınabilir ama orda 10$ iken burda 49 tl olması pek makul değil Tr kullanıcıları için.

oyun plusa bedava verilme ihtimali yok bence.sonucda her playstation alanin mutlaka alip oynadigi bir oyun. ayrica merak ettiğim bir konu 10dolar 38lira yapar bizde 49 lira 11lira fark icin neyi nicin bekliyosun 10lira nedir nelere vermiyoruzki. oyun 100lira olurda 35-40 a duşsun diyeni anlarimda senin istedigin fiyatla oyunun fiyati arasinda 10-15lira fark var. al oyna güzel kardesim bu kadar ince hesap yapmayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Ben oyunu çok önceden kutulu olarak alıp oynadım zaten hocam. Oyunu sattım ama arşivimde bulunsun istiyorum. Dip fiyattan dijitalini alıcam. Plus ile verilme durumu varsa boşuna almış olmayayım diye sormak istedim sadece. Genelde oyunların Tr fiyatları Us ile dengeli oluyor ama LoU için tutarsızlık söz konusu.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Sen dolar üzerindenmi para kazanıyorsun?

İşsizim hocam.

• yeni indirimler ne zaman gelir tahminen?

• quote:

Orijinalden alıntı: auslaender

Ben oyunu çok önceden kutulu olarak alıp oynadım zaten hocam. Oyunu sattım ama arşivimde bulunsun istiyorum. Dip fiyattan dijitalini alıcam. Plus ile verilme durumu varsa boşuna almış olmayayım diye sormak istedim sadece. Genelde oyunların Tr fiyatları Us ile dengeli oluyor ama LoU için tutarsızlık söz konusu.

Hocam ben de oyunu kutulu iki kere bitirip sattım, aynı sizin gibi ileride hem oynamak hem de arsivimde bulunsun diye dip fiyattan almak istiyorum, o yüzden size katılıyorum ve biraz daha beklenirse oyunun fiyatı 30 TL lere düşer bence bu yüzden beklemekte fayda var..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metro redux oyunu ilgi çekici güzelmiş,tam bu saatlerde oynancak oyun 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrhmshn

yeni indirimler ne zaman gelir tahminen?

Gece 03.00 de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hoca gece 3 de derken gece 3 demi başlıyor yoksa anlık indirimler mi oluyor anlayamadım tam olarak.

• Uncharted 1-2-3 ne oyun yapmış adamlar hepsini 3 günde bitirdim 4 ü arkadaşlarda oynamıştım ama fazla tat alamadım indirim falan olsa evde yanlız başıma satın alıp oynasam.Yanlız oynamanın tadı bir başka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 7 Mart 2018; 0:25:17 >
  • 
Sayfa: önceki 15511552155315541555
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.