Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1552. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 5 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü5 Mobil3 Android
5 sn
76.181
Cevap
1.562
Favori
3.785.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
50. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 15501551155215531554
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: canemre363

Last of us ı ortak alabilirz hatta :D ariyorum satan yok hala

Şuan 1 2 oyun var yetiştirmem gereken eğer almamış olursan alırız fakat eğer acelen varsa aslında satanlar var ben denk geldim. Satılık ilanlar grubuna bakıyorsun dimi? 3 gün önce falan koyulmuştu ilan
  • tiestoly kullanıcısına yanıt
    Fiyata yüksek diyolar hocam yoksa biliyorum da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yani 60 tl görmüş yakın zamanda. Pri hakkı 36 yapar.

Eskiden 45 tl görmüş. Pri hakkı 27 tl yapar.

daha da aşasına satacaklarını sanmıyorum. belki 25 falan bulursun o da zor ihtimal. ama 30 tl gördüm biri satıyordu. satmış da olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

far cry primal i tek başına indirime koymamışlar saçma sapan bir iş illa fc4 ile beraber almak niye

far cry 4 ün aynısı olduğu için primial ayrı ayrı satmak istememişlerdir.
  • watch dogs 2 fena değil. tek sıkıntı coop a dahil ediyor kafasına göre. ben yan göreve giderken bakıyorum adamın biri kaçıyor kovalasana 60 59 58 saymaya başlamış. online setting falan kapattım hala onlar çıkıp duruyor sağdan soldan. anlamadım gitti. neyse güzel oyun bi oturuşta akşamı ettirdi. şu kurukafa research görevlerini seviyorum ben. bulmacalı olunca ilgimi çekiyor..
    watch dogs 1 complete neden girmemiş ki indirime. 40tl bulursam alırım onuda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • watch dog 2 bende oynadım, hiç beğenmedim oyunu nedense. Belkide arkadaşın dediği bulmaca çözme işini sevmediğim içindir. Oyuna başladım 1 saat kadar oynadım bir aydır hiç açmadım bir daha. Kişiden kişiye değişiyor bu oyun işi resmen. O yüzden videolarını izleyip almak en mantıklısı oyunları.
  • Aklımda oyun alma fikri yoktu, Origins 119 görmüş, kaçırmam gibi :) Zaten 119 altını daha görmemiş sanırım. Deluxe gold vs vs tarzı paketleri almak isterdim ancak o paraları vermekte istemiyorum. Zaten hali hazırda oyunlar var.

Başka kaçırılmayacak indirim yok sanırım ?
  • Assassin's Creed Chronicles – Trilogy

store'da 20,99 TL enpara ve kredi kartımı kabul etmediği için alım yapamıyorum maalesef. bu oyunu ortak almak isteyen arkadaş varsa sec ya da pri hakkını paylaşabiliriz.
  • oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    50 60a duser zamanla. Neden dusmesin?

• By___Muzzy kullanıcısına yanıt
    Bende de en para var şuana kadar herhangi bi sorun yaşamadım,bankayla iletişime geç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 5 Mart 2018; 17:50:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Store'da kur güncellemesi oldu mu?

• Store'da Driveclub için şöyle bişey çıkıyor. Plus sahiplerine bedava mı verildi oyun? Baktım indirme seçeneği yok

• Steep oynayan var mı

Tavsiye eder misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: eaizmir

Steep oynayan var mı

Tavsiye eder misiniz

çok zor kontrolü tavsiye etmem

• auslaender kullanıcısına yanıt
    https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP9000-CUSA00003_00-XXXXDRIVECLUBPSU?emcid=pa-st-111284

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP9000-CUSA00003_00-XXXXXXXDRIVECLUB?emcid=pa-st-111284

2 link var birinden alinamiyordu. Hangisi şu an göremiyorum satın aldığım için. Yalnız indirimde 15 tl ye inmişti bu fiyata alınmaz.

• stylerbb kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Normal fiyatı 45 tl gözüken alınabiliyor şu anda ama ben de indirimi beklerim madem 15 e düşecekse wishliste ekledim.

• US PSN'de baya toplu bir indirim gözüküyor psprices sitesinde, acaba TR'ye de gelir mi?
    https://psprices.com/region-us/index

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamerasker -- 6 Mart 2018; 9:50:0 >
  • tamerasker kullanıcısına yanıt
    Eminim gelecek 😁 inş geç kalmazlar

• borderlands: the handsome collection 29,99 tl

bu oyunda, aynı ekranda 2 kişi oynanabiliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: tamerasker

US PSN'de baya toplu bir indirim gözüküyor psprices sitesinde, acaba TR'ye de gelir mi?
    https://psprices.com/region-us/index

Ben yanlis bir yere mi bakiyorum? Gordugum sadece 3 tane yeni indirim var, gerisi gecen haftaki Critics' Choice Sale indirimleri, asil bu haftanin indirimleri bu gece gelecektir.

• 
Sayfa: önceki 15501551155215531554
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.