Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1314. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tojblok , darkraider Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir (4 Mobil) - 10 Masaüstü5 Mobil
5 sn
76.190
Cevap
1.562
Favori
3.786.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
52. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 13121313131413151316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Henüz yok hocam bir bilgi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ceh.meh C kullanıcısına yanıt
    Sony PS3te de bu durumu yaşamış, cihaz ilk çıktığında zarar etmeyi göze alıyor. PS3'ten kar etmesi 4 seneyi bulmuş:

https://www.digitaltrends.com/gaming/playstation-3-finally-turning-a-profit-on-each-console-sold/

PS4'le ilgili de çıkış zamanıyla ilgili zarar ettiğine dair yazılar mevcut:

https://www.gamespot.com/forums/system-wars-314159282/sony-we-will-lose-60-per-every-ps4-sold-so-buy-our-29451630/

Şimdi muhtemelen teknolojinin gelişip ucuzlamasına bağlı konsoldan ettiği zararı kara geçirmiştir ama asıl karı Playstation Plus, Now vs vs.. ve oyunlardan elde ettiği de bir gerçek. PS4 gönderecek arkadaşın cihazına da talibim.

• Devil May Cry 4 indirime girmiş aldım hemen oynamamıştım. Resident Evil 0, DMC Definite edition gibi oyunlar da indirimde sanırım onları da alacağım

Bu arada şu konsol fanlığı ne ilginç bir mevzudur, şaşırarak okuyorum valla
  • Playstation'ların ömrü 6-7 sene arası olmuş şimdiye kadar. PS pro, PSVR gibi cihazlar da daha yeni piyasaya çıkmışken zaman çizelgesine de uygun olarak PS5 2019'dan önce çıkmaz.

• 12 indirimin sızıntısı olamayacak sanırım hala ses seda yok, geçen sene bu 12 indirimi son gününde hepsini tekrar aynı indirim oranı ile satışa sunmuslardi gene öyle olur bence, indirimleri kaçıranlar üzülmesin derim

• Arkadaşlar uzun yıllar XBox kullanıp yakın zamanda PS4 Pro ile playstation a geçiş yapan biri olarak bişeyler yazmak istedim. Evet konsol olarak Xbox ı daha çok beğeniyordum gerek sessizliği olsun gerek online sistemi olsun gerek oyun kolu olsun hala çok beğeniyorum ama kardeşim oynayacak oyun yok ya yıllardır microsoft bir atak yapar exc oyunlar çıkarır doyasıya oynarım diye bekledim ama artık sabrım kalmadı ve gidip ps4 pro aldım. Şimdi uncharted serisi, god of war, the last of us, second son, bloodborne vs. hangi oyunu oynayacağımı şaşırdım geçen gün uncharted oyununu aralıksız 7 saat oynadım su içemeye bile gitmedim başından kalkamadım ben XBox da bu kadar aralıksız oyun oynadığımı hatırlamıyorun. Gerçekten şimdiye kadar playstation almadığıma çok pişman oldum ve neler kaçırdığımı görünce çok üzüldüm Eğer bf, halo gibi online oyunlar oynamak film izlemek gibi işler yapacaksanız XBox alabilirsiniz ama ben oyuncuyum doyasıya oyun oynamak istiyorum diyorsanız başka alternatif yok öyle tartışacak bir durumda yok gidip playstation alacaksınız

• fifa 18 100 tl olsada alsak
  • lycantrophic kullanıcısına yanıt
    PS5’in ne zaman çıkacağından ziyade ben ps4’ün ömrü için 2021’e kadar rahat götürür diye düşünüyorum zira konsol yeni çıktığında oyun kütüphanesinin oluşması da 2-3 yıl alıyor. Son örnekler olan ps3 ve ps4’te bu durumu hep yaşadık.

Bu arada Sky Force Reloaded çıkmış, geçen ücretsiz verilen Sky Force’u beğenenler göz atabilir, normal fiyat 30 TL, plus ile 24 TL

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir deli kuyuya taş atmış, kırk akıllı çıkaramamış...

Ps5 muhabbetinizin özeti... İndirim sayfası burası hatırlatalım lazım olur.

• lycantrophic kullanıcısına yanıt
    Ps3 2016ya kadar güncelleme almaya devam ediyordu bir de tek tükte olsa oyun çıkıyordu 2015sonlarında. (çıkış tarihi 2006.)

Aynı şekilde ps4 2013de çıkmış bir cihaz 2020-2023 e kadar oyunda çıkartır,güncellemeye de devam ederler.

• 2021 de çıkacak 5 ozaman alintilarsiniz bu mesajı

• ufukta deleted from big topic yazıları görüyorum doktor bey. heryerdeler
  • Arkadaşlar Wolfenstein: The Old Blood grafikleri hakkında fikir sahibi olan var mı acaba? Oynanışı, grafik kalitesi vs. nasıl acaba?
  • cio_cio kullanıcısına yanıt
    + new orderla beraber 30 ₺ olması lazım. ikisinide oynamadıysanız alın oynayın gayet keyifli güzel oyunlar.

• nba 2k18 sec hesaba talibim pm lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Seko

+ new orderla beraber 30 ₺ olması lazım. ikisinide oynamadıysanız alın oynayın gayet keyifli güzel oyunlar.

hocam ikisini de oynamadım, hatta new colussus'u aldım, ona başlamadan bunlara bir dalayım diyorum ama grafikler nasıl acaba o konuda yorumunuz nedir?

En son unharted collection aldım, grafiklere tahammül edemedim, oynayamadım hiç, bunlar nasıl acaba :)?
    oynarsın kötü değil.oyun güzel oldugu için grafikleri 2.plana atıyorsun.
    zaten yeniyi oynamadan önce oynaman gerekir senaryoyu kavrayabilmen için.hem de pratik yaparsın.
  • rerea kullanıcısına yanıt
    eyvallah teşekkürler.
    Old Blood u dün bitirdim. New Order'ı da geçen sene bitirmiştim. Old Blood grafiksel anlamda New Order'ın üzerine hiçbir şey koymuyor, hatta New Order'ın ek paketi gibi düşünebilirsin. Bence New Order'ı oynayan ve seven herkes Old Blood'ı da oynamalı. Yaklaşık olarak 8-10 saatlik bir oynanışı var ve oldukça keyif alarak oynadım. Konu olarak New Order'ın 2 sene öncesini anlatıyor.
    Collection zaten eski oyunlar. Wolf un grafikleri tatmin edici

• 
Sayfa: önceki 13121313131413151316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.