Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Bonjoy_xul , Neco. Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 12 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü4 Mobil2 iOS
5 sn
76.172
Cevap
1.562
Favori
3.785.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
16. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 13111312131313141315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler yeni çıkacak oyunlardan efsane olabilcek oyun var mı bildiğiniz beklediğiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devcitybg

NBA 2K18 indirimi saat kaca kadar?

4/12/2017 05:00 pm
  • aliuzm A kullanıcısına yanıt
    The Last of Us part 2

God of War

Death Stranding

Red Dead Redemption 2

Detroit Become Human

Spider-Man

Days Gone

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gertize -- 3 Aralık 2017; 21:58:40 >
  • Gertize G kullanıcısına yanıt
    Sony, bu oyunlarla katliam yapıp , ps5 'e dikey geçiş yapacak. (Bi ikisi exc değil heralde)

Bi salaklık yapmaz da oyunları beklendiği gibi bomba şeklinde çıkartıp 'arkası yarın' yani devamı ps5 te derlerse bizde ayıla bayıla 5'i alıcaz uçarı kaçarı olmayacak...

• Ps5 2019 un son çeyreği gibi ya da 2020 ilk 6 ayında gelir

• mantıklı olan sıra şu tanıtılan tüm oyunların çıkması, ardından uzun soluklu bir hava, boşluk... daha sonrasında ps5 ve tekrardan yeni tanıtılan efsane olacak oyunlar, 2018 i atlatınca duyrulabilir

• Beyler read dead oynamadım ben 2 si çıkmadan önce remastered hâli gelir mi sizce

• Şahsen PS5 çıkış tarihini en erken 2019 son çeyreği, en geç 2020 son çeyreğine kalmadan bekliyorum.

• En geç 2019 son çeyrek Ps5 için.

Bu arada Sony 2019'da PS5 çıkartmaz diyenler neye dayanarak söylüyor anlamıyorum. Yok 2018'de 2019'da çok oyun çıkartıyormuş bu yüzden yeni konsol çıkartmazmış. Sony bunca zaman yeni konsol çıkaracağı zaman en bomba oyunlarını bir önceki konsola çıkardı(1 sene öncesinden başlayarak ve yeni konsolun çıkacağı sene), ardından yeni konsolu çıkardı. 2005-2006'da Ps2'ye çıkan 2012-2013'te PS3'e çıkan oyunlar bunlara güzel örnek. Şimdi de 2018-2019'da Ps4'e çıkacak oyunlarda da tarih kendini tekrarlayacak.

Sony taktiğidir her zaman altın vuruşu yapıp konsol almayan kim kaldıysa onlara da konsol aldıracak geri kalan oyunları çıkarır. Ve ardından yeni konsolu duyurur.
  • PS 5, 2020 de anca çıkar. 2018 diyenler cidden saçmalıyor. Cep telefonu değil bu her sene üst modeli çıksın. Daha pro çıkalı 1 sene oldu. Oldu 2014 te Ps4 al, 2016-17 de Pro al, 2018 de Ps5 al. Bilgisayar ekran kartı gibi her iki senede bir cihaz değiştirelim
    Ayrıca Sony PS satışlarından para kazanmıyor ki hatta bir ara zararına satıyordu. Esas geliri oyun satışlarından elde ediyor. Yüzdesini bilmiyorum ama büyük bir komisyonu var her satılan oyundan. Düşünün 170-180 Euro’ya ps4 satıldı ama ps4 ün bir oyunu 59 euro (yeni çıkanlar) . 3 oyun parasına ps4 cihaz satıyor. Bu yüzden Sony mecbur kalmadıkça yeni konsol çıkarmaz çünkü esas geliri konsoldan elde etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceh.meh -- 4 Aralık 2017; 0:32:37 >
  • ceh.meh C kullanıcısına yanıt
    Doğru söylüyorsun fakat şöyle bir sorun var. Eakiden teknolojik gelişmeler bir anda olmazdı. Fakat şu anda devrim gibi hızla değişiklikler oluyor. Durum böyle olunca donanımda yetersiz kalıyor. Optimizasyon önemli fakat belki 2018deki oyunları 1080 @60fps yerine @30fps oynayacağız.

• Hayatında Atari-Nintendo-PS kültürü olmayan adamlar gelmiş burada kavga ortamı yapıyor pc ile kıyaslama yapıyor cidden acınacak haldesiniz.
  • ceh.meh C kullanıcısına yanıt
    50-60 milyon satmis bir konsol icin, "konsol satisindan para kazanmiyor" demek biraz iddiali bir cumle degil mi ? Ps Plus'tan kazandigi rakamlari zaten saymiyorum bile. Ps plus cok astronomik rakamlar kazandiriyor. Bence bu uclu icinden en az oyunlardan kazaniyodur. Oyundan kazanc ureticiye de gidiyo sonucta.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Sony PS satışlarından para kazanmıyor demişsin bunla ilgili bi yazı falan göster cihazı bedavaya veririm burdan birine.

Hocam merhaba cihazınızı alabilirim arkadaşıma hediye edicem

https://thgtr.com/sony-sattigi-her-ps3den-zarar-etmeye-devam-ediyor
    https://shiftdelete.net/sony-nin-ps3-ten-zarari-buyuk-4815
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Sony_Her_PS3_Slimden_40_Dolar_Zarar_Ediyor-2981.htm
    https://www.engadget.com/2009/12/11/sony-still-loses-about-40-on-every-ps3-slim-sold/

Şaka bir yana Ps3 zamanı zarar ediyordu. Ama artık akıllandı hem gereksiz maliyet yapmıyor daha düşük kalite bileşenler kullanıyor, hem de gelişen teknoloji ile bazı ürünlerin maliyeti ucuzladı. Bu yüzden Ps4'lerden zarar etmiyordur diye düşünüyorum

• radko kullanıcısına yanıt
    Hocam bununla ilgili olarak enis kirazoğlunun da açıklaması vardı Sony konsol satışlarından yok denecek kadar az kar ediyor, hatta başlarda kar edemiyordu diye. Üstte arkadaş haber bakımından da paylaşmış. Şu an kar kısmındadır konsolun üretim parçaları ve maliyetleri ucuzladığı için ama konsol ilk çıktığında Sony konsol satışından kar etmiyordu. Arkadaş haklı.

• Önceden öyleydi belki ama şuan kar ettiği tek yer bildiğim kadarıyla.

• Xbox one x sevilmedi kimse kendini kandırmasın. Giriyorum konuya; öyle alanlar bir-iki kutusunu çekip paylaşmış o kadar. Süper sessiz, süper sessiz de süper sessiz.... başka bir şey yazan yok konsolla ilgili. Bir de konsol oyunlarda donuyor diyenler var. Bozuk cihazı Microsoft ücretsiz tamir edecekmiş ehe ehe yaşasın Micro. (Böyle yazanlar da var yahu. Neden gelişmemis olduğumuzun özeti gibi)

• Ne kadar kel alaka tartışmalar indirim konusunda bir deli taş atiyor, sonrasi malum. Yukarilari okumayin yeni giren arkadaslar indirimle alakali birsey yok. Fanboy boy var, bir ps den su kadar kazansa var, xbox var, atışma var ama indirim yok.

• 3. Indirim belli oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

2018 de PS5 çıkacağını düşünen arkadaşlar nasıl bir rüya aleminde yaşıyor bilmek lazım.

PS5’i 2019 sonunda görme ihtimaliniz bile %50

Ama sizide anlıyorum tabii, One X %40 güç farkını koyunca sizde ister istemez hayallere kapıldınız ve PS5 hayalleri kurmaya başladınız. Böyle devam edin

Xbox one x,God of war 4 ü kac fps çalıştıracak acepp siz bilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 13111312131313141315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.