Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
76.183
Cevap
1.562
Favori
3.785.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
9. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 13081309131013111312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cyborg88

The Evil Within

Dead Nation

Wolfenstein Old Blood

Dying Light

Kill Zone Shadow Fall

Toplam:120 TL

Düşunceleriniz neler arkadaşlar ?

Dying Light'ı al, gerisini forumdan 10-15 TL'ye bulursun zaten.
  • nbanin satışları pek iyi değil diye biliyorum ama güzel indirim seveni varsa yapışın 2017 almıştım açıp 3luk bile atasım gelmedi cod ve ac originsin bu sekilde indirime gireceğini düşünmüyorum yılbaşında yine 30 35 civari indirim yapalarlar ac origins daha pc de bile kırılmadı ubisoft bunun ekmeğini bırakmaz ben 189a aldım ama param vardı umarım düşer sizde alırsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nba bekleyen için bulunmaz nimet çok iyi fiyat , cod ww2 süpriz yapar diye düşünüyorum ...

Ayrıca tekken7 bekliyorum gelsede alsak

• Kaptım bir nba:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydnksvl -- 2 Aralık 2017; 20:9:18 >
  • aydnksvl kullanıcısına yanıt
    Abi dün msj atmayı unuttum kusura bakma çıkmam lazımdı uzun zamandır oynamıyordum çok iyiydi oyun ayrıca tadı damağımda kaldı

• Maçtan sonra gel musaitsen martini henry keskin nişancı ile ava çıkalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

beyler hazır konusu açılmışken witcher türkçemi

Oyle bir rivayet var ama emin degilim

• nba çok iyi fiyat gibi. oynayanlar lütfen ayrıntılı yorum bırakabilir mi? hem bana hem almayı düşünenlere yardımcı olur. daha önce hiç nba oynamadım sizce değer mi;?
  • Fifa 18’de Nba kadar düşer mi acaba? Şu an bir tek onu bekliyorum. Multiye hiç bulaşmadım niyetimde yok zaten sırf kariyer modu için oynuyorum... Yorumlarda bu sene bayağı geliştirilmiş deniyor kariyer modu. Fifa 17 çok kötülediler 2 yıldır Fifa 16 oynuyorum, umarım Fifa 18 daha iyidir.

• Arkadaşlar hatanın sebebini bilen var mı?
    "We've encountered an error while processing your order. Please try again later."

Amazon'dan ps4 pro aldım, henüz gelmedi. Daha önce hiç aktif psn hesabım olmadı yeni açıp almayı deniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_eagle90

Aral game de indirim var. Bazi oyunlar bitmis bile. Mafia 3 colection 580 den 50 ye dusmus bitirmisler. Mortal combat 50 ye gitmis. Su an mafia 3 d&r da 50 tl.

http://www.dr.com.tr/kategori/Oyun-Konsol/Oyunlar/grupno=01319#/page=1/sort=price,asc/categoryid=0,10005,10771/parentId=10771/mediatypes=Playstation 4/lg=/price=undefined

https://www.aralgame.com/kampanya/yilbasi-kampanyasi-2017&:sks.S&filter_category_id=57

Almayin aldirmayin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ademoz05

Arkadaşlar hatanın sebebini bilen var mı?
    "We've encountered an error while processing your order. Please try again later."

Amazon'dan ps4 pro aldım, henüz gelmedi. Daha önce hiç aktif psn hesabım olmadı yeni açıp almayı deniyorum.

Ps4 uzerinden satin alirsaniz bu hata cikmaz beklemeniz lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: lubuoguz

quote:

Orijinalden alıntı: ademoz05

Arkadaşlar hatanın sebebini bilen var mı?

Ps4 uzerinden satin alirsaniz bu hata cikmaz beklemeniz lazim.

indirim pazartesi bitiyormuş hocam. benim makine de salı veya çarşambadan önce gelmeyecek sanrıım.
    ps'i olan başka bir arkadaşım benim hesapla alsa olur mu acabA?
  • ademoz05 kullanıcısına yanıt
    bilgisayardan girip alabilirsiniz.
  • Fifa ve origins de şöyle bir 100-110 arasına gelse on numara olur.

• eprex123 kullanıcısına yanıt
    psn plusın yoksa online oyun oynayamazsın. Sadece free to play oyunları online oynarsın.
  • ademoz05 kullanıcısına yanıt
    Ürün aldıysanız 1-2 gün bekleyip tekrar almanız gerekiyor yoksa bu error geliyor
  • Dante kullanıcısına yanıt
    witcher 3 de Türkçe arayüz ve alt yazı var.
  • Fifa 18 beklemekdeyim... Crew alayım diyorum bakalım indirimlere göre yön alıcam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • RDR ilk oyunu PSN'den para ödeyerek satın almadığım halde hesabımda gözüküyor ve alındıktan tam 1 yıl sonra kullanım bitiyormuş. Bunun olayı ne? PS Plus için ücretsiz mi oldu bu oyun yoksa hata mı? Sayfasında EXC yazıyor ve satın alma yok PS3'e indirme var? Deneme sürümü alsam bile para ile satın alma aktif olması gerekmez mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtnei -- 2 Aralık 2017; 22:33:0 >
  • 
Sayfa: önceki 13081309131013111312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.