Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1309. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 3 Misafir - 6 Masaüstü4 Mobil2 iOS
5 sn
76.149
Cevap
1.562
Favori
3.784.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
30. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 13071308130913101311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Olabilir hocam ama dediğiniz gibi geç kalınıyor. Bir de bu sene oyuniçi sistemde rezalet hatalar olduğunu duydum fiyatın bu kadar düşmesinin bir diğer sebebi de bu olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değilde NBA 2K18 103TL olmuş.
    Çok temiz fiyat.. Şu dolar kurunda bu fiyata
  • NBA 2K18'den önceki 2 oyun neydi acaba?

Başlığın geçmiş sayfalarına baktım ama bulamadım. Umarım kaçan balık büyük olmamıştır

"Şu Aralık indirimi ne zaman başlıyordu ya?" diye şeytan dürttü, bir girip bakayım dedim ve bingo
  • bunlar nba2k18 i koydularsa indirime . sağlam oyunlar gelebilir 48 saat de 1 ' e . yılbaşı indirimlerinde zaten bu gelen 12 oyun ve ikisi 90 tl olan oyunlar yılbaşı indirimine girmeyecektir. geri kalan oyunların çoğu indirime girecektir. ona göre ayarlamalarınızı yapın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Olabilir hocam ama dediğiniz gibi geç kalınıyor. Bir de bu sene oyuniçi sistemde rezalet hatalar olduğunu duydum fiyatın bu kadar düşmesinin bir diğer sebebi de bu olabilir

ben almadım fakat yorumları ve incelemeleri okudum.Nba 2k17 den daha iyi oynanış olduğunu gördüm.
    Günümüzün klasik söğüşleme sisteminin üzerine biraz daha çıkmışlar orası öyle
    Karakter gelişmiyor,saç bile parayla.maç başı para az geliyor.
    Fifa ve Nba gibi oyunların standart sürümlerinin fiyatı artık çok düşüyor.Millete oyunu ucuza verelim gitsin.
    Nasıl olsa boş oyun veriyoruz.Oyun içi para alacaklar mecburen.Parayı yine her türlü alacağız diyorlar..

Online oynayacak olan kaçırmasın.Single oyuncu takım kariyeri vb için sadece oynayacak olan varsa beklesin
    Fifa da indirime girebilir bundan sonra.119 yada 104 olacak gibi o da.

• Geçen hafta 60 lira daha pahalı ya aldık 2k18’i. İnsanı enayi yerine koyuyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: spawn3434

bunlar nba2k18 i koydularsa indirime . sağlam oyunlar gelebilir 48 saat de 1 ' e . yılbaşı indirimlerinde zaten bu gelen 12 oyun ve ikisi 90 tl olan oyunlar yılbaşı indirimine girmeyecektir. geri kalan oyunların çoğu indirime girecektir. ona göre ayarlamalarınızı yapın :)

Ben de öyle düşünüyorum ve COD WW-II bekliyorum mesela iyice Christmas veya yılbaşı zamanına yakın tarihlerde, belki daha da erken
  • Ozitech kullanıcısına yanıt
    NBA'dan önce sadece Crash Bandicootun 3'lemesi(74₺) indirime girdi hocam.

bende ass creed. origini bekliyorum :) olur indirimler yılbaşı çok indirim görmeseler bile bahar indiriminde 100 120 tl arasına inecekler nede olsa :)
  • Hocam çok teşekkür ettim bilgi için, sağolasın
  • spawn3434 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle

O yüzden, dediğin gibi, ayarlamaları yapıp sipere yatalım
    aynen :) online oyun için çok fazla beklenmeye bilir makul indirimde alınabilir ama hikaye odaklı oyun ise çok para vermeye değmez tabi para çok sa ayrı mesele :)
  • 2k18 fiyatı çok iyi almayan aldın yaza kadar bu fiyata inmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • The Evil Within

Dead Nation

Wolfenstein Old Blood

Dying Light

Kill Zone Shadow Fall

Toplam:120 TL

Düşunceleriniz neler arkadaşlar ?

• Bunu dün de belirttim bugün de belirteyim. Singlea bu kadar para bayılınmaz mantığı beni benden alıyor adam gidiyor onlinea yüzlerce lira yatırıyor single oyuna fazladan 30-40₺ vermiyor. Sonra neden hikayesi olan oyunlar gelmiyor, neden kaliteli hikayeli oyun yok? Bekle sen canım bekle daha çoook firmalar mikro ödeme-online sistemleri geliştirecek hikaye oyuncuları olarak bizler de avucumuzu yalayacağız...

sözüm gerçekten bütçe ayıramayanlara değil, onlar zaten onlinea da harcama yapmıyorlar.

• İndirimler hayal kirikligi indirim sayisi az. Almiyorum oyun moyun ulenn

• Psn plus online oynamaya yarıyor diye bi muhabbet vardı şimdi bu nba fifa alınca online oynayabiliyozmu

• Multiden ibaret oyunlara kurus para vermeyen biri olarak keske su ergen kardeslerimiz su hastaliktan kurtulsa diyorum. Oyun kulturu oyun kalitesi bu degildir. Yapimcilari senaryo, kurgu odakli oyun yapmaya itmelisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 2 Aralık 2017; 18:54:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Bunu dün de belirttim bugün de belirteyim. Singlea bu kadar para bayılınmaz mantığı beni benden alıyor adam gidiyor onlinea yüzlerce lira yatırıyor single oyuna fazladan 30-40₺ vermiyor. Sonra neden hikayesi olan oyunlar gelmiyor, neden kaliteli hikayeli oyun yok? Bekle sen canım bekle daha çoook firmalar mikro ödeme-online sistemleri geliştirecek hikaye oyuncuları olarak bizler de avucumuzu yalayacağız...

sözüm gerçekten bütçe ayıramayanlara değil, onlar zaten onlinea da harcama yapmıyorlar.

Doğru düzgün multiplayer oynamayan birisi olarak; single player oyunu beklediğin zaman çok güzel fiyatlara alabiliyorsun ama multiplayer hem ilerleme geride kalmama anlamında hemde sonradan oyuncu sayısının azalması, kalanların senden çok üstün olması gibi sebeplerden ötürü ne kadar erken alırsan o kadar iyi oluyor. Ayrıca 10 saatlik deneyime kimse 200 300 lira bayılıp sonra onu indirimde 40 liraya görmek istemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Multiden ibaret oyunlara kurus para vermeyen biri olarak keske su ergen kardeslerimiz su hastaliktan kurtulsa diyorum. Oyun kulturu oyun kalitesi bu degildir. Yapimcilari senaryo, kurgu odakli oyun yapmaya itmelisiniz.

Anlatamazsın hocam onlara. Hikayenin değerinden anlamıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 13071308130913101311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.