Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
76.142
Cevap
1.562
Favori
3.783.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
86. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 13041305130613071308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: michael01

yine katliam olmuş :) elit dençırıs alasım var ama biraz daha bekleyeceğim indirim için. Geçen indirim aldığım oyunları önce bir bitireyim :)
    Motor oyunu arayanlar Ride alabilirler Türkçe dublaj ve altyazı da var.
    https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP4356-CUSA01558_00-RIDEFULLGAME0000

hocam ride 2 ve driveclub bikes, diğer motor oyunları indirime girermi
  • Pri hakkı bende kalacak şekilde darkest dungeon u beraber almak isteyen varsa birlikte alabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weblessed -- 1 Aralık 2017; 20:51:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar. Last of us, until dawn, beyond + heavy rain , god of war için indirim bekliyorum ama bir türlü almadı. Bir gelişme olur mu ?
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    Last of us god of war 3 birlikte alınca 90tl şu an

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hiç farketmedim. Uzun yıllar steamden sonra ps store biraz tuhaf geliyor.
  • michael01 kullanıcısına yanıt
    Bence de oyunun hakkı 30-40 arası ama çok beklemek lazım
  • Wolfenstein aldım 14.75’e ikinci oyun öncesinde bitireyim, bu fiyata almayanı dövecekler nerdeyse.

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    New order i mi aldınız. Old bloodda hikayeye dahil mi acaba ? İkisini almak gerekli mi acaba bilen varmıdır

• mustang_88 kullanıcısına yanıt
    Onu da sakın kaçırmayın derim ben. O fiyata müthiş bir oyun.

Asıl soruna cevap vermemişim: Hikayeleri bağlantılı. Old Blood hikayenin öncesini anlatıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzun1911 -- 1 Aralık 2017; 22:19:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2si 90tl kampanyası ne zamana kadar sürecek acaba?
  • God of war ile birlikte hangi oyunu 90 a alabilirim öneriniz var mıdır?

• Fiyatlar neden değişken oluyor dönemden döneme bilmediğim için soruyorum. Mesela last of us önceden 44 tl kadar gerilemiş. Diğer bazı oyunlar da daha ucuz oluyor. Genelde böyle mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Fiyatlar neden değişken oluyor dönemden döneme bilmediğim için soruyorum. Mesela last of us önceden 44 tl kadar gerilemiş. Diğer bazı oyunlar da daha ucuz oluyor. Genelde böyle mi ?

Black Friday, yılbaşı, yaz indirimi gibi nedenlerden dolayı.
  • Ride 2 şuan indirimde. 63 liraya satılıyor. Daha önce 59 liraya kadar düşmüş
    https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP4356-CUSA05921_00-RIDE2FULLGAME000
    https://psdeals.net/tr-store/game/860785/ride-2
  • aliuzm A kullanıcısına yanıt
    oynamadıyasn last of us ya da oynadıysan last of us ,last gurdian olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliuzm

God of war ile birlikte hangi oyunu 90 a alabilirim öneriniz var mıdır?

AC Syndicate. Bence tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi London_ -- 2 Aralık 2017; 1:16:3 >
  • last of us
    until dawn
    god of war
    killzone
    last guardian
    order 1886
    infamous
    dead nation

Hiçbirini oynamadım. Fazla harcamak da istemiyorum yok yere. En mantıklı seçim ne olur 100 liraya kadar ?
    Last of us 1 numara olsun da diğerleri artık keyfe girer

Last guardian ı oynamadım ama aklımda. 2 numara o olurdu benim için.

Until dawn ı bitirdim arkadaşımın hesabında vardı şahsen ben 1tl bile vermem seven seviyor ayrı konu bence ps4 ex olayına tamamen ters. Neyse bu kişisel.

God of war infamous tavsiye ederim order sinema gibi bir oyun çok da yapacağın bişey yok. Altyazı da minicik

Kafadan the last of us'ı al. Ben kutulu aldım. Hala arşivde tutuyorum. Until dawn'ı bitirdim ve çok sevdim. Bence güzel oyun. Gameplay videolarını bir izle istersen. Ona göre karar verirsin. God of war da bence alınması gereken bir oyun. Last guardian aldım ama daha oynayamadım. Order 1886'yı aldım, biraz oynadım ama pek sarmadı, yalan olmasın.

Infamous ve dead nation hakkında pek bilgim yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • neverktulu kullanıcısına yanıt
    Bir bakayım karar vermek zor gibi ama last of us kesin almalı artık. Kredi kartı hatası almazsam inşallah @snakefatih
  • 
Sayfa: önceki 13041305130613071308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.