Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ulwi Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
76.169
Cevap
1.562
Favori
3.784.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 12671268126912701271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar az önce tebden aradılar kartımla alışveriş yapamıyordum.kabul etmiyordu psn.
    banka aradı 5 dakkika sonra tekrar deneyin dedi.hop alışverişi yaptı.bence sorun bankalarda bu konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Bu fiyata kaçmaz dediğiniz oyunlar var mı şubat tatili için?

şubat tatiline kadar 2 buyuk indirm daha olacak hocam. şimdi oyanmiyacaginiz oyunu bosuna almayin. daha dusuk fiyatlara gelecekdir oyunlar şubata kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Uzun oynanış istiyorsanız: Witcher 3 GOTY tavsiye ederim.

Uncharted oynamadıysanız tüm seriyi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaD_PLay_Boy

Bu black friday olayi Sadece Ps ve oyunlarda mi gecerli arkadaslar ?

Televizyonlarda vs gecerli mi

Black friday evrensel bir alışveriş indirim günü veya günleri, yani belli bir kısıtlaması yok hocam, yani bütün kategorilerde her türden mağazalar yapıp uygulayabilir.

Ülkemizde yeni yeni algılanıyor ve uygulanıyor, kaynağı isminden de anlaşılacağı üzere yurt dışı :) Esas fırtınalar orada kopuyor.
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Ben zamaninda 14 gunluk plusi yine tam da bu sekilde indirimli oyun almak icin kullanmistim. Dolayisiyla tr hesabimda o hakkim yok.

Cok da bilmiyorum bu isi, yeni bir tr hesap acip o hesaba da 14 gun alabiliyor muyuz?

2 gunluk meselesinin de detayini bilmiyorum ama oyunlarin icinden cikan 2 gunluk kodlar var, bunlar makine icin dezavantaj olmayacaktir sanirim ilerisi icin, ben onu kastetmistim aslinda.

• Usa psn de fallout4 Goty, Doom, evil within,Dying Light,Dark souls 3 vs gibi oyunlarda indirimde acaba Tr de aynı şekilde indirim olur mu?
  • Playstation’da kart sorunu olması çok normal, benim gibi daha önce kredi kartı bilgileri çalınmış olan arkadaşlar bilirler, hackerların en sevdiği şey kart bilgisini çaldıktan sonra fatura ödemede, Ps store, Google Play oyun içi harcamalarda vs kullanmak. Yoksa alışveriş sitesinden alışveriş yapsa Kargo adresi vermesi lazım, Kargo gelene kadar kart sahibi engel olabilir, şubeye giderse kameradan görüntüsü falan yakalanabilir. Ama hackerlar dakikalar içinde Ps Store da yüzlerce, binlerce doları kartla harcayıp ardından oyunu birilerine satıp nakite çevirebilirler Bu gibi şeylere engel olmak için kartla oyun satın alırken bayağı bir zorluyor Sony. Bunu da genelde yeni hesap açıp ilk defa kartı Store’da kullanacaklara yapıyor. Aslında yaptıkları doğru.

• F1 2017 104 liraya düşmüş sanırım
    almaya değer mi daha fazla düşer mi fiyatı Aralıkta falan?
  • Merhabalar, Horizon Zero dawn 95 lira olmuş durumda ama şu ara oyun oynamaya fırsatım çok yok. Acaba alıp bekletsem mi yoksa yeni yıl indirimlerini mi beklesem?
  • serkanapaydin kullanıcısına yanıt
    Hocam kutulu ve dijital arasında fark olduğundan (biri senin psn hesaba bağlı olduğundan) tekrar indirme gerekir.
    Kutulu da maalesef.. Dijital de dediğim gibi
  • arkadaşlar alakasız olcak ama henüz ps4 almadım indirim bekliyorum.

bu fırsat oyunları bir daha gelirmi yılbaşında vs yoksa şimdiden alayım mı pc üzerinden?
  • efendimuhendis E kullanıcısına yanıt
    US PSNde $20 ps4 slim bundlelarindan cikan kutulu versiyonlarida letgoda 70-80 TL arasi. Bekleyin onun icin ya da us psnden alin digital lazimsa
  • gelir elbet yılbaşı indirimleri var daha, ilkbahar indirimleri olucak ara ara indirimlerde elbet giricektir. Aceleniz yoksa bekleyin fiyatlar en dip fiyata düşünce alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

arkadaşlar alakasız olcak ama henüz ps4 almadım indirim bekliyorum.

bu fırsat oyunları bir daha gelirmi yılbaşında vs yoksa şimdiden alayım mı pc üzerinden?

Bence gelir hocam rahat olun.Yılbaşını bırak ara ara inridimler geliyor. Bu indirimde bana göre öyle ahım şahım birşey değil.Ben 3-4 aylık ps sahibiyim.Witcher 3 ün 3 üncü indirimini görüyorum mesela.İlla alacam diyorsanız nokta atışı yapıp hemen oynayacağınız oyunu alın.Gerisini zamana bırakın derim ben.Buradaki arkadaşlar benden daha tecrübeli o ayrı.Onlarda fikir verirler
  • Ps4 uzerinden 2 gunluk plus alma kapanmis. Plus indirimleri saglam olunca 2 gunlugu kapatmis sony.

Uk, us, endo gibi bolgelerden gift card ile alim yapan arkadaslara hizlica bir cozum yaziyorum. Plus indirimi icin. 14 gun alamayacaksiniz malum kredi karti ekleyemediginiz icin. Ne yapiyoruz vpn acip uk paypal veya hangi bolgeden alacaksaniz o bolgeden paypal aciyoruz. Posta code googledan ufak bir aramayla uygun posta kodu yazip paypal hesabi tamamliyoruz k.kart girmeye gerek yok. Bu hesabi actiginiz psn hesaba ekleyin ve 14 gun plus alin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 22 Kasım 2017; 14:42:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuak29

US PSNde $20 ps4 slim bundlelarindan cikan kutulu versiyonlarida letgoda 70-80 TL arasi. Bekleyin onun icin ya da us psnden alin digital lazimsa

Anladım hocam bekleyeyim o zaman bu arada fırsat bulursam elimdeki oyunları bitireyim.
  • ceh.meh C kullanıcısına yanıt
    hocam keske guvenlik amaciyla olsa. japonlarin sacma sapan fikirleri sebebiyle millet surunuyor. yaparsin 3d secure sistem, oyunu alirken odeme ekrani gelir. odersin biter. ayni amazon'dan, hb'den, n11'den bir sey aliyor gibi oyun alabilirsin. ne yapacan adres bilgimi. bu arada benim adres bilgim de sallamasyon bir sey. yok tr karakter yazmayin, buyuk yazin kucuk yazin cozum degil. yapan sansa yapiyor. sadece oyun alirken ardarda islem yapmayin.

• ben de android uygulamadan ödeyemedim akşam ps4ten ödeyebildim

• michael01 kullanıcısına yanıt
    Offgamers sitesinde Gift card alarak yapiyoruz

• ps4ever P kullanıcısına yanıt
    hocam burada amac sorun cozmek. amazonun kullanici sayisi mi fazla yoksa psn kullanici sayisi mi fazla. isterse 1 milyar hesap olsun.sony psn mantigina gectiginden beri konsol kullaniyorum. bu sorun hep var. sadece biz de degil yurt disinda da var. benim oyun aldigim tek hesabim var. 1 sene boyunca oyun aldigim karti kafasina gore kabul edip kabul etmiyorsa bu sistem duzgun islemiyordur. buna bir cozum getirmek gerekir. sizin basiniza gelmemis anlayamazsiniz. umarim da gelmez cunku cok sinir bozucu. acin bakin ana konuda insalar neler cekiyor. su an oyun alabiliyorum ama her seferinde ya bu sefer kabul etmezse diye aliyorum. sistem cok kotu adamlara para vercem kabul etmiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S R T -- 22 Kasım 2017; 15:9:26 >
  • 
Sayfa: önceki 12671268126912701271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.