Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1242. sayfa)

4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 5 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü5 Mobil1 iOS
5 sn
75.888
Cevap
1.550
Favori
3.756.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
165 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12401241124212431244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: snakefatih

3 adet dlc paketi içeriyor bu pass. Normalde 1 tanesi 30tl haini 90tl lik paket 29.59tl ye satılıyor

Normalde şunların her biri ayrı paket olarak satılıyor

Öne Çıkan Özellikleri:

• Dragon of the North – Japonya'nın Kuzey eyaletlerinin derinliklerine inin.

• Defiant Honour – Osaka Kuşatması'nın kanlı Kış Seferi'nde savaşın.

• Bloodshed's End – Yaz Seferi sırasında Osaka Kuşatması'na bir son verin.

anladım en mantıklısı o zaman seasons ile birlikte almak. teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darwin7

Niye yargılıyor ki bazı arkadaşlar? Olmamış abi black friday yok indirim haftası süper indirimler felan filan karşılığı bu değil. En azından benim sevmedigim oyunlara gelmiş hep. Spor oyunları icin zaten yılbaşı indirimini bekliyorum hep. GT sport kutulu 120 liraya buldum şuanda açıkçası hadi kapalim hemen offf indirime bak be diyeceğim hicbir indirim yok. En azından şaşırtmadı. Ha bı güzel indirim gördüm oda forhonor season pass 50 kusur olmuş onu alirim heralde

Katılıyorum beklenildiği gibi ciddi indirimler olmadı, tabi bunun sebeplerinin başında ciddi şekilde paramızın euro/dolar karşısında değersizleşmesi de var.

Dolar/Euro bazında bakıldığında iyi indirimler var, 60 dolar olan çoğu oyun 30 40 dolar seviyelerine düşmüş durumda tabi bu onlar için geçerli :)

Dostum bu arada bir şey sormak istiyorum, fifa 18 şuan 160 tl olmuş durumda yıl sonu dahada mı düşüyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewr

quote:

Orijinalden alıntı: kurtaran_ali

İndirimler hayal kırıklığı.

Ne bekliyorsunuzki ? 30 tl zam geldi gecen seneden bu yana.. gecen sene 79 tldi bu sene 104 tl den baslio 2017 ortalarinda cikan oyunlar.. bu kurda gayet avantaj.. begendigi oyunlar olanlar varsa bence simdiden alsinlar vergilendirme geldigi zaman en az yuzde 20 daha pahali olacak bide ötv caktimi ooo mis tadindan yenmez

Bedava dağıtacaklar onu bekliyorum. Hay Allah'ım. Seçenekler az arkadaşım onu diyorum. Battlefield Horizon daha önce gördüğü dip fiyatların üzerinde. Vs vs vs. Direk balıklama her mesaja atlamayin. Oyunları daha önce oynamayan özellikle yeni oyunlar için bekleyen varsa Ac, Wolfenstein, GT Sports alsın gitsin. Hala GTA V oynamayan varsa hikayesi için bile değer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BF1 premium pass 44.90 bu akşam yapıştırayım hemen daha ne kadar düşsün bence iyi fiyat
  • Uncharted™: The Nathan Drake Collection'da türkçe dil seçenegi görünmüyor.
    İlk 3 oyunun tekli satılan Remastered sürümlerinde ise Tr dublaj mevcut görünüyor.
    Bir yanlışım yok değil mi? Türkçe dublaj oynamak için illa tek tek mi almalıyız ?
  • Gran Turismo sec hakkına talip olan varmı ?
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    bende bu oyunu almayı düşünüyorum ama season pass dediğiniz paket ana oyun + dlc ler dimi. fiyat olarak nasıl oyun tatmin edicimidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: montaj34

BF1 premium pass 44.90 bu akşam yapıştırayım hemen daha ne kadar düşsün bence iyi fiyat

Hocam kesinlikle al şuanda demo oynuyorsun sana öyle soyliyim. Rus haritaları Fransız haritaları efsane . Osmanlı da geliyor gerçekten değer verdiğin her kurusa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki deluxe edition almamda bir fayda var mı base oyun ile arasında 40 tl fark var

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

Orijinalden alıntı: Darwin7

Niye yargılıyor ki bazı arkadaşlar? Olmamış abi black friday yok indirim haftası süper indirimler felan filan karşılığı bu değil. En azından benim sevmedigim oyunlara gelmiş hep. Spor oyunları icin zaten yılbaşı indirimini bekliyorum hep. GT sport kutulu 120 liraya buldum şuanda açıkçası hadi kapalim hemen offf indirime bak be diyeceğim hicbir indirim yok. En azından şaşırtmadı. Ha bı güzel indirim gördüm oda forhonor season pass 50 kusur olmuş onu alirim heralde

Katılıyorum beklenildiği gibi ciddi indirimler olmadı, tabi bunun sebeplerinin başında ciddi şekilde paramızın euro/dolar karşısında değersizleşmesi de var.

Dolar/Euro bazında bakıldığında iyi indirimler var, 60 dolar olan çoğu oyun 30 40 dolar seviyelerine düşmüş durumda tabi bu onlar için geçerli :)

Dostum bu arada bir şey sormak istiyorum, fifa 18 şuan 160 tl olmuş durumda yıl sonu dahada mı düşüyor ?

Aynen hocam geçen sene bayağı uyguna almıştım. Sonuçta 1 sene oynuyorsun atiyosun yüksek paralar verme . Ben hep öyle yaparım yılbaşı indirimde alırım 6-7 ay oynarım hevesimi alırım yeter. Adam geçen gördüm vatandan almış ilk çıktığında 350 kusur lira para vermiş yuh dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darwin7 -- 21 Kasım 2017; 9:52:51 >
  • Darwin7 kullanıcısına yanıt
    Oyunun Rus Psn olması bir şeyi etkiler mi ? TR Psn den alsak dlc yi çalışır mı yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ralph

Oyunun Rus Psn olması bir şeyi etkiler mi ? TR Psn den alsak dlc yi çalışır mı yani

Valla bende tam bilmiyorum ama çalışması lazım neden çalışmasınki. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa iyi olur bu arada .

• Fifa ve NBA bekliyordum. İkisi de tahmin ettiğim fiyata düşmüş, Fifa'yı 169 bekliyordum hatta.

Fifa'ya o kadar para vermem, genelde şikayet ediyorlar. Zaten online oyuncu da değilim. NBA aldım şimdilik. Evde PS'ı açtırsam, uzaktan bağlanıp indirebileceğim bir yöntem var mı ?
  • arkadaslar bloodborne kac saat oyun suresi veriyor ve indirimlerin degisme olasiligi var mi

• İndirimden 5 oyun aldım, bundan sonra duruma göre bahar yada yaz indirimine kadar bir şey almam büyük olasılıkla. Açıkçası fiyatlar pek tatminkar değildi, genellikle %40 ve 50 yapmışlar ki yıl içinde %60 70 i gördüklerimiz bile oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Season pass oyuna ek paketlerin olduğu paket ana oyun ayrı. Ana oyun olmadan işe yaramaz benim beklediğim oyundu bana göre yani beğenmeyen vardır elbet beklediğim için fiyat çok uygun geldi aldım.

• Arkadaşlar sizce fifa18, call of duty ww2 ve assassin's creed origin'in yılbaşından önce tekrar indirime girme ihtimali var mı ? Girerse de fiyatlar bundan düşük olur mu ? Tabi doların da durumu malum.

• quote:

Orijinalden alıntı: nsy

Arkadaşlar sizce fifa18, call of duty ww2 ve assassin's creed origin'in yılbaşından önce tekrar indirime girme ihtimali var mı ? Girerse de fiyatlar bundan düşük olur mu ? Tabi doların da durumu malum.

Hocam FIFA'yi felan bilmemde arkadaşlar hakliymis bu activision callof a doğru düzgün indirim yapmaz . Bende gidip Store'dan almam.gider kutulu alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: nsy

Arkadaşlar sizce fifa18, call of duty ww2 ve assassin's creed origin'in yılbaşından önce tekrar indirime girme ihtimali var mı ? Girerse de fiyatlar bundan düşük olur mu ? Tabi doların da durumu malum.

yilbasindan once tekrar indirime girmez bunlar aaa class oyunlar surekli indirime giremez bence

• Herkese merhaba,araştırdım fakat cevabını bulamadım. Uncharted Kayıp Mirası satın aldığımızda Uncharted 4'e de sahip olabiliyor muyuz yoksa ikisinide ayrı mı satın almamız gerekli?

• 
Sayfa: önceki 12401241124212431244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.