Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tojblok , Rasit82 , Rasit82 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 1 Misafir - 2 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
76.139
Cevap
1.562
Favori
3.783.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11871188118911901191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben daha fallout 4 ü bitirmediğim için bilemiyorum.
    hangi oyuna 40 saat oynayıp üstüne bi 40 saat daha oynarım demediğiniz oldu?
    benim nerdeyse uzun süren her oyuna keşke daha çok bölüm olsa senaryo olsa daha da uzasa dediğim çok olmuştur.
  • rerea kullanıcısına yanıt
    Ki bide bazı ek paketler oyunu bambaska bir hale sokuyor ornek olarak witcher 3 blood and vine paketi adamlar bildigin ikinci bir oyun yapip ana oyuna ek paket diye vermişler bu yarz durumlar goty surumlerinin hele hele oyun türü rol yapma yani rpg ise kesinlikle oneriyorum goty alinmasini

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ceh.meh C kullanıcısına yanıt
    Bu tarz yorumları gördükçe biraz irkildim ama yine de aldım. Dün multiplayer olarak 10 saat aralıksız oynadım For Honor u. Galiba biraz zevk meselesi. Böyle yorumlar yazarakta alacak olanların kafasında kötü izlenimler bırakmayın.
  • Beyler bu işlere yeni başladım. 11.11 kampanyasından ps4pro ve fifa18 sipariş ettim.

Fifa18 180tlye geldi. Şimdi bu konuyu görünce hata mı ettim acaba diyorum. Siparişi iade etme şansım var iade edeyim mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayirli olsum hocam. iade edecek bir durum yok iyi fiyata almissiniz. bundan sonra alacaginiz oyunlar icin konuyu takip edersiniz. bu ay sonu ve yilbasi zamani guzel indirmler gelecekdir

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: rerea

bende sırf o yorumlar yüzünden karar verme aşamasındaydım 1 haftadır keşke ilk çıktığı gün alsaymışım diyorum şu an.
    gerçi multi sorunları yeni yeni düzelmiş.

Black fridayde indirime girer mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Ayın 16’sına kadar TR PSN’de plus indirimiyle GTA5 & Great White Shark Cash Card Bundle 89,45 TL’ye geliyor.
    Cash card bundle olmayan, oyunun düz versiyonu indirimde değil, belki haftaya gelecek indirimlerde düz versiyon indirime girer ama garantisi yok tabi

Bu bildiğimiz gta 5 dimi ya :) Yanındaki kart ne işe yarıyor tam olarak bilemiyorum. Fakat Kara cumayı beklesem mi alsam mı bilemedim. Çünkü 16 kasımda bu indirim bitecek, acaba 89 tl altına düşer mi ?

Evet bildigimiz GTA, yanindaki kartta da onlineda kullanabilecegin 1.250.000 GTA dolari geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: MarcoLane

Bu tarz yorumları gördükçe biraz irkildim ama yine de aldım. Dün multiplayer olarak 10 saat aralıksız oynadım For Honor u. Galiba biraz zevk meselesi. Böyle yorumlar yazarakta alacak olanların kafasında kötü izlenimler bırakmayın.

Ben single oynadım gayet güzel oyun. Yok ağır mış yok bilmemne bence gayet iyi hızı felanda iyi gerçekçi bir oyun olmuş ben çok sevdim .akşamda Multiye bakicam

• Artık şu Nier Automata ya şöyle güzel bi indirim gelsin kafayı yiycem

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Seko

Artık şu Nier Automata ya şöyle güzel bi indirim gelsin kafayı yiycem

+ Persona 5 ' e. İkisini de takip ediyorum indirimleri hala çok iyi seviyede değil. Düşsünler artık 89 tl barajına.
  • Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    Hatta + Nioh. bu oyunlar 70-75 e düşse tadından yenmez

• İndirimler bi tarafada oyunların standart fiyatları US PSN'i geçti TR PSN'de US'den kodla alınan yeni oyun 210 civarına alınabiliyorken TR'de 269 TL bandında.Türkçe oyunlar dışında artık TR PSN tercih edilmez ya da indirimler dışında.
  • 6 ay kimse oyun almasın görürüm o zamn

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

Ayın 16’sına kadar TR PSN’de plus indirimiyle GTA5 & Great White Shark Cash Card Bundle 89,45 TL’ye geliyor.
    Cash card bundle olmayan, oyunun düz versiyonu indirimde değil, belki haftaya gelecek indirimlerde düz versiyon indirime girer ama garantisi yok tabi

Bu bildiğimiz gta 5 dimi ya :) Yanındaki kart ne işe yarıyor tam olarak bilemiyorum. Fakat Kara cumayı beklesem mi alsam mı bilemedim. Çünkü 16 kasımda bu indirim bitecek, acaba 89 tl altına düşer mi ?

Evet bildigimiz GTA, yanindaki kartta da onlineda kullanabilecegin 1.250.000 GTA dolari geliyor

Arada takip ettiğim oyunların fiyatlarına bakıyorum, bu hiç gözüme bile takılmamış :) Eşe dosta söyledim bugün 10 tane gta 5 satışına sebep oldum rockstar'ın bana daha fazla gta doları vermesi lazım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

6 ay kimse oyun almasın görürüm o zamn

Daha ilginç yanı kutulu oyunlar digitalden ucuz halde geldi spottan 200 TL'ye nakit alabilceğin oyunun digitali store'da 269 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 14 Kasım 2017; 14:15:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPM

quote:

Orijinalden alıntı: radko

6 ay kimse oyun almasın görürüm o zamn

Daha ilginç yanı kutulu oyunlar digitalden ucuz halde geldi spottan 200 TL'ye nakit alabilceğin oyunun digitali store'da 269 TL.

Call offa bakicam indirim tatmin edmezse gider spottan alırım daha iyi

• En cod ww2 aldım spottan 200₺ "digitalı 255₺"

• Darwin7 kullanıcısına yanıt
    200 altına düşmeceği için gidin alın spottan keyifle oynayın

• Gel ac origins gel

Sadece bu oyuna indirim bekliyorum. Aslında nier automata yı da çok istiyorum ama dil isteyen bir oyun mu ve zorlanırmıyım bilmiyorum. Oynayan arkadaşlar bu tereddütlerim hakkında yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 11871188118911901191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.