Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1188. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: enesbsk , zippo90
2 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
75.887
Cevap
1.550
Favori
3.756.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
165 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
63. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 11861187118811891190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konu başlığında yazıyo 22 Kasım
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Ayın 16’sına kadar TR PSN’de plus indirimiyle GTA5 & Great White Shark Cash Card Bundle 89,45 TL’ye geliyor.
    Cash card bundle olmayan, oyunun düz versiyonu indirimde değil, belki haftaya gelecek indirimlerde düz versiyon indirime girer ama garantisi yok tabi

Bu bildiğimiz gta 5 dimi ya :) Yanındaki kart ne işe yarıyor tam olarak bilemiyorum. Fakat Kara cumayı beklesem mi alsam mı bilemedim. Çünkü 16 kasımda bu indirim bitecek, acaba 89 tl altına düşer mi ?
  • 34sem kullanıcısına yanıt
    hocam cod u o fiyata tavsiye etmem. online çok sıkıntılı, single bitirip satan çok oldu online problemlerden dolayı. oyunun ana konusuna bakarsanız orada da isyandaydı millet
  • daha geçen sony exc. ler indirimdeydi , black friday de çoğu oyun indirimde olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

hocam cod u o fiyata tavsiye etmem. online çok sıkıntılı, single bitirip satan çok oldu online problemlerden dolayı. oyunun ana konusuna bakarsanız orada da isyandaydı millet

Hocam bf1 oynuyorum görüntü kalitesinden mıdır nedir FPS düşmeleri oluyor kasıyor bazı haritalarda. Böyle yağ gibi akan Multide FPS onerebilirmisin acaba :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black Friday erken gelmiş sosyal medya da malum mesajlar yine yazılmaya başlanmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darwin7 kullanıcısına yanıt
    hocam fps oyunlarla pek aram yok maalesef. bir hevesle cod aldım single oynayıp sattım. birde bf1 oynamıştım kısa süre. onun dışında pek bakmadım ps4 te fps oyunlara
  • Cod bayağı hızlı alışmak zaman alır ancak bf1 biraz daha yavaş biraz çalışmayla hallolur

codww2 yağ gibi akıyor alabilirsin
    bf1,star wars battlefront2 den de çok daha iyi.
    iyiki açlıktan infinite,modern warfare falan almamışım.kesinlikle almalısınız.onlineda bende herhangi bir problem yok.
    zombi modu outlast2,resident evil 7 den daha iyi
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Malum mesajlar ne oluyor ? Geçen sene Play Station'ım yoktu yabancı kaldım :)

Ben de NBA 2K18 için indirim bekliyordum. Haftaya gelecek anladığım kadarıyla. İyi fiyat olursa Fifa'yı da alacağım ama onu yeni yıla bırakabilirim. İki oyuna 300-350 vermek koyar, NBA daha çok seviyorum.

Play STation Twitter hesabı ne güzel indirim geleceğini paylaşıyor, Play Station Türkiye hesabı "anlık" istiyor. Çok kötü yönetilen bir hesap, Youtube'da da öyle.
  • arkadaşlar bir arkadaştan sniper elite 3 hesabının bilgilerini aldım. oyna bitiridikten sonra ver dedi. tr dil seçeneği var mıdır acaba? boşuna indirmeyeyim şimdi?
  • Yok hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: rerea

codww2 yağ gibi akıyor alabilirsin
    bf1,star wars battlefront2 den de çok daha iyi.
    iyiki açlıktan infinite,modern warfare falan almamışım.kesinlikle almalısınız.onlineda bende herhangi bir problem yok.
    zombi modu outlast2,resident evil 7 den daha iyi

Yeni çıkan cod demi bu. Multide bağlantı sorunları oluyor diyorlar ama bilemedim.

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    tşk. dostum.
    bende sırf o yorumlar yüzünden karar verme aşamasındaydım 1 haftadır keşke ilk çıktığı gün alsaymışım diyorum şu an.
    gerçi multi sorunları yeni yeni düzelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnbzkrt

Fallout 4 GOTY indirime girermi sizce beyler ne düşünüyorsunuz ?

GOTY ile normal fallout 4 arasındaki fark ne hocam
  • goty de oyunun tüm dlcleri olur.normalde dlc yoktur ayrı satın alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Malum mesajlar ne oluyor ? Geçen sene Play Station'ım yoktu yabancı kaldım :)

Ben de NBA 2K18 için indirim bekliyordum. Haftaya gelecek anladığım kadarıyla. İyi fiyat olursa Fifa'yı da alacağım ama onu yeni yıla bırakabilirim. İki oyuna 300-350 vermek koyar, NBA daha çok seviyorum.

Play STation Twitter hesabı ne güzel indirim geleceğini paylaşıyor, Play Station Türkiye hesabı "anlık" istiyor. Çok kötü yönetilen bir hesap, Youtube'da da öyle.

yok zaten bu PSN ile alakalı değil daha çok Black Friday'ın çevirisi ile alakalı.Çevirisi direk Kara Cuma olduğu için haberlerde böyle verdiği için bizim milletin yarısı boş boş deliriyor
  • rerea kullanıcısına yanıt
    Arada ciddi fiyat farkı var Fallout 4 ün DLC lerini öneriyor musunuz almaya değer mi peki
  • Yani almisken butun cikan paketlerle birlikte almak her zaman daha mantikli em azindan kafanızda soru isareti kalmaz su ek pakkette ne vardi yeni dlcler neler ekliyodu oyuna falan diye hem icerik daha cok olur hemde oynama süresi daha uzun olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 11861187118811891190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.