Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1142. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: tojblok , zed , toprak12345 , saydam330
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü4 Mobil2 Android
5 sn
75.917
Cevap
1.550
Favori
3.758.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
165 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
31. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 11401141114211431144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyunun şu ana kadarki indirimlerde görmüş olduğu en düşük fiyat bilgisi o, güncel fiyatı değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Vay sını :/ :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • copycat kullanıcısına yanıt
    1- doom un önceki serilerini sevdiysen bu seriyi sakın kaçırma bence güzel oyun
    2- ben de 2 sene önce bloodborn u bitirdikten sonra dark souls 2 yi merak ettiğim için aldım ama bloodborn dan sonra hiç keyif vermedi, bence alma
    3- witcher 3 ü sakın kaçırma efsane bir oyun ben ilk çıktığında türkçe dil seçeneği yokken oynadım ve oyuna bayıldım yaklaşık 200 saatlik oynama sürem vardı, parasının hakkını tamamıyla veren bayılacağın bir oyun, bir de türkçe olmuşki tadından yenmez :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zargana38

1- doom un önceki serilerini sevdiysen bu seriyi sakın kaçırma bence güzel oyun
    2- ben de 2 sene önce bloodborn u bitirdikten sonra dark souls 2 yi merak ettiğim için aldım ama bloodborn dan sonra hiç keyif vermedi, bence alma
    3- witcher 3 ü sakın kaçırma efsane bir oyun ben ilk çıktığında türkçe dil seçeneği yokken oynadım ve oyuna bayıldım yaklaşık 200 saatlik oynama sürem vardı, parasının hakkını tamamıyla veren bayılacağın bir oyun, bir de türkçe olmuşki tadından yenmez :)

tavsiyeler için sağol.

ilk mesajda kendimi güzel ifade edememişim dragon age origins i anlamadım dediğim ingilizce ile alakalı değil. övünmek gibi olmasın da ingilizcem ile türkçem neredeyse aynı seviyede. ama dragon age deki upgrade olsun crafting olsun nasıl güçlenmem gerektiğini hiç anlayamadım. bir de sanırım o oyunda tek kişiyi yöneterek ilerlemek pek mümkün değil. bir grup yönetmek lazım ki onu da çözemedim. yoksa grafikleri, oynanışı kaliteli bir oyun o da; belli. uzun yıllar nba ve araba yarışlarından başka oyun oynamamıştım. şimdi birçok oyunu beklediğimden çok kolay becerip, bitirdim ama bunu halledemedim bir türlü.

- witcher 3 ü dün gece aldım bile. hatta saat 06 ile 08 arası yarısı inmiş:)bloodborne dan sonra sıraya koydum.

- doom ile ilgili izlediklerim hoşuma gitti. o paraya değecek gibi.

- dark souls 2 ile ilgili izlediklerim de hoşuma gitmedi tam tersi. ne grafikler ne de oynanış çok keyifli gibi gelmedi sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Doom aynen bildiğimiz gibi, bam güm girişiyorsun, klasik fps ruhunu bozmamışlar, fiyat bu kadar düşmüşken 60 fpsde akmak için alınır

Bloodborne’a kıyasla ds2’nin oynanışı daha yavaştır, aynı keyfi vermeyebilir ama bu fiyata alınıp denenebilir.

Witcher 3’te Dragon Age’te yaşadığın gibi sıkıntı çekmezsin, fiyatı da bu kadar inmişken goty sürümünü gözün kapalı alabilirsin, oyunun efsane olmasının yanısıra Türkçe olması da cabası

hocam ingilizceden yana sıkıntı yok çok şükür. altyazı bile olmasa da olur. önemli olan oynanış aşırı karmaşık olmasın. onun dışında zor olması da önemli değil. bloodborne da boru gibi ama hastası oldum:)
  • copycat kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlaşılmasın, İngilizce’ye ilişkin birşey demek istemedim, zaten İngilizcen olmasa Dragon Age’i hiç oynayamazdın
    Benim demek istediğim İngilizcen olsa dahi seçenek varsa oyunları Türkçe oynamak çok daha keyifli oluyor
    Hele ki dublaj varsa daha da güzel ama Witcher’da dublaj yok tabi, sadece menü, arayüzler, açıklamalar ve altyazı Türkçe oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Yanlış anlaşılmasın, İngilizce’ye ilişkin birşey demek istemedim, zaten İngilizcen olmasa Dragon Age’i hiç oynayamazdın
    Benim demek istediğim İngilizcen olsa dahi seçenek varsa oyunları Türkçe oynamak çok daha keyifli oluyor
    Hele ki dublaj varsa daha da güzel ama Witcher’da dublaj yok tabi, sadece menü, arayüzler, açıklamalar ve altyazı Türkçe oluyor.

estağfirullah ne yanlış anlaması. hocam peki witcher ın önceki oyunlarını oynamamış olmak sorun mu?
  • Dishonered 2 indirimini bekliyorum en son 70 liraya düşmüştü kaçırdım umarım bundada 50-60 lira bandında girer de alırız.
  • Oynamış olsan daha iyi tabi ama büyük sorun değil, oyun içerisinde önemli olaylar ara ara anlatılıyor zaten.
    Veya youtube üzerinde falan birkaç saatlik witcher 1-2 movie diye yazan videolar var, onları izleyebilirsin.
    O kadar vakit harcamak istemezsen forumdaki Witcher konusunun ilk sayfasında önceki oyunlarda yaşananlar özetlenmiş, oradan okuyup başlayabilirsin.
  • Uncharted: Kayıp Miras 50₺ kadar düşmezse almam oyun çok kısa çünkü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bundan sonra göreceği ilk indirimde 59’u görür diye tahmin ediyorum, indirimsiz fiyatını zaten 119’a çektiler.

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    black friday ve ya yılbaşı indirimlerinde kesin girer gözüyle bakıyorum.
  • Her sayfa witcher 3 ile ilgili öneri isteniyor ve cevaplanıyor bir önceki sayfaya gitse adam görecek ama yok.

Şu hazıra alışanlara cevap vermeyin artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hallowen indirimlerinden hangilerini kesinlikle tavsiye edersiniz kaçırmak istemiyorum :)

Teşekkürler..
  • Uncharted Kayıp Mirası kiralayan arkadaştan 7 gün 21 liraya kiraladım 6 günde yavaş yavaş bitirdim :)
  • Natsukaw.S kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: M0meNtS

Hallowen indirimlerinden hangilerini kesinlikle tavsiye edersiniz kaçırmak istemiyorum :)

Teşekkürler..

Açıkçası gördüğüm indirimlerden illa almalıyım dediğim oyun yoktu, belki mortal kombat olabilirdi. Ama ben Witcher 3 goty sürümünü aldım 59 tl fiyatla...

Ben bu indirimden ziyade Kasım ayındaki kara cuma(black friday) indirimlerini beklemenizi tavsiye ediyorum. Daha kapsamlı ve sağlam indirimler olacağını düşünüyorum.
  • Haftalık yada aylık verilen indirimler hangi günler oluyor? Ben hafta sonu indirinleri diye birşey biliyorum her hafta ama hangi gün, her hafta oluyor mu emin değilim?

• arkadaşlar konuyla alakalı değil belki ama belki bilen vardır diye soruyorum. ps4'e uzaktan yani başka bir wirelles ya da internet bağlantısı üzerinden bağlanmak mümkün müdür? evde ps4'ü açıp verdiği şifreyi girmeme rağmen uzaktan bağlanamıyorum da...
  • M0meNtS kullanıcısına yanıt
    Wolfenstein serisi, Metro serisi (Metro Redux) paketli olanı alman yeterli bu oyunları tavsiye ederim

• 
Sayfa: önceki 11401141114211431144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.