Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: jybe Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
76.139
Cevap
1.562
Favori
3.782.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11381139114011411142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fistful of Dollars

Bu konuyla pek ilgisi yok ama bir soru sormak istiyorum.

Cod ww2 sadece single player(hikaye modu) için alınır mı? Ön sipariş fiyatı 254 lira psn'de.

Bana göre alınmaz 254 lira çok para bence 100-150 lira civarı olmasını bekle derim ben böyle yapıcam acele etmenize gerek yok hikaye modunu oynayacaksanız sadece en dip fiyata kadar bekleyin multi ilginizi çekmiyorsa.
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Halloween=Cadılar Bayramı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metrekare

Bu Destiny 240 liraya alınır mı yoksa biraz daha mı beklemek lazım? Daha ne kadar düşer fiyatı?

Bu tamamen ne kadar bekleyebileceğine bağlı, seneye bu zamanlarda 90 TL seviyesine düşmüş olur
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    İngilizce bilmemek cidden çok kötü :(
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Yok okadar beklemem zaten Black friday yada yılbaşı indirimlerinde daha fazla düşer mi diye düşündüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Ne yapalım yani ingilizce öğretmeni mal olursa suç bizde mi oluyor

Türkçe dil yeter bana

• quote:

Orijinalden alıntı: SayginDogan

Halloween=Cadılar Bayramı

Teşekkürler böyle dalga geçmeden cevap yazan insanları seviyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Türkçe dil yeter bana

amacım küçük düşürmek değil yanlış anlamayın ama hayatınızda hiç mi halloween'ı duymadınız? filmlerden? dizilerden? haberlerden? sağa soldan yani garip geldi bana
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Türkçe dil yeter bana

amacım küçük düşürmek değil yanlış anlamayın ama hayatınızda hiç mi halloween'ı duymadınız? filmlerden? dizilerden? haberlerden? sağa soldan yani garip geldi bana

Ben geçen sene görmüştüm fark etmedim başlığı okumadım sanırım ondan unutmuş olabilirim

Yılbaşından önce olduğunu hatırlıyorum onun için sordum başlıktaki anlamı oymuş neyse öğrenmiş olduk en azından

• SAVIAR kullanıcısına yanıt
    http://m.ign.com/articles/2016/08/17/the-witcher-3-game-of-the-year-edition-console-save-data-not-transferable

Hocam bir şey diyor anlamadım. İngilizce lisanına hakim biri açıklayabilir mi.

Yapmak istediğim düz witcher 3 savemi goty edition wicther 3 üme tanımlatmak.

• Wheatley kullanıcısına yanıt
    Hocam bi goz ucuyla baktim da sistem iki urunu farkli olarak algiliyo yabi save transferi yapamazsiniz kasmayin bosuna ya bastan baslayin bitirin yada bi suru baska ouun var piyasada onlara yonelin diyo :) sonu geyik ama basi aynen oyle. Yapilamiyycak dedigine gore bu goty cikmadan yazilmis sanirim belki bi gelisme olmusdur o arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

http://m.ign.com/articles/2016/08/17/the-witcher-3-game-of-the-year-edition-console-save-data-not-transferable

Hocam bir şey diyor anlamadım. İngilizce lisanına hakim biri açıklayabilir mi.

Yapmak istediğim düz witcher 3 savemi goty edition wicther 3 üme tanımlatmak.

Hocam ben witcher 3 oynadım saatlerce ardından goty sürümüne geçtim ve saveimi aktaramadım. Goty sürüme geçeceksen saveini transfer edemezsin

• Wheatley kullanıcısına yanıt
    Maalesef versiyonlar arası save dosyası aktarılamaz demiş hocam.

• Dark souls 2 yi kapım bende bloodborne den sonra ilk souls oyunum bakalım becerebilecekmiyiz bloodborne den çok daha zor diyen çok sizce de öylemi

• aydın_m A kullanıcısına yanıt
    Bloodborne’dan sonra Dark Souls 3, ondan sonra da 2’yi oynadım, bana her iki oyun da Bloodborne’dan daha kolay geldi sadece dlc kısımlarındaki 1-2 boss zorlayıcı her iki oyunda da

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Öylemi bakalım şimdi iniyor oyun insin hemen bakacağım

• hallowen indirimlerinde yeni öyunlar ilave gelir mi acaba?
  • Efsunger hissi kullanıcısına yanıt
    Eğer us psn gibi yaparlarsa bu carsamba gelmeli. Orda 1. hafta diyo suan. Yani yarin 2. haftasi basliycak. Bizde de carsamba yenileri eklenmeli bu hesapla.

• aydın_m A kullanıcısına yanıt
    Dark Souls serisinin en kolay oyunu ikinci oyun bana göre. En zor İlk oyundu ve son oyunda bazı bosslar çok zorlayıcıydı. Bloodborne ise hepsinden daha zor :)
  • quote:

Dark Souls serisinin en kolay oyunu ikinci oyun bana göre. En zor İlk oyundu ve son oyunda bazı bosslar çok zorlayıcıydı. Bloodborne ise hepsinden daha zor :)

Bloodborne'un zor bir tarafı yok bence, bir süreliğine can sıkıcı olabiliyor sonrası basit
  • 
Sayfa: önceki 11381139114011411142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.