Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
76.139
Cevap
1.562
Favori
3.783.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10991100110111021103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Scorpion28

quote:

Orijinalden alıntı: lubuoguz

quote:

Beyler bi site vardi aradigin oyunun ulke ulke en indirimli fiyatini gosteriyordu hangi siteydi o?

Psn4.com

Bide oyun şuan pahali olsa bile daha önce düşmüş en ucuz fiyatini ve indirim tarihini gosteren site vardi sanki?

psprices.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dirt 4 gerçekten güzel bir oyun ama kokpit kamera sevenlere uygun bir oyun değil.

• moustapha129 M kullanıcısına yanıt
    Kardeşlik yapıyoruz hocam. Fifa ve 2k gibi uzun ömürlü oyunlarda yapıyoruz onu arkadaşla. Ama bedavaya nasıl oynanıyor onu anlamadım

• unravel düşünüyorum indirimden sarar mı oyun ne diyorsunuz
  • emreyavuzz61 kullanıcısına yanıt
    Al sat ile hocam. Oyunu alıyorsunuz mesela 50ye, sec yada pri, bitirip satiyorsunuz 50ye hadi zaman geçti diyelim 45e. Bedavaya yada 5 liraya oynamış oluyorsunuz. Dükkanlar aynı galerici emlakçı gibi simsar olmuşlar. Oyunları ucuza sayıp üstüne değişim parası alıyorlar

• yellow canary01 kullanıcısına yanıt
    Tabi ki alın bence

• M0meNtS kullanıcısına yanıt
    oyunu yaklaşık 25 saat oynadım.şimdi ara verdim devam edicem gittiği yere kadar.
    hayatta kalmak için görev yapmayı seviyorsanız (sıkıcı görevler), uzay simülasyonu o atmosferi görmek istiyorsanız kesinlikle alın oynayın derim.
    bi AAA oyun olarak beklemeden oynanıldığında oyunun bunca zaman yerin dibine batırmalarını boşa oldugunu düşünüyorum.bundan çok daha vasat oyunlar var.
    ben keyif aldım.zaman zaman sıkılsamda oynanmayacak bir oyun değil.
    uzay merakınız varsa kesinlikle bakmanızı tavsiye ederim.
  • İndirimli fiyatı güzel buldum gameplay izlediğim kadarıyla evet biraz sıkıcı olabilir şansımı deneyeceğim ben online kısmı olsaymış iyi olurmuşş..
    Cevaplarınız için Teşekkürler.. :) :)
  • M0meNtS kullanıcısına yanıt
    Paranı çöpe atma hocam. Oyunun ömrü en fazla 2 3 gün. Onun yerine Elite Dangereous a bak.:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • God of war ascensionın onlıni gibi bir oyun var mı şuan ps4 için

• 3 yaşındaki oğlumun araba oyunlarına hastalığı sebebiyle the crew in demosundan kurtarıp need for speed deluxe paketini alayım dedim 62 liaya 2 oyun yeter ona diye düşündüm. Neyse kurdum açtım oynamaya başladı, bu oyunda polisler bana çarpmıyor çipp (jeep) te yok diye attı dualshock u :)))

Şimdi tekrar indiriyorum crew in demosunu hahaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

God of war ascensionın onlıni gibi bir oyun var mı şuan ps4 için

Dark solus 3 ü deneyebilirsiniz hocam. Son güncelleme ile pvp modu bayağı sağlam oldu.arena sistemi getirdiler. Gow gibi pvp de maç kazanıp level atlamak yok.mecbur senaryoyu oynamak lazim.şöyle bir durum da var,siz yeni başlayacağınız için Lv.ininiz düşük oluşu pvp kısmını hemen kullanmayacağıniz anlamına geliyor.seriye yabancı iseniz başlangıç zorlu olacaktır. Moblar bayağı sağlam. Sadece pvp için alacaksanız hiç bulaşmayın ama oyunun senaryo kısmı ayrı bir zevkli. En iyisi Birkaç video izleyin öyle karar verin.

• Natsukaw.S kullanıcısına yanıt
    Ne yazıkki yılardır playstationa düzgün bi araba yarışı yapamadılar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

ah eskiden PS3 de Blur vardı ister single ister online isterde 2 kişilik coop eğlen eğlenebildiğine.
    Blur gibi efsane bir konsepti olan oyunun üstüne düşmüyorlar. Need For Speed gibi yalama olmuş oyunu senede bir yeniliyorlar. Allah akıl fikir versin yapımcılara.
    Sony bari el atsa şu arcade araba yarışı işine ama onlarında gözü Gran Turismodan başka birşey görmüyor.
  • Uzay merakı olanlar Elite Dangerous'tan başka oyuna bakmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedTigger

quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

God of war ascensionın onlıni gibi bir oyun var mı şuan ps4 için

Dark solus 3 ü deneyebilirsiniz hocam. Son güncelleme ile pvp modu bayağı sağlam oldu.arena sistemi getirdiler. Gow gibi pvp de maç kazanıp level atlamak yok.mecbur senaryoyu oynamak lazim.şöyle bir durum da var,siz yeni başlayacağınız için Lv.ininiz düşük oluşu pvp kısmını hemen kullanmayacağıniz anlamına geliyor.seriye yabancı iseniz başlangıç zorlu olacaktır. Moblar bayağı sağlam. Sadece pvp için alacaksanız hiç bulaşmayın ama oyunun senaryo kısmı ayrı bir zevkli. En iyisi Birkaç video izleyin öyle karar verin.

Teşekkürler ben daha önce lords of fallen i bitirmiştim hoşuma gitmişti. Ben şimdi okul olduğu için 3 ay sonra oynarım heralde o zaman sorarım serverlar nasıl diye öyle başlarım.

• Merhaba arkadaşlar... ps3 devri oyunlarını bilmeme rağmen zamanında oynayamadım. şimdi ea indirimlerinden şunları almak istiyorum

crysis 1-2-3 : 45 tl
    mass effect 1-2-3 : 30 tl
    btf bad company 2 : 12 tl
    btf 3 : 13 tl
    medal of h. warf. : 18 tl

ilerde de (black friday vb indirimlerde) cod serisi falan bi kaç oyunu daha alırım diyorum.

İdare eden bi laptopum var ama oyunu kurmaya kalksam ya hata verir ya fan ateş alır. Korsanda almak istemiyorum.

Ps de o alt tetiklerle adam vurmak çok hoşuma gidiyor,verdiğim paraya değer mi? Yukarda yazdığım oyunlar alınır mı? Şunu almasan da olur dediğiniz oyun var mı? Mutlaka burada bu oyunları deneyimleyen olmuştur. Cevaplarınızı beklerim. Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustang_88 -- 2 Ekim 2017; 16:8:32 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: radko

ah eskiden PS3 de Blur vardı ister single ister online isterde 2 kişilik coop eğlen eğlenebildiğine.
    Blur gibi efsane bir konsepti olan oyunun üstüne düşmüyorlar. Need For Speed gibi yalama olmuş oyunu senede bir yeniliyorlar. Allah akıl fikir versin yapımcılara.
    Sony bari el atsa şu arcade araba yarışı işine ama onlarında gözü Gran Turismodan başka birşey görmüyor.

Gt bu kulvarın efsanelerinden ama fazla Prof ve direksiyonsuz çok keyif vermiyor ds ile. Onun haricinde aynen nfs pişir pişir sun muhabbeti.

• Kutulu oyun taraftarı biri olarak, 2 gündür dijital almaya çalışıyorum bazı oyunlarda indirim güzel diye. Ama alamıyorum, satın alma aşamasında sürekli hata veriyor. İnternette yazan çözümleri denedim çözemedim sorunu. Sony.e zorla para vermek için çırpınıyorum olmuyor.
  • stekk S kullanıcısına yanıt
    Gerçek manada psn tr olmadığı için bu sorunlar çıkıyor. Uk psn ye türkçe arayüz çekmişler kartlar ingiltere üzerindeki bankalardan işlem yapmaya çalışıyor kartını o banka kabul ederse sistem çekiyor oyun alınıyor. Ama gerçek tr psn olsa buradaki her bankanın kartı sorunsuz çalışır

• 
Sayfa: önceki 10991100110111021103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.