Şimdi Ara

PS PLUS Extra-Deluxe / Eklenecek-Kalkacak Oyunlar Listesi - [ANA KONU] Bilgiler İlk Mesajda (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ufkrkmz , erkutk84 , lord091 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü2 Mobil2 iOS
5 sn
7.205
Cevap
616
Favori
579.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
142 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
61. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

-----

PlayStation Game Sizetwitter
    “🚨 PS Plus Extra - August 2022 🟦 Bugsnax - PS4 : 6.612 GB - PS5 : 10.733 GB ⬜ Metro Exodus - PS4 : 66.071 GB - PS5 : 70.130 GB 🟫 Dead by Daylight - PS4 : 34.550 GB - PS5 : 48.386 GB (1/3)”
    https://twitter.com/PlaystationSize/status/1557713838862213121?s=20&t=H-MOU8lOZADDu8z7WPur_w

“🟥 Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands - PS4 : 66.919 GB 🟧 Monopoly Plus - PS4 : 1.603 GB 🟨 Monopoly Madness - PS4 : 3.3 GB 🟩 UNO - PS4 : 4.737 GB (2/3)”
    https://twitter.com/PlaystationSize/status/1557713865357639681?s=20&t=H-MOU8lOZADDu8z7WPur_w

“⬛ Yakuza 0 - PS4 : 24.167 GB 🟫 Yakuza Kiwami - PS4 : 20.622 GB 🟪 Yakuza Kiwami 2 - PS4 : 38.785 GB 🟨 Trials of Mana - PS4 : 15.685 GB (3/3)”
    https://twitter.com/PlaystationSize/status/1557713881631432706?s=20&t=H-MOU8lOZADDu8z7WPur_w

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 12 Ağustos 2022; 23:53:7 >

• yakuzalar iyi oldu valla oynanılır birde wildlands tabi. On numero 5 yıldız ya bu yeni plus sistemi iyi ki geldi

• Arkadaşlar bu trials of mana nasıl bir oyun aranızda oynayan varmı, bir kaç video izledim dikkatimi çekti

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • supressor kullanıcısına yanıt

Hocam sanırım oyun 1995 yapında yapılan bir oyunun remakei. Ben oynucam merak ediyordum siz de deneyin en azından görüp bir fikre varırsınız. Sonrasında oynayıp oynamamak size kalmış.

• Rift apart tahmini ne zaman gelir beyler ?

• Arkadaşlar bu deluxe sürümde olan ghost of tsusima oyunu oyna director cut versiyonu mu nasıl anlayamadım. Ve direkt yeni dlc leri oynayabiliyor muyum acaba. Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abidig kullanıcısına yanıt

evet plus deluxe deki DC versiyonu hocam dlc için oyunun yarısına kadar oynamanız gerekiyor. dlc girişi haritanin 2.bölgesinde

• byvolcan kullanıcısına yanıt

Hocam ben ikinci bölüme geçtim iki adası diye bi adaya gttm yeni bi hikaye oluyor DLC dediği bunlarmı? Uzun süredr ps4 oynamıyordum bu deluxe muhabbeti geldi valla on numara oldu ya.

Bu arada ghost of tsushima oyun değil aga film oyunun başında bi giriş sahnesi var ayakta 5 dk alkışladığımı biliyorum.

• Catcheee C kullanıcısına yanıt

dlc zaten iki adası hocam normalde yoktu orası adaya gittiyseniz dlc yi oynuyorsunuz yani

Çok teşekkürler.

Hocam ben ghost of tsusima yı ilk çıktığında bitirmiştim. Şimdi şimdi Playstation extra da olan versiyonu indirsen dlc leri oynayabilirmiyim. Dlc dahilmi plustaki sürüme

• supressor kullanıcısına yanıt
    Evet dlc dahil oynayabilirsin.

• Ghost of Tsushima, Plus Deluxe'de Yönetmenin Sürümü olarak görünmüyor. Yönetmenin Sürümü ücretli görünüyor. Plus Deluxe'de ki Standart versiyonu mu acaba?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aragorn Elessar kullanıcısına yanıt

Katalog oyun listesinde hem normali var yazıyor, hem de Director’s Cut var yazıyor. Sürüm seçme yerinden diğerlerine de bakın.

• Yeni oyunlar eklenmiş, arama butonundan arayıp, indirebilirsiniz.

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Hocam, normali derken PS5 normal sürümü mü var? Ben indirdim birini ama ana ekran da oyun sadece Ghost of Tsushima olarak gözüktü. Ghost of Tsushima YÖNETMENİN SÜRÜMÜ yazmıyor girerken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 16 Ağustos 2022; 14:27:47 >
    Ben plus dan indirdim oynuyorum, iki adası açıldı gitmedim ama iki adasına gidiş başlangıç kayığı açıldı. Yani yönetmenin sürümü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 16 Ağustos 2022; 15:10:50 >
  • Oyun PS Ana Menüsünde nasıl gözüküyor? Sadece Ghost of Tsushima'mı?

Şimdi açıp baktım. Sadece ghost of tsushima gözüküyor ana menüde. Oyun store da aratınca plus kütüphanesinde çıkan director cut yazıyor ve kurulu diyor. Ama ana menüde oyunun üzerine gelince director cut sürümünü fiyatlı olarak satın al seçeneği var. Yani sanki iki ayrı director cut sürümü var bir plus bir plus olmayan gibi.

• Bence bizim indirdiğimiz sadece PS5 için FPS ve çözünürlük upgrade i olan versiyon hocam. Yönetmenin Sürümü diye indirdik ama madem Plus'ta ücretsiz, ne diye Yönetmenin Sürümü sayfasına girince ücretli görünüyor anlamsız geldi bana.

Mesela Death Stranding Director's Cut'ı indiriyorum şimdi, PS Ana sekmeasinde direkt olarak Director's Cut olarak gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 16 Ağustos 2022; 16:3:11 >
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.