Şimdi Ara

PS Plus Türkiye zammı geliyor: 29 Ekim'de fiyatlar böyle olacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar konu ile ilgisi yok ama bir şey sormak istiyorum. Bende pc yok. Sadece ps4 var. Sevdiğim oyunlar genelde açık dünya aksiyon rpg ve rpg. Witcher 3, Skyrim, Dragon age, Assassins creed serisi, ( yeniler daha çok rpg gibi ) Diablo 3 v.s. Genelde pc ortak oyunları bunlar. Yeni dönemde de bunlar gibi oyunları ps5 mi yoksa Xbox Series X mi daha yüksek performansta oynatır. Çok özel oyun tutkum yok. Özel oyun olmazsa olmaz değil yani. Sizce ne yapmalıyım? Monitörüm 1080p. 4K şimdilik alamam, Önceliğim konsol.

• Sony bildiğin keriz silkeliyor artık ciddi ciddi.
    Ocakta 4. Kez aldığım PS4ü yine hevesim kaçtığı için ve zamansızlıktan satmıştım..
    Pandemide PS4 karaborsa olunca 900e Xbox One aldım..
    Uyelik fiyatları, oyun fiyatları kardeslikle beraber çok daha makul..
    Ultimate olayı onlarca ücretsiz oyun falan da cabası..
    Xbox 1-2 seneye Türkiye'deki konsol piyasasını iyice domine edecektir..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tanerf82 T kullanıcısına yanıt

Olayın büyük paydası kurla alakalı bence. Hatta 40 tl yapması bile insaftır bizim 24 tl miz 3.28 dolar ediyor farka baksana....

40 tl = 5.46 dolar.

ben yabancılarla çok oyun oynadım oyunlar içindeki şeyleri almak adamlara hiç koymuyor çok para kazandıklarından değil orada ucuz diye bizde kur farkı bile o nesneleri almamak için yeterli bir sebep.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirim yapmış 12 aylığa ama yeni gelen kullanıcılar faydalanabiliyor ?? bu ne saçmalık zaten aboneysen hadi işine diyor mecbur yenileyeceksin diyor. Yapacaksan doğru düzgün yap kardeşim yenileyecektim aboneliğimi faydalandırmadığın için yenilemiyorum artık yenilemem de

• gokhanvai kullanıcısına yanıt
    Xsx daha güçlü. Pc toplaman daha ekonomik olur

• İnsanlar neden bunu zorunluluk olarak görüp PlayStation kullananları gömüyor ki? Ben hayatımda sadece 1 ay aldım o da Detroit için. Onun dışında hiç almadım, amacım Gow, tlou2, Spider man gibi sektöre yön veren başyapıtları oynayabilmek plus ile işim yok. Herkes böyle değil tabii ama gereksiz yargı yapılması saçma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levenbreh -- 28 Ağustos 2020; 16:14:38 >
  • PS4, Türkiye için son nesil olacak. Bu fiyat politikasıyla çok oyuncu kaybederler.

• O zaman körü körüne bizim exc. Oyunlarımız var diyenlere gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthropomancy -- 28 Ağustos 2020; 18:37:18 >
  • Bay bay ps!

• Ps'e O kadar para vereceğinize gidin pc alin

• Şu an plus abonesiyim, daha bitmesine 10 ay var. “%25 indirim var 134 tl’ye alayım, artı 12 ay olsun” diye almaya çalışıyorum, ancak “zaten abonesiniz“ diyor. Sizde de durum böyle di mi?

• Hükümet bundan vergi almıyor mu? :)

• Kapitalizm böyle birşey işte sorgulama becerisi olmayan, dayatılan haksızlıklara ses çıkarmayan, sistemin kölesi olmayı sorun görmeyen insanoğlunun eseri bunlar. Sen alkışlaya dur adamlar donunu aldı bile. Bu olaya sadece plus'a gelmiş zam olarak bakmayın 30 sene önceye ve şimdi geldiğimiz noktaya bakın.

-Artık oyun oynayabilmek için oyun konsolu almanız yeterli değil, parasını verip satın alarak sahip olduğunuz cihaz için bir de aylık kira bedeli ödüyorsun, bu ödediğin kiraya her sene anlamsızca zam geliyor. Kirayı ödemessen parasını verip satın aldığın oyunu kitleyip oynatmıyor

-Kira ile sınırlı kalsa iyi oyunu satın alıyorsun ama oynamaya devam edebilmen için bir sürü eklenti almak zorundasın

-Eklenti ile sınırlı kalsa iyi, eklentiyi almış olsan bile bir sonraki eklenti gelene kadar ki ara sezonlar için de para ödemen gerekiyor

-Sezonlar ile kalsa iyi bir de premium paketler var oyunda daha fazla başarılı olmanı sağlayacak özel ayrıcalıklar sunuyor

-Premium ile sınırlı kalsa iyi bu işin bir de kozmetik tarafı var. Uzun yıllar boyunca oyunların bir parçası olan özelleştirilebilir içerikler artık oyunların bir parçası değil artık o da bir ekstra

10 sene sonra bu iş nereye varacak düşünmek istemiyorum.

• Gelirse ekime gelmezse kime kadar yolu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZelHaS -- 29 Ağustos 2020; 2:7:20 >
  • 120 lira iken 2 senelik almıştım iyi ki almışım diyorum ??

• Xbox Pass ilk zamanlar 60 lirayken şimdi yaklaşık 15-18 lira ödüyorum. Microsoft bu kadar döviz artışına rağmen fiyatları düşürebiliyorsa....

• 12 ay indirim ne zaman bitiyor ?

• 180 TL iken indirim gördüğünde almamıştım -zaten plus sürüyor diye- şimdi zammı görünce keşke alsa mıydım dedirtti. Şimdi indirimli haliyle anca 180 TL olur. Neyse biz de plus üyelik almayız olur biter.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.